V naší poslechové místnosti v Praze se můžete přesvědčit o kvalitě zvuku a videa na vlastní oči (a uši). V příjemném prostředí našeho showroomu máte možnost prokonzultovat nákup a výběr se specialistou v oboru. Pokud si nevíte rady s výběrem svého nového zesilovače, zvukové sestavy nebo extenderu nabízíme vám tímto bezplatně návštěvu, kde si můžete porovnat různé alternativy a navíc vám uvaříme i výbornou kávu.   

poslechovka 2 650 px

Najít vhodné řešení zvukové sestavy se může zdát jako hračka, nicméně každý produkt spotřební elektroniky má trochu jiné vlastnosti a bude hrát dobře za splnění určitých podmínek. Vyšší cena nemusí vždy znamenat ten nejlepší zvuk, tedy pokud chcete spárovat reproduktory se zesilovačem jiné značky, může se stát, že si spolu 'nesednou' a výsledkem bude nevyužitý potenciál jednoho či obou zařízení. 

poslechovka 650 px

My v AVHifi věříme, že vymyslíme AV řešení pro každý prostor a proto jsme pro vás otevřeli poslechovou místnost, kde vám poskytneme odpovědi na vaše otázky a předvedeme vám zařízení našich značek jako je Atlona, Blustream, Emotiva, Zidoo nebo DVDO. V poslechové místnosti jsme si pro vás připravili například: 

  • 16-ti kanálový AV procesor Emotiva XMC-2
  • Koncové zesilovače řady XPA Gen 3
  • Reprosoustavy Emotiva
  • Multimediální přehrávače Zidoo UHD2000, Z1000Pro
  • 4K televizor

 budova článek 650 px

Abychom se Vám mohli dostatečně věnovat, objednejte se předem na tel. +420 241 406 375.

Těšíme se na Vaší návštěvu!