Detail zboží

13 490 Kč
Prodejní cena s DPH: 13 490 Kč
Prodejní cena bez DPH: 11 149 Kč
Celkem bez daně: 11 149 Kč
Sleva:
Není skladem: 0 ks
Kód zboží: Airmotiv S8
Emotiva Airmotiv S8 subwoofer, výkon zesilovače 200W, frekvenční odezva: 33 Hz - 200 Hz (+/- 3 dB), zesilovač třídy D, výjimečný výkon a mimořádná kvalita zvuku, Výrobce: Emotiva, model: Airmotiv S8
do-14-dni.gif

Emotiva 8" subwoofer Airmotiv S8

Subwoofer Airmotiv S8 v audiofilní kvalitě se zesilovačem třídy D poskytuje 200W RMS čistého výkonu k uspokojení i těch nejnáročnějších posluchačů.

Výkon: 200W RMS, audiofilní kvalita, zesilovač třídy D
Frekvenční odezva: 33 Hz - 200 Hz (+/- 3 dB).

Vstupy:
Stereo L/R nesymetrické RCA vstupy
LFE nesymetrický RCA vstup
Reproduktorové L/R vstupy

Výstupy:
Stereo L/R nesymetrické RCA stereo výstupy (s uživatelsky nakonfigurovatelným 60/80/100 Hz high-pass správou basů).

Ovládání: hlasitost, X-Over frekvence (low-pass), High-pass Crossover frekvence, fáze

Napájení: 115 VAC/60 Hz (6.3A pojistka); 230 VAC/50 Hz (3A pojistka).

Povrch: Robustní, akusticky inertní MDF skříň, pokrytá ze všech stran texturovaným vinylem

Rozměry:
29,8 cm výška x 29,8 cm šířka x 29,8 cm hloubka (zařízení).
(+1,9 cm krytka; + 3,8 cm nožičky), trvale připevněné nožičky s protiskluzovými gumovými podložkami.

Hmostnost: 8,7kg.

Airmotiv S8 Flex subwoofer může být nakonfigurován v několika variantách a díky tomu je perfektním řešením pro přidání subwooferu do prakticky jakéhokoli systému s prostorovým zvukem nebo pro přidání subwooferu a správy basů do téměr kteréhokoli dvoukanálového systému.

  • Konfigurace #1: Předzesilovač/procesor, A/V přijímač nebo stereo předzesilovač s vestavěnou správou basů a subwoofer výstupem.
  • Konfigurace #2: Předzesilovač/procesor, A/V přijímač nebo stereo předzesilovač s subwoofer výstupem ale ne s vestavěnou správou basů.
  • Konfigurace #3: Stereo předzesilovač nebo procesor, který má linkové připojení do odděleného zesilovače ale postrádá samostatný výstup pro subwoofer.
  • Konfigurace #4: AVR nebo integrovaný zesilovač, který nemá žádné linkové výstupy nebo interní správu basů.
  • Konfigurace #5: Stereo přijímač nebo integrovaný zesilovač, který nemá výstup pro subwoofer nebo správu basů a chcete ho použít se subwooferem a odděleným zesilovačem.

Subwoofery Emotiva Airmotiv byly navrženy tak, aby nabízely opravdu výjimečný výkon a vynikající kvalitu zvuku – s hudbou I filmy. Jejich design a funkce byly pečlivě vybírány tak, aby oslovily obdivovatele domácího kina i audiofily, s možností volby vstupů a provozních režimů vhodných pro širokou škálu ovládacích prvků potřebných k dokonalému přizpůsobení jakémukoli systému nebo místnosti.

Skvělé reproduktory mohou docílit velkého rozdílu a zvednout zvuk, který je průměrný, až na úroveň, která umožňuje skutečně transcendentní poslech. Nové Airmotiv reproduktory byly navrženy od základů s touto vizí. Kombinují vynikající výkon, kvalitu zvuku, elegantní vzhled a vynikající cenu.

Řada Emotiva Airmotiv představuje vyvrcholení dlouholetého výzkumu a zkušeností při výrobě jak domácích, tak i profesionálních reproduktorů, které nabízejí vynikající výkon a kvalitu zvuku.

Naše vize je jasná: pokud reproduktor dokáže reprodukovat celé zvukové spektrum co nejpřesněji, s velmi malým zkreslením, pak to zní dobře – ať už hraje rock, pop nebo váš oblíbený film.

Subwoofery Emotiva Airmotiv byly navrženy tak, aby produkovaly nejnižší frekvence v audio spektru přesně a s výjimečně malým zkreslením – dokonce i při náročných úrovních poslechu. Nejdůležitější jsou ty nejnižší oktávy, díky nimž je hudba skutečná, a to přináší tu pravou akci z dobře nahraného filmu přímo až k vám do místnosti. Naše Airmotiv subwoofery dodávají veškerou dynamiku a energie, kterou potřebujete k vytvoření nejlepšího filmového zážitku, ale přesto nabízí přesnost a vynikající zvuk, který potřebujete, abyste získali co nejvíce z vašich hudebních nahrávek. Přidáním Airmotiv subwooferu posunete poslech hudby a domácího kina na další úroveň.

                                                                                            emotiva.jpg

manual.jpg