Detail zboží

35 413 Kč
Prodejní cena s DPH: 35 413 Kč
Prodejní cena bez DPH: 29 267 Kč
Celkem bez daně: 29 267 Kč
Sleva:
Skladem: 1 ks
Kód zboží: VL-VB300
Vuelogic VL-VB300 je smart kamera, soundbar, mikrofon a video přepínač s BYOD Hubem v jednom, výrobce: Vuelogic, model: VL-VB300

Vuelogic VL-VB300 smart kamera, soundbar, mikrofon a video přepínač s BYOD Hubem

Vuelogic VL-VB300 bezproblémově integruje chytrou kameru, soundbar, mikrofon a video přepínač s Bring Your Own Device (BYOD) Hubem.

Produktová řada Vuelogic kombinuje styl s efektivitou. Výrobky jsou navrženy tak, aby uspokojily potřeby moderních hybridních pracovních prostorů.

Ideální volba pro domácí kanceláře, setkávací místnosti, malé poradní místnosti i velké konferenční prostory; produkty Vuelogic reflektují trend Bring Your Own Device (BYOD).

Nabídka zahrnuje elegantní stojany na notebooky, multifunkční dokovací stanice a uživatelsky přívětivé produkty pro unifikovanou komunikaci a spolupráci (UCC), které všechny vycházejí z rozsáhlých zkušeností společnosti PureLink v oblasti profesionálního audiovizuálního vybavení (ProAV).

Vše v jednom: smart kamera, soundbar, mikrofon a video přepínač s BYOD Hubem

VB300 je vlajková loď produktové řady Vuelogic. Stylovým provedením a užitečností rozzáří každou konferenční místnost. Navíc se postará o každý aspekt Vašich konferenčních a spolupracovních potřeb. Prémiový videobar je vybavený chytrou 4K kamerou, 4 MEMS mikrofonními poli, výkonnými stereo reproduktory a integrovaným přepínačem médií ProAV s možností bezdrátového streamování obsahu.

Vstupy

1x USB-C, 1x HDMI, 1x USB Host (USB-B), 1x Ethernet (RJ45), 1x Externí mikrofon (Mini USB), 1x Párovací dongle (USB-C)

Výstupy

1x HDMI, 1x USB zařízení (USB-A)

Vlastnosti

  • Širokoúhlá ePTZ kamera s rozlišením 4K , 120° zorným polem a 5x digitálním zoomem. Funkce automatického centrování a inteligentního sledování řečníka.
  • 4x MEMS mikrofony s dosahem 5 - 8 metrů a širokým úhlem 180°. Obsahuje technologie pro optimální zvukovou kvalitu, včetně AEC (akustické echo korekce), AGC (automatické kontroly zisku), ANS (automatického potlačení hluku) a plné duplexní komunikace.
  • 2x 5W stereo reproduktory se subwooferem pro vynikající basovou odezvu a dokonalou reprodukci hlasu.
  • Kabelová prezentace obrazovky pomocí USB-C (s PD) a HDMI. Bezdrátové možnosti BYOD/BYOM pro Windows, Airplay, Miracast s volitelným donglem pro streamování. Zahrnuje režim sdílení obrazovky s funkcí split screen a automatickým přepínáním.
  • Plug and play s vynikající kompatibilitou pro operační systémy a aplikace UC (Zoom, Teams, Webex, Tencent Meeting atd.)
  • Možnost flexibilního ovládání prostřednictvím webového rozhraní, dálkového ovladače a vestavěného Wireless Access Point (WAP).

Bezdrátový prezentační dongle

Pro účastníky schůzky, kteří nejsou obeznámeni s konferenční místností, nebo pro větší konferenční místnosti, představuje USB-C dongle ideální řešení pro sdílení obsahu. Pro simultánní spolupráci lze použít dva dongly. Dongle stačí zapojit a stisknout pro připojení.

Sdílejte obsah po svém

Vyhrazený pro kabelové i bezdrátové režimy sdílení a režim zobrazení split screen. HDMI a USB-C porty (včetně napájení) pro přímé připojení a snadné bezdrátové sdílení obsahu z Windows, Android a Apple zařízení.

Výkonné uživatelské rozhraní

Vestavěné webové uživatelské rozhraní je ideální pro administrátorské uživatele a slouží ke konfiguraci nastavení a specifikaci konkrétní uživatelské zkušenosti. Nastavte video a sledovací funkce, nahrajte si vlastní domovskou obrazovku, konfigurujte nastavení WAP pro bezproblémovou interakci uživatele a provádějte dálkový restart a aktualizaci firmware.

Excelentní audio kvalita

4 MEMS mikrofonní pole, potlačení echa, automatická kontrola zisku, potlačení hluku a dvojice reproduktorů s výkonným subwooferem. Kvalita zvuku navodí pocit osobního setkání.

Chytrá širokoúhlá kamera

Integrovaná 4K ePTZ kamera s 120° širokoúhlým objektivem zachycuje celý prostor pro setkání. Díky sadě inteligentních funkcí se videobar dovede automaticky zaměřit na řečníka a zajistit, aby byl ve středu obrazovky. Pozornost bude vždy na Vašem týmu a obraz bude vždy dokonale vycentrován