• Infolinka: +420 241 406 375

Kategorie produktů

Jak připojit novou televizi pouze s digitálním výstupem zvuku k analogovému stereo zesilovači nebo reproboxu?

Jak je možné připojit novou televizi, která má pouze digitální výstup zvuku k analogovému stereo zesilovači nebo reproboxu?

Popis problému:

Většina dnešních televizorů již nemá analogový výstup zvuku (2x Cinch) pro připojení ke stereo zesilovači. Často jsou TV vybaveny výstupem na sluchátka, který však po připojení vždy vypne reproduktory z televizoru a potom je nutné mít vždy zapnutý zesilovač nebo vytahovat konektor jack z TV (pokud je v zadní části TV je to velice nepraktické). Dále jsou TV vybaveny optickým výstupem zvuku (TOSLink), pro ty však většina stereo zesilovačů nemá vstup.

Číst dál: Jak připojit novou televizi pouze s digitálním výstupem zvuku k analogovému stereo zesilovači...

Digitální audio převodník CYP AU-D1

cyp aud1 1

CYP AU-D1 digitální audio převodník s napájením přes USB

AU-D1 převodník umožňuje jednoduše převádět digitální optický signál na analogový L/R stereo s připojením jakéhokoli AV přijímače. Díky vzorkovací frekvenci až do 96kHz/24-bit  poskytuje vysoce kvalitní konverzi zvuku,  a je tak vynikající pro připojení digitálního audio výstupu z TV do analogového vstupu AV přijímače nebo zesilovače. Toto zařízení je vynikající pro využití v digitálním nahrávacím systému, počítačovém audio systému nebo digitálních mixážních konzolách. Je napájeno přes USB port z jakéhokoli zařízení s USB připojením (HDTV, blu-ray přehrávač nebo počítač) bez potřeby samostatného napájení. Se současným trendem nejnovějších HD televizí, které nabízejí pouze optický audio výstup, je převodník AU-D1 ideální pro snadné připojení digitálního audio signálu do AV přijímače.

Číst dál: Digitální audio převodník CYP AU-D1

Kategorie produktů

Top