Detail zboží

9 900 Kč
Prodejní cena s DPH: 9 900 Kč
Prodejní cena bez DPH: 8 182 Kč
Celkem bez daně: 8 182 Kč
Sleva:
Skladem: 2 ks
Kód zboží: Airmotiv Vaulta
Emotiva Airmotiv Vaulta™ 6.5 je pár stropních reproduktorů, které jsou navržené pro montáž na strop odrážející výškové nebo prostorové reproduktory, pro standardní systémy prostorového zvuku, ale také pro technologie prostorového zvuku jako je Dolby Atmos® a DTS-X™, max. výkon 150 W / 8 ohm, výrobce: Emotiva, model: Airmotiv Vaulta AVL 6.5

Emotiva Airmotiv Vaulta 6.5 stropní reproduktory

Airmotiv Vaulta AVL 6.5 poskytuje skutečnou kvalitu zvuku v kompaktním obousměrném stropním reproduktoru. Ideální pro využití v podobě stropních reproduktorů ve zvukových systémech Dolby Atmos a DTS-X. Všechny reproduktory této řady byly pečlivě sladěny, aby spolupracovaly a poskytovaly soudržný zvukový obraz v jakékoli instalaci stereo nebo prostorového zvuku. Airmotiv Vaulta AVL 6.5 je navrženo pro využití jako stropní, prostorový nebo zónový reproduktor. Když je Vaulta spárován s kvalitním zesilovačem, poskytuje čistý a širokopásmový, vyvážený  zvuk s nízkým zkreslením a vynikajícím rozlišením.

Vlastnosti:

Frekvenční odezva
60 Hz - 30 kHz +/- 3 dB

Komplementy ovladače
Výškový reproduktor: 25 x 25 mm Airmotiv reproduktor
Basový reproduktor: 15,24-1,27 cm tkaný vláknitý kuželovitý polo/basový reproduktor s NBR.

Elektrická specifikace
Crossover frekvence:  3.7 kHz
Crossover sklon:  12dB / oktáva
Nominální impedance: 8 Ohmů
Efektivita: 85dB / 1W
Maximální výkon: 150W RMS
Terminály: pozlacené pružné terminály

Elektrická specifikace
Průměr montážního výřezu: 20.32 cm
Průměr montážního rámu: 22,86 cm
Průměr mřížky: 22,86 - 0,31 cm
Minimální požadovaná hloubka: 10,16 cm (měřeno od přední plochy stropu)
Maximální montážní tloušťka: 2,5 - 0,31 cm
Tloušťka mřížky: 63 cm (měřeno od přední plochy stropu)
Hmotnost: 19 kg

S kvalitním výkonovým zesilovačem vám všechny reproduktory Airmotiv dodají čistý, správně vyvážený zvuk s velmi malým zkreslením a výjimečným vykreslením i těch nejjemnějších detailů.

emotiva.jpg

manual.jpg

 

Vše začíná u skvělých reproduktorových měničů
Airmotiv 25 x 25 mm stropní reproduktor se vyznačuje rovnoměrnou frekvenční odezvou, velmi malým zkreslením, téměř žádnou kompresí, plynulou odezvou mimo osu, vynikající čistotu zvuku a vynikající rozptyl pro přesnou lokalizaci zvuku pro dnešní náročné zvukové aparatury. Výškový měnič reproduktoru Vaulta může být nastaven v rozsahu 40 stupňů, což umožňuje vysokým frekvencím zaměřit se na polohu poslechu pro optimální lokalizaci zvuku. PStředobasový 6,5'' reproduktor z tkaného vlákna s prostorovým zvukem NBR poskytuje plynulou frekvenční odezvu a detailní rozsah s ostrými frekvencemi na všech úrovních poslechu.

Audiofilní kvalitní elektronika
Precizní crossover (výbybka) je pečlivě optimalizován, aby perfektně spolupracoval s reproduktory Vaulta a obsahuje svitkové kondenzátory, kvalitní cívky a precizní komponenty.

Transparentní ochrana tweeteru nemá žádný efekt na kvalitu zvuku ale ochraňuje tweeter od poškození.

Precizní montážní mechanismus
Jednoduchý a přitom bezpečný montážní systém umožňuje snadnou instalaci Vaulta AVL - 6.5 pomocí běžných nástrojů a zajišťuje, že po instalaci zůstane pevně na svém místě.

Krycí rámečky s magnetickým uchycením - dají se pohodlně oddělat pro očištění nebo pro ukázku vašim přátelům.