• Infolinka: +420 241 406 375

Kategorie produktů

Průvodce řešení Atlona

Atlona AV řešení

Přemýšlíte, jak vhodně zkombinovat některá zařízení? Velkou pomocí vám v tom může být nový Průvodce řešení od Atlony, který pomocí několika modelových situací nabízí vhodné AV řešení s komponenty Atlona. Pomocí přehledných popisů, schémat, nákresů a brožur určitě i vy najdete to nejvhodnější řešení pro vaši situaci.

pruvodce resenim aktuality

Atlona LinkConnect HDMI kabely

Vysoce kvalitní HDMI kabely pro každodenní využití

atlc 1

Kvalitní kabely posílají zvuk a obraz mezi zdrojem a zobrazovačem bez ztráty nebo poklesu signálu. Vynikající konstrukční řešení dělá z Atlona LinkConnect kabelů investici do spolehlivého přenosu signálu, vyššího frekvenčního pásma, čistšího obrazu a také do budoucí kompatibility. Portfolio LinkConnect HDMI kabelů zahrnuje kompletní škálu možností velikostí, tvarů, délky a ceny, takže je snadné najít jejich uplatnění.

Číst dál: Atlona LinkConnect HDMI kabely

Praktické využití HDMI přepínače DVDO Quick6

Grafické znázornění využití HDMI přepínače DVDO Quick6

Vylepšete svoji stávající sestavu o nejnovější audio a video funkce, jednoduše tím, že ji propojíte s HDMI přepínačem Quick6. Získáte ještě pohodlnější ovládání a rozšíříte současné hranice zábavy.

dvdo_quick6_obrazek_prakticke_vyuziti.png

Technické parametry produktu najdete zde - DVDO Quick6.

DVDO Quick6 HDMI přepínač

DVDO představuje nový unikátní 4K Ultra HD HDMI přepínač.

Říkáte si, jen další HDMI přepínač. Budete překvapeni. Quick6 přichází s naprosto jednoduchým ovládáním. Vylepší Váš současný systém domácího kina a rozšíří AV přijímač o všechny nejnovější HDMI funkce. Quick6 přináší všechny nejnovější video technologie díky kterým pozvedne úroveň Vašeho současného systému během minuty. S 6 HDMI vstupy a 2 HDMI výstupy můžete jednoduše ovládat všechny Vaše zdroje a libovolně vpouštět obraz do dvou různých zobrazovačů. Quick6 byl speciálně navržen, aby spolupracoval se všemi AVR. Má HDMI, MHL, koaxiální a optický S/PDIF výstup, moderní funkce obraz v obraze (PIP Picture-in-Picture), živé náhledy (InstaPrevue®), automatické přepínání HDMI vstupů a další.

Číst dál: DVDO Quick6 HDMI přepínač

Podkategorie

Kategorie produktů

Top