Detail zboží

17 476 Kč
Prodejní cena s DPH: 17 476 Kč
Prodejní cena bez DPH: 14 443 Kč
Celkem bez daně: 14 443 Kč
Sleva:
Skladem: 1 ks
Kód zboží: AT-ANC-108D
Atlona AT-ANC-108D je síťový řídicí panel s 8 podsvícenými tlačítky, dálkové ovládání IP Atlona produktů, výrobce: Atlona, model: AT-ANC-108D

Atlona AT-ANC-108D je síťový řídicí panel s 8 podsvícenými tlačítky, dálkové ovládání IP Atlona produktů, výrobce: Atlona, model: AT-ANC-108D

Atlona AT-ANC-108D je síťový řídicí panel určený pro IP produkty Atlona – přepínače s jedním výstupním kanálem. Nabízí snadnou konfiguraci pomocí softwaru Atlona Management System (AMS). Pro připojení AT-ANC-108D je potřeba jeden kabel pro zajištění bezproblémového ovládání signálů a napájení. Konfigurace je také rychlá. Stačí stáhnout konfigurační soubor z AMS pro přepínače s jedním výstupem, jaké najdeme například v řadě HDVS, SW-5, AT-UHD-CLSO-601 a AT-UHD-CLSO-612ED.

V kombinaci s Atlona IP přepínači, které je možné použít v zasedacích místnostech, učebnách a konferenčních místnostech, funguje tento panel jako dálkové ovládání odesílající IP příkazy přepínači. Přepínač splní tyto IP příkazy nebo je převede do RS-232 příkazů pro ovládání jiných zařízení jako je například zobrazovač. Velikostně AT-ANT-108D odpovídá US provedení 1 gang.

I přes pokročilý automatický řídicí systém, který má většina přepínačů Atlona, mnoho zákazníků požaduje viditelné a hmatatelné potvrzení o přepnutí vstupu, upravení hlasitosti apod. AT-ANC-108D podsvícený panel nabízí uživatelsky přívětivý způsob ovládání AV systému v konferenční místnosti či jinde. Nehledě na typ a model instalovaného IP přepínače, kontrolu and AV systémem budete mít vždy vy.

Řídící panel pro Atlona IP produkty

  • Pro přepínače s jedním výstupem – např. řada HDVS, SW-5, AT-UHD-CLSO-601 a AT-UHD-CLSO-612ED

Rychlá instalace

  • Bezproblémová instalace pomocí kabelu a RJ-45 konektorů

Konfigurace s AMS

  • Snadná konfigurace pomocí AMS
  • Snižuje náklady spojené se složitými řídícími systémy

Osm podsvícených tlačítek

  • Dobře osvětlený panel funguje jako prostředník pro řízení AV systémů
  • Vhodný i pro koncové uživatele

Flexibilní napájení

  • Je možné jej napájet pomocí externího 5 VDC zdroje napájení nebo pomocí PoE ze sítě

Možnost přizpůsobení

  • Integrátoři mohou pod ochranný kryt přidat štítky s popisem

V provedení 1 US gang, decora instalační panel

  • Kompaktní a nízký ovladač je snadné umístit kdekoli – na stěny, do stolů či skříní

manual.jpg

AT ANC 108D wd 1