• Infolinka: +420 241 406 375

Kategorie produktů

Sledujte YouTube přes OPPO přehrávače

Užijte si více zábavy s přehrávači OPPO a sledujte Vaše oblíbená videa na YouTube.

oppo a youtube

Objevili jsme skvělou vychytávku. Můžete jednoduše a pohodlně pouštět a sledovat videa z YouTube přímo na televizi přes OPPO přehrávač.  Aplikaci YouTube jsme zkoušeli na Blu-ray přehrávači OPPO BDP-105EU a OPPO BDP-103EU a jako ovladače jsme používali iPhone 4, iPhone 4S a iPad2.
 

oppo youtube aplikace

Pokud Vám stačí se jen na věc podívat a hned víte, jak funguje, přeskočte celý text rovnou k naší instruktážní prezentaci na konci článku. A pokud rádi čtete, níže najdete stručný popis, jak na to.

Hurá na to.

Jako první krok si stáhněte do svého mobilního zařízení aplikaci YouTube. Pokud ji již máte, spusťte YouTube přes Váš OPPO přehrávač. Přejděte do nabídky „Settings - Pair“. Zde se nabízejí dvě cesty k očekávanému cíli:

  • Mám čtečku QR kódů

Načtěte si QR kód. Dostanete se tak přímo do aplikace YouTube ve Vašem mobilu nebo tabletu. Zde jste vybízeni, abyste vložili číselný spárovací kód. Opište jej z obrazovky. Potvrďte kliknutím na „Přidat televizi“. Jakmile tak učiníte, máte hotovo. Nyní se Váš mobil nebo tablet stal pohodlným dálkovým spouštěčem videí z YouTube.

  • Nemám čtečku QR kódů

Pokud nemáte čtečku QR kódu. Nevadí. Bude to jen o tři kliknutí víc. Otevřete si aplikaci YouTUbe přímo ve vašem mobilu nebo tabletu. Najeďte do „Nastavení“ a zde klikněte na „Připojené televize“ a jste tam, kde by Vás jinak ihned přesunul QR kód. Zde jste vybízeni, abyste vložili číselný spárovací kód. Opište jej z obrazovky. Potvrďte kliknutím na „Přidat televizi“. Jakmile tak učiníte, máte hotovo. Nyní se Váš mobil nebo tablet stal pohodlným dálkovým spouštěčem videí z YouTube.

Opětovné spuštění aplikace

Co zde říci. Některým z nás se podařilo spárovat se s televizí automaticky, jakmile byla zapnuta televize, přehrávač a otevřeli si aplikaci YouTube na mobilu. Jiným zde přítomným testerům se to nepodařilo. Pokud budete mít štěstí anebo přijdete na to, v čem to vězí, budu ráda, když mi dáte echo. A pokud dopadnete jako já, nezbývá nic jiného než pokaždé vepsat spárovací kód. Ale to je jen maličkost oproti zábavě, kterou Vám to přinese.

Drobnosti co potěší

  • K jedné televizi můžete mít současně připojeno několik zařízení.
  • Dokonce můžete přepínat výstupy. Na něco jiného se dívat na televizi a něco jiného sledovat v mobilu nebo tabletu.
  • Přehrávané video dáte na pozadí a jednoduše hledáte a ukládáte do televizní fronty, co se spustít následně.
  • Můžete si vytvářet seznamy oblíbených videí.
  • A hlavní výhodou je, že zde nejsou reklamy.

Sečteno podrženo

Není pochyb, že jsme si při testování této nově objevené funkce užili mnoho zábavy, obzvláště tehdy, když jsme k televizi měli připojené dva mobilní telefony a než jeden spustil své vybrané video, ten druhý již pouštěl to své. S tímto rizikem je nutno počítat, pokud toto „tajemství ovládání“ prozradíte i jiným členům rodiny.

Také jsme vysledovali, a byli mile potěšeni, že se videa spouštěla okamžitě a nebyl žádný problém s jejich načítáním. Bez problémů jsme se posouvali v čase přehrávání, zastavovali a znovu spouštěli přehrávané video. Abychom však byli objektivní a spravedliví, zapojili jsme k televizi jiný blu-ray přehrávač, ale ač (ne)chceme dělat protekci, musíme upřímně říci, že OPPO přehrávače byly o krok napřed. Tento nejmenovaný přehrávač měl mnohem delší čas načítání, mnohem pomaleji reagoval na posouvání a ne jednou se přehrávání zaseklo, takže jsme museli aplikaci YouTube ukončit a znovu zapnout.

Nicméně, ať už máte přehrávač OPPO nebo jakýkoli jiný, doufáme, že Vám byl náš poznatek přínosem, a že si užijete ještě více zábavy s Vaším přehrávačem.

Instruktážní prezentace

Chci se podívat.

Napsala: Nikola Repaská

Kategorie produktů

Top

Webové stránky AVHIFI.cz používají ke správnému fungování soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.