Detail zboží

312 Kč
Prodejní cena s DPH: 312 Kč
Prodejní cena bez DPH: 258 Kč
Celkem bez daně: 258 Kč
Sleva:
Skladem: 1 ks
Kód zboží: PI055
PureLink PI055 je 4K prémiový vysokorychlostní HDMI na Mini HDMI adaptér, HDMI 2.0 – 18Gb/s pro rozlišení až 4K UltraHD 60Hz, výrobce: PureLink, model: PI055

PureLink PI055 4K prémiový vysokorychlostní HDMI na Mini HDMI adaptér

PI055 je vysokorychlostní adaptér, který převádí signál z HDMI-A (samec) na Mini HDMI-C (samice). Má vše potřebné pro profesionální instalace: Ethernetový kanál (HEAC), ARC a osvědčený Secure-Lock-System™. Precizně tvarované pozlacené konektory zajišťují dokonalou spolehlivost a bezproblémové použití bez ztráty kvality.

Vlastnosti:

  • HDMI 2.0 – 18Gb/s pro rozlišení až 4K UltraHD 60Hz
  • Pozlacené kontakty
  • mini HDMI-C samec na HDMI-A samice

IDEÁL PROFESIONÁLNÍCH INSTALACÍ

Vysoká kvalita materiálů, precizně tvarované konektory, pozlacené kontakty, nula zbytečných částí. Výrobky PureInstall jsou výbornou investicí s širokou oblastí využití.

Nejnovější generace

Naše PureInstall HDMI adaptéry splňují nejnovější standard HDMI – vysokorychlostní HDMI 2.0 s Ethernetem. Podporují rozlišení až do 4K (4096x2160) a jsou zpětně kompatibilní se všemi předchozími HDMI verzemi.

Rozšířená kompatibilita

Adaptér převádí signály HDMI-A (samec) na Mini HDMI-C (samice) a tím rozšiřuje kompatibilitu o obrazovky se vstupem Mini HDMI.

Přesně tvarovaný, odolný a bez ztrát

Vysoká přesnost výroby a precizně tvarované kontakty pozlacené 24karátovým zlatem zaručují perfektní přenos a permanentní funkčnost.

Ethernetový kanál HDMI a ARC

Ethernetový kanál (HEAC) v kabelu HDMI je novou funkcí HDMI 1.4 standardu. S tímto kanálem můžete do domácí sítě integrovat IP zařízení (televize, set-top-boxy nebo herní konzole) včetně internetových nebo IP služeb bez dalších kabelů. Audio Return Channel (ARC) eliminuje (stejně jako Ethernetový kanál) nutnost dalšího kabelu v domácím systému. ARC vyšle digitální zvukový signál přes kabel HDMI zpět k AV přijímači. Proto není třeba propojení přes Toslink kabel.

Pro profesionální účely a instalace

Všechny adaptéry PureInstall jsou vyráběny výhradně v nejmodernějších zařízeních a před odesláním jsou pečlivě testovány. Během výrobního procesu jsou podrobeny více než deseti kontrolám kvality, čímž se stávají nejspolehlivější volbou na trhu.

Připojení
Materiál konektoru PVC
Materiál kontaktů 24 karát. pozlacené
Konektor 1 Mini HDMI Typ C samec (19pin)
Konektor 2 HDMI Typ A samice (19pin)
Rozměry konektoru 2 26,9 x 21,7 x 11,8 (mm)
Kontakty 24 karát. pozlacené
Elektrický signál
Maximální šířka pásma 4K / UltraHD / 2160p (4096x2160)
HDCP Ano
CEC Ano
EDID Ano
Kabel
Typ Adaptér
Přenos signálu
Podporované standardy HDMI, Mini HDMI
Režimy přenosu Digitální audio a video signály
Podporované barvy 16/24 bit RGB/YUV, Deep Color, x.v.Color™
Podporované audio standardy ARC, Dolby Digital Plus, Dolby TrueHD, DTS-HD Master Audio™, DVD Audio, SA-CD
Další standardy HDMI Ethernet Channel (HEC), 3D, HDCP, CEC, 4K2K (2160i/p), FullHD (1080i/p), HD ready (720i/p), SDTV (480i/p)
Ostatní
Zabezpečení CE (včetně RoHS), FCC
Barva černá