Detail zboží

22 784 Kč
Prodejní cena s DPH: 22 784 Kč
Prodejní cena bez DPH: 18 830 Kč
Celkem bez daně: 18 830 Kč
Sleva:
Není skladem: 0 ks
Kód zboží: BSP.BWS150.W
Bluesound Professional BSW150 je síťový aktivní subwoofer s funkcí streamování navržený speciálně pro použití v komerčních instalacích., výrobce: Bluesound Professional, model: BSP.BWS150.W
Do 2 dnů

Záruka 2 roky

Bluesound Professional BSW150 je síťový aktivní subwoofer s funkcí streamování navržený speciálně pro použití v komerčních instalacích.

BSW150 je tak nenápadný, že zapomenete, kam jste jej umístili. Tento kompaktní subwoofer je navržený tak, aby se dobře vešel do zasedacích místností nebo malých komerčních podniků. Avšak hraje hlasitěji a hlouběji než jeho objemnější konkurenti. Snadno jej umístíte díky několika šikovným možnostem instalace, takže BSW150 dokonale zapadne na vámi zvolené místo.

BSW150 je založen na zavedené platformě BluOS a lze jej spárovat v síti s dalšími reproduktory nebo streamery Bluesound Professional a vytvořit tak kompletní systém, který je schopen přehrávat a distribuovat obsah z lokálního síťového úložiště i z velkého množství streamovacích služeb včetně některých speciálně navržených pro komerční použití, jako jsou SoundMachine, Custom Channels, QSIC a internetových rádiových stanic, nebo mohou být připojeny k jinému zařízení prostřednictvím linkového vstupu. Subwoofer je vybaven 200mm basovým měničem napájeným vysoce účinným zesilovačem včetně pohotovostního režimu s nízkou spotřebou. Frekvenční odezva reproduktoru je 22 Hz - 150 Hz. Vestavěný DSP umožňuje ekvalizaci i další zpracování zvuku. Přístup k obsahu je zajištěn prostřednictvím kabelového ethernetu nebo WiFi umožňující bezproblémové streamování.

Ovládání reproduktoru lze provádět jakýmkoli počítačem se systémem Windows / Mac, stejně jako jakýmkoli telefonem nebo tabletem se systémem iOS / Android a ovladačem Bluesound Professional CP100 na zeď. Přizpůsobte ovládání hlasitosti, výhybky a fáze přímo v aplikaci BluOS Controller. Subwoofer lze ovládat také populárními řídicími systémy třetích stran. Bezpečnostní nastavení zabraňují jakémukoli neoprávněnému ovládání systému.

BSW150 je k dispozici v černé nebo bílé povrchové úpravě.

 

Výkon zesilovače 150 W - 200 W
Frekvenční odezva 22 – 150 Hz
Výhybka 50Hz - 150Hz, LFE
Procesor ARM® CORTEX™ A9, 1 GHz ARM® CORTEX™ A9, 1 GHz
Basový měnič 1 x 200 mm
Konektivita BluOS, 1 x USB Type-A, 1 x USB Type B (mini), Gigabit Ethernet RJ45, Wi-Fi 5 (802.11ac, dual-band)
Rozměry 285 x 447 x 122mm (v x š x h)
Hmotnost 7.9 kg
Dostupná provedení bílá, černá
Barva bílá

manual.jpg