• Infolinka: +420 241 406 375

Kategorie produktů

V čem se liší model BDP-105EU od modelu BDP-103EU?

faqPorovnání blu-ray přehrávačů OPPO BDP-103EU a BDP-105EU

Modely OPPO BDP-103EU i BDP-105EU sdílejí tytéž špičkové základní komponenty (základní deska, mechanika, video obvody) pro vynikající přehrávání video a audio signálu. Přestože jsou tyto dva modely výkonnostně totožné, model BDP-105EU toho nabízí ještě více v kvalitě obrazu, ale především v oblasti zvuku té nejvyšší kvality.

Model BDP-105EU se vyznačuje vysoce kvalitním zvukem ze všech digitálních i analogových výstupů. To vše díky dvěma 32-bitovým DA převodníkům Sabre32 Reference 9018 světoznámé společnosti ESS, toroidnímu napájení a dvěma samostatným stereo audio výstupům (symetrický XLR výstup a nesymetrický RCA výstup) pro nadšence stereo poslechu. Všichni zákazníci, kteří touží po tom nejlepším v oblasti High-End poslechu hudby tento systém určitě velmi ocení! Model BDP-105EU také disponuje sluchátkovým zesilovačem připojeným přímo k jednomu DA převodníku, a tak nabízí fantastický poslech i pro ty nejnáročnější příznivce sluchátek. To ale není vše! OPPO BDP-105EU lze používat také jako DA převodník pro externí zařízení a tak nabízí oproti modelu BDP-103EU další tři audio vstupy. Optický audio vstup, koaxiální audio vstup a asynchronní USB vstup pro připojení přehrávače k PC, včetně počítačů Apple.

Kromě těchto úžasných možností je model BDP-105EU vybaven dalšími estetickými a ergonomickými vylepšeními, mezi něž patří například moderní a čistý design hliníkového čelního panelu, jemné dotykové ovládání přehrávání na čelním panelu, možnost zakoupit nástavec pro montáž do racku. Tento model je také prvním přehrávačem značky OPPO, který je dostupný nejen v tradiční černé barvě, ale také ve stříbrném provedení.

Pokud tedy chcete především špičkový obraz, je pro vás připraven model BDP-103EU. Toužíte-li ale také po špičkovém zvuku, ještě lepší konektivitě a chcete od přístroje OPPO opravdu maximum možností a tu nejlepší kvalitu obrazu i zvuku, model BDP-105EU vás jistě nezklame!

Kategorie produktů

Top

Webové stránky AVHIFI.cz používají ke správnému fungování soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.