Detail zboží

4 670 Kč
700 Kč
Ušetříte:
3 970 Kč
Základní cena s DPH: 4 670 Kč
Prodejní cena s DPH: 700 Kč
Sleva: -3 970 Kč
Skladem: 1 ks
Kód zboží: Supra DVI-DVI 12m
DVI-DVI kabel (DVI-D, single-link, digitální), 12m, barva: ice blue, výrobce: Supra, model: DVI-DVI-12

DVI-DVI kabel (DVI-D, single-link, digitální), 12m, barva: ice blue, výrobce: Supra, model: DVI-DVI-12

Kabel má trojité stínění­. Materiál OFC měď, střední­ vodič stříbřený. Piny u konektoru jsou zlacené /0,8µ 24K/. Použitý kabel HF-100, single link, HDMI (A)/DVI-D 18+1

Použití DVI (Digital Visual Interface) je naprostým standardem v přenosu digitálních obrazů například mezi počítači, obrazovkami a projektory. SUPRA HD5 high performance DVI single link je kabel speciálně navržený pro přenos digitálního širokopásmového signálu až do vzdálenosti 30m. Rozlišení obrazovky 1920/1200/60HZ (WUXGA) sebou přineslo nový standard v kvalitě obrazu a navržení kabelu. (Bez halogenů a látek zpomalujících hoření)

Vodiče kabelů HD5 jsou izolovány PE pěnou pro její nízký kapacitní odpor a průtokovou rychlost. U těchto digitálních kabelů je impedance po celou dobu používání přesná a vyrovnaná pro všechny frekvence. Jednotlivé stíněné páry jsou kroucené v různých délkách pro minimalizaci přeslechů. Kabel je 3x stíněný, nejcitlivější vodiče jsou stíněny zvlášť. Navíc jsou všechny vodiče spolu chráněny dvojitým stíněním hliníkovou folií a měděným páskem, které poskytují ochranu proti elektromagnetickému rušení. (EMI,RFI)

Kabel je vybaven pozlacenými 24K konektory a kontakty z hliníku, aby se předešlo degradaci signálu. Konektor je možné znovu zapojit, což umožňuje připevnění i poté, co je kabel nainstalován ve zdi, vedení, potrubí, kanálech apod. Pozlacení pinů je silné asi 0,8 µm, což umožňuje stabilní a dlouhotrvající kvalitu připojení.

Rozlišení:1920/1200/60Hz (WUXGA)

Konektory: DVI-D 18+1 gold plated