Detail zboží

8 636 Kč
Prodejní cena s DPH: 8 636 Kč
Prodejní cena bez DPH: 7 137 Kč
Celkem bez daně: 7 137 Kč
Sleva:
Skladem: 1 ks
Kód zboží: AT-OCS-900N
Atlona AT-OCS-900N je multifunkční senzor, který detekuje obsazenost místnosti, teplotu a úroveň světla, podpora IP pro přenos informací přes Ethernet, kompatibilní s AT-WAVE a Velocity pro plný automatický systém, výrobce: Atlona, model: AT-OCS-900N

Atlona AT-OCS-900N senzor obsazenosti

Atlona AT-OCS-900N je multifunkční senzor navržen pro použití v šírokém spektru AV instalací. Tento senzor, který se montuje na strop používá pasivní infračervenou technologii (PIR) pro detekování obsazenosti v místnosti. OCS-900N využívá IP síť pro komunikaci s vybranými produkty Atlona nebo Velocity řídícím systémem pro automatické řízení AV komponentů na základě toho, jestli je místnost obsazena. Balení obsahuje dva objektivy, které pokrývají přibližně 84 nebo 186 metrů čtverečních v závislosti na výšce stropu. Zaslepovací vsuvka, která je součástí balení, umožňuje limitovat prostor, který senzor snímá a zabraňuje tak detekci oblasti dveří nebo oken. Instalace je zjednodušena díky Power over Ethernet (PoE), což poskytuje jak komunikaci, napájení přes jediný kabel tak pružinové svorky, které připevní snímač ke stropní desce.

Senzor OCS-900N také dokáže zachycovat teplotu a úroveň osvětlení. Otevřený standardní design umožňuje přenášet informace do ostatních zařízení jako například do ventilace, osvětlení a dalších systémů přes TCP/IP díky protokolům UDP, TCP, WebSocket a MQTT.

Vlastnosti:

  • Multifunkční senzor, který detekuje obsazenost místnosti, teplotu a úroveň světla
  • Podpora IP pro přenos informací přes Ethernet
  • Komunikace přes síť přímo do AT-WAVE-101 pro automatické řízení displeje
  • Kompatibilní s Velocity AV řídicím systémem 
  • Podporuje síťovou komunikaci s dalšimi zařízeními s použitím protokolů UDP, TCP, WebSocket a MQTT
  • Power over Ethernet (PoE) pro vzdálené napájení a síťové připojení díky jednomu kabelu
  • Technologie pasivní infračervené detekce (PIR)
  • Nastavitelná detekce se standardním objektivem dokáže pokrýt 84 metrů čtverečních a s doplňkovým objektivem dokáže pokrýt až 186 metrů čtverečních
  • Standardní zorné pole 360 stupňů nebo limitované 240 stupňů s přiloženou zaslepovací vsuvkou
  • Konfigurovatelné LED indikátory mohou být nastaveny co se týče barvy a aktivity

OCS-ISO-742x614-1.jpg

AT-OCS-900N je kompatibilní přímo s AT-WAVE-101 nebo Velocity™ pro automatické řízení AV systému.

OCS-900N senzor také zachytí teplotu a světlo a umožňuje přenos informací do dalších produktů Atlona a ostatních systémů přes síť s použitím protokolů včetně UDP, TCP, WebSocket a MQTT. 

 

OCS-900-diagram.jpg

manual.jpg