• Infolinka: +420 241 406 375

Kategorie produktů

Jaký je rozdíl mezi BDP-103EU a BDP-103D-EU?

faqPorovnání blu-ray přehrávačů OPPO BDP-103EU a BDP-103D-EU

Hlavním rozdílem mezi přehrávačem BDP-103EU a BDP-103D-EU je začlenění procesoru Darbee Visual Presence do modelu BDP-103D-EU. BDP-103EU je osvědčený kvalitní blu-ray přehrávač, který již získal mnoho ocenění, včetně prestižního ocenění sdružení EISA jako nejlepší evropský univerzální přehrávač pro rok 2013-2014. BDP-103D-EU je v základu stejný jako model BDP-103EU a sdílí s ním většinu vlastností. Navíc ale přináší další úžasné možnosti zpracování obrazu.

Darbee procesor vylepšuje obraz, poskytuje větší jas a zvyšuje celkové vnímání hloubky obrazu, což přináší mnohem dynamičtější a realističtější zážitek. Úroveň zpracování obrazu pomocí technologie Darbee je uživatelsky nastavitelná, což umožňuje přizpůsobit si dokonale výsledný obraz podle toho, jak se vám líbí. Na rozdíl od jiných obrazových „zlepšovačů“, Darbee procesor nemění obraz globálně, takže je schopen zredukovat i vzniklé obrazové artefakty, aniž by to nepříznivě ovlivnilo kalibrované nastavení jako je kontrast, nastavení gamma a barev.

Původní přehrávač BDP-103EU je znám pro svou přesnost zpracovávání obrazu z jakéhokoli zdroje obrazu. Model BDP-103D-EU jde ještě o krok dál. Když je procesor Darbee Visual Presence vypnutý, je zpracovávání obrazu stejné jako u BDP-103EU. Když je Darbee zpracovávání obrazu zapnuto, uživatel má možnost vyladit si již tak skvělý obraz ještě více.

Sečteno a podtrženo, pokud hledáte kvalitní přehrávač, který přesně reprodukuje obraz, potom je OPPO BDP-103EU ta správná volba. Pokud však kromě již tak skvělých možností nastavení obrazu u modelu BDP-103EU hledáte ještě další varianty nastavení obrazu, potom je tady BDP-103D-EU, který nabízí ještě vyšší úroveň zážitků ze sledování vašich oblíbených filmů a hraní počítačových her.

Kategorie produktů

Top

Webové stránky AVHIFI.cz používají ke správnému fungování soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.