emotiva_vyrobci

Emotiva začala s jednoduchou otázkou:

"Proč nemůžeme mít úžasný zvuk a video - za ceny, které neohrožují naši hypotéku?"

A byla to dobrá otázka. Vzhledem k tomu, že špičkový zvuk sledoval stále se zmenšující trh se stále nákladnějším zařízením, cena zvukové nirvany byla mimo dosah. Nový audiofili potřásli hlavami a řekli: „Víš soundbar a přijímač nemusí být špatný nápad. Alespoň nebudu muset vyplňovat žádost o rozvod.“

Současně, když ceny high-end audia stále rostly, Dan Lufaman a jeho tým pomáhali některým z neznámějších výrobců audio technologií a vybavení. Dan viděl nedostatečnou efektivitu v systému i rostoucí ceny a rozhodl se s tím něco udělat. Jeho cíl byl vznešený: přinést úžasný výkon za rozumné ceny - v produktech tak úžasných, že nakonec za nabízenou cenu skutečně byli jedinou možnou volbou.

Výsledkem je Emotiva.

Emotiva získala své jméno díky odhodlání Dana a jeho týmu. Jejich emocionální zapojení se skvělou hudbou a filmem, jejich nadšení při přinášení nejvyššího výkonu více lidem než kdy předtím, ta zábava ze změny pravidel hry trhu s high-end audiem. Zatímco se tým v průběhu let rozrostl, všichni v Emotivě stále mají stejné základní hodnoty a jsou pyšní na vytváření produktů, které nově definují to, co vidíte a slyšíte - stejně jako to, co platíte.