Detail zboží

1 100 Kč
990 Kč
Ušetříte:
110 Kč
Základní cena s DPH: 1 100 Kč
Prodejní cena s DPH: 990 Kč
Sleva: -110 Kč
Skladem: 1 ks
Kód zboží: uhd-hdr-benchmark
Spears & Munsil 4K/UHD HDR Benchmark Blu-ray kalibrační disk, obsahuje kalibrační vzory, které pomáhají nastavit co nejlepší kvalitu obrazu, vzory pro pohyb, zaostření, vyvážení barev a další, výrobce: Spears&Munsil, model: Spears and Munsil 4K/UHD

Spears & Munsil 4K/UHD HDR Benchmark Blu-ray kalibrační disk

 spearsmunsil_logo.png

 Vlastnosti:

  • Kalibrační vzory, které pomáhají nastavit co nejlepší kvalitu obrazu
  • Vzory pro pohyb, zaostření, vyvážení barev a další
  • Originální demo materiál v 8K HDR
  • Demo materiál poskytnutý v HDR a SDR pro vyhodnocení
  • Rozsáhlý výběr vzorů pro profesionální kalibrátor
  • Všechny HDR vzory jsou dostupné ve verzích 600, 1000, 2000, 4000 a 10000 cd/m²

Tento disk obsahuje vylepšené edice oblíbených vzorů z předešlých edic, plus mnoho nových vzorů exkluzivně od Spears & Munsil.

Jako u předchozích edicí, S&M UHD HDR Benchmark obsahuje vzory vhodné jak pro profesionální kalibrátory tak i pro amatéra, který chce kompletní sadu testovacích vzorů použitelnou se spektroradiometry a kolorimetry.

Spears & Munsil UHD HDR Benchmark je nejpřesnější a nejkomplexnější HDR testovací disk, který je k dispozici. Každý vzor byl vytvořen pomocí našich exkluzivních softwarových nástrojů a představuje tak nejmodernější způsob reprodukce videa.

Stacey Spears a Don Munsil, autoři série článku v Secrets of Home Theater and High Fidelity® („DVD Player Benchmark“ a „Progressive Scan Shootout“) použili všechen svůj technický um, aby vytvořili Blu-ray kalibrační a testovací disk. Stacey Spears, spoluautor disku, říká: "Testovací obrazce na tomto disku reprezentují současný vyspělý stav techniky. Jsou čistší a přesnější než testovací obrazce, které najdete na předchozích discích. Testovací obrazce mají mnoho jemných detailů, které je činí matematicky tak přesné jak je to jen možné, zejména proto, aby si zachovaly všechnu svou přesnost po ztrátovém kódování. Vytvořili jsme vlastní nástroje pro generování testovacích obrazců a speciální kódovací zařízení, které zachovává mnohem více detailů. Dokonce i obyčejné obrazce, jako jsou barevné pruhy mají jedinečné vlastnosti, které je dělají čistší. "