• Infolinka: +420 241 406 375

O nás

Velkoobchod a e-shop AV HiFi

Specialista s produkty pro kvalitní přenos a úpravu audio-video signálu.

AV HiFi.cz je internetový obchod společnosti WDQ s.r.o., která je v České republice výhradním dovozcem zahraničních značek ATLONA, Beale, Blustream, CYP, DVDO, Emotiva, Kordz a Zidoo.

Máte-li zájem o prodej produktů těchto značek, kontaktujte naše obchodní oddělení.

  

Najdete nás v Praze 4 - Chodov
V 1. patře máme poslechové studio s AV procesory Emotiva pro Dolby Atmos a DTS: X 

showroom praha2

Otevírací doba:

Pondělí 8:00-16:30

Úterý 8:00-16:30

Středa 8:00-16:30

Čtvrtek 8:00-16:30

Pátek 8:00-16:00

Jiné termíny jsou možné po telefonické domluvě.

 

Kontakt

telefon: +420 739 075 075, +420 241 406 375

email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Šperlova 2280/28

149 00 Praha 4-Chodov

Obchod výhradního dovozce značek Atlona, Beale, Blustream, CYP, DVDO, Emotiva, Kordz a ZIDOO.

atlona-video-wall.jpeg

 

Obraz ve vysokém rozlišení a digitální zvuk je již dnes součástí každého kvalitního audio video systému. Obraz ve vysokém rozlišení 720p, 1080p až po UHD 4K x 2K s HDR / Dolby Vision a zvuk stereo nebo vícekanálový 5.1, 6.1, 7.1, 7.2 až Dolby Atmos nebo DTS:X využijete v televizorech UHD, domácím kinu, počítačích, ale také v konferečních místnostech, učebnách, hotelech, obchodech, až po velká kina, divadla a stadiony. Pro uvedené řešení se používají zařízení s podporou HDMI, HDBaseT, USB-C, DisplayPort a staršího analogového VGA, RGB, S-video a kompozitního videa.

AT OPUS 810M

OmniStreamR Type whole house wd

 

Naše nabídka komponentů pro přenos, úpravu a zpracování obrazu a zvuku pro AV systémy je velmi široká. Často to začíná výběrem správného HDMI kabelu, ale pro větší vzdálenosti je v současnosti výhodnější využít extendery s technologií HDBaseT. Umíme proto splnit požadavky všech zákazníků, od malých domácích AV instalací přes moderní řídící systémy v inteligetních domech až po velké průmyslové instalace.

RMC1 homepage hero 480

XMC2 916 LAYOUT 480

Mezi nabízenými produkty jsou například multimediální 4K UHD přehrávače, audio zesilovače, reprosoustavy. Dále zde najdete HDBaseT extendery HDMI / VGA a také audio, přepínače HDMI / DVI / VGA / audio, rozbočovače a zesilovače HDMI / DVI / audio, různé převodníky signálu HDMI / DVI / VGA a audio, kabely HDMI / DVI / audio a další komponenty.

zidoo_uhd_2000.jpg 

Na základě mnohaletých zkušeností v oboru audio a videosystémů Vám rádi poradíme a navrhneme kvalitativně a cenově optimální řešení. Díky spolupráci se světovými výrobci Vám poskytneme kvalitní podporu pro všechny kdo požadují špičkové produkty a služby.

 AVHiFi.cz

je on-line obchod společnosti WDQ s.r.o., která je výhradním dovozcem značek BlustreamEmotiva a Kordz pro Českou republiku a Slovensko a výhradním dovozcem značek AtlonaBealeCYP a DVDO pro Českou republiku. Dále jsme distributory značky ZIDOO pro Českou republiku. Všechny uvedené značky dovážíme přímo od výrobců.

AT-UHD-SW-510W-50-OPTION1.jpg

Top

Webové stránky AVHIFI.cz používají ke správnému fungování soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.