Detail zboží

Není skladem: 0 ks
Kód zboží: AT-VGW-SW
Atlona AT-VGW-SW je software server gateway, který slouží pro řízení AV, plánování a správu AV, přístup z webového prohlížeče pro nastavení a následnou správu, Atlona Management System (AMS) pro konfiguraci a správu Atlona zařízení přes síť, výrobce: Atlona, model: AT-VGW-SW
do-7-dni.gif

AT-VGW-SW software pro ovládání a správu AV + plánování 

  • Software server gateway pro řízení AV, plánování a správu AV
  • Navrženo pro standardní IT serverovou infrastrukturu
  • Přístup z webového prohlížeče pro nastavení a následnou správu
  • Usnadnění systému nebo konfigurace zařízení, následných rozšíření a správy
  • Atlona Management System (AMS) pro konfiguraci a správu Atlona zařízení přes síť
  • Velocity Cloud Lite pro vzdálenou konfiguraci a správu
  • Podporuje standardní a bezpečnostní síťové funkce a protokoly

Velocity AV ovládání

VGW-SW software server gateway poskytuje AV ovládání pro 20 místností. Velocity nabízí komplexní řídicí systém jak pro zařízení Atlona tak pro jiné zařízení. Uživatelská správa AV řídicího systému je dostupná z Velocity dotykových panelů, také z mobilních zařízení a webových prohlížečů bez nutnosti koupení další licence. Velocity je vysoce intuitivní, GUI konfigurační platforma, navržená pro rychlé, efektivní instalaci AV řídicích systémů pro více místností.

Vzdálené monitorování a správa přes Velocity Cloud Lite je zahrnuta v každém Velocity server gateway. Tento online portál umožňuje AV integrátorům, AV/IT systémovým administrátorům a technickým manažerům vzdáleně konfigurovat, monitorovat a spravovat Atlona Velocity AV řídicí a plánovací systémy odkudkoliv a kdykoliv přes webový prohlížeč.

Velocity plánování

Navíc k AV řídicímu systému, VGW-SW gateway může sloužit pro plánování místností nebo akcí až pro 40 místností. Velocity System nabízí výkonnou a intuitivní plánovací platformu, která je jednoduchá na instalaci i následnou správu. Jednoduchý přístup pro integrátory i účastníky schůzky / akce. Nabízí uživatelsky přívětivý dotykový panel GUI pro zobrazení dostupnosti konferenční místnosti, vyhledávání dostupných místností, přesné naplánování schůzky nebo akce, prodloužení schůzek podle potřeby a další. Velocity plánování místnosti je kompatibilní s G Suite™ a Microsoft® Office 365™.

Pro pohodlí uživatele je možnost konfigurace plánovacího systému s řídicím systémem pro automatické spouštění funkcí AV a maker kdykoliv schůzka začne nebo skončí.

Dostupná také licence pro přidaní dalších místností

Pro instalace, které požadují více než 20 místností pro AV ovládání nebo více než 40 místností pro plánování v dané místnosti, licence AT-VRL-SW umožňuje přidání 1 další místnosti pro AV ovládání a 2 další pro plánování. Jedna nebo více VRL-SW licencí může být koupena online, v uživatelském portálu VGW-SW nebo přes Velocity Cloud Lite účet.

Systémové požadavky

VGW-SW software gateway vyžaduje server s nainstalovaným VMWare® ESXi™, virtuální systém a následující:

vgw-sw_requirements.png

AT VGW SW application 1