• Infolinka: +420 241 406 375

CYP SDV-FRX

Běžná cena s DPH: 57231 Kč
Vaše cena s DPH: 57231 Kč
Vaše cena bez DPH: 47298 Kč
Vaše cena s DPH: 57231 Kč
Zboží není skladem Kód zboží: SDV-FRX
CYP SDV-FRX je přijímač ze sady extenderu, který byl navržen tak, aby poskytoval vysoce kvalitní prodloužení AV s minimální latencí. Kompatibilní s HDMI 2.0 a DVI 1.0, HDCP 2.2, možnost prodloužení až do 30km, výrobce: CYP, model: SDV-FRX
Zpět na: HDMI extender

CYP SDV-FRX je přijímač ze sady extenderu, který byl navržen tak, aby poskytoval vysoce kvalitní prodloužení AV s minimální latencí. Výrobce: CYP, model: SDV-FRXBez názvu.png

SDV-FRX/FTX set vysílače a přijímače, který byl navržen tak, aby poskytoval vysoce kvalitní, směrovatelné IP, prodloužení AV s minimální latencí. S použitím sofistikované ultralehké kompresní technologie (bez ztráty obsahu) je ideálním řešením pro prodloužení 4K audio/video signálů (HDMI nebo DisplayPort) a dat na dlouhé vzdálenosti. HDMI obsah, jako je HDR (High Dynamic Range), 10-bitové barvy a vícekanálový HD Bitstream zvuk, lze přenášet v režimu Point-to-Point a Genlock. Použití vyměnitelných modulů SFP+ umožnuje přenos dat až do vzdálenosti 30km (Maximální přenosová vzdálenost závisí na použitých modulech SFP+). Řízení a přenos dat může být také vysíláno se zvukem a obrazem, včetně IR, RS-232, USB (pro KVM) a Ethernetem. Při kombinaci s volitelným řídicím softwarem se rozšiřuje funkčnost zařízení. Více vysílačů a přijímačů může být kombinováno s jedním nebo více 10Gb optických přepínačů s Ethernetem a zařízení mohou být použity společně jako videomatice, multi-viewer nebo jako systém video stěny, což zvyšuje jejich flexibilitu ve velkých komerčních instalacích.

Vlastnosti:

  • Kompatibilní s HDMI 2.0 a DVI 1.0 
  • HDCP 2.2 a HDCP 1.4 
  • IP přepínání s minimální latencí (je požadován volitelný řídicí software/systém)
  • Ultralehká komprese, bez ztráty obsahu
  • Schváleno SDV Alliance
  • Možnost prodloužení až do 30km (v závislosti na použitém optickém modulu)
  • Nezávislé odpojení A/V maticového přepínání (je požadován volitelný řídicí software)
  • Možnost Video stěny (je požadován volitelný řídicí software)
  • Konfigurace Multi-view (je požadován volitelný řídicí software)
  • Podporuje průchod 10/12-bitových HDR zdrojů (pouze v režimu Point-to-Point a Genlock)
  • Podporuje všechny audio formáty včetně LPCM 2.0/5.1/7.1, Bitstream a HD Bitstream z HDMI nebo DisplayPort zdrojů
  • Prodloužení analogového stereo audia, embedding a de-embedding (je požadován volitelný řídicí software)
  • Obousměrné RS-232, IR, a USB 2.0 rozšíření
  • Datové přenosové rozhraní s 10 gigabitovým rozhraním Ethernet přes XFI, IEEE 802.3ae, kompatibilní s SFP+ moduly

Vstupy 1x SFP + [1x Fiber LC/PC-LC/PC Duplex MM OM3]
1x 3.5mm Stereo mini-jack [1x Infra Red Receiver]
Výstupy 1x HDMI [1x HDMI Uncompressed AV and Data]
1x 3.5mm Stereo mini-jack [1x Analogue Stereo(L/R)]
1x USB Type A [1x Propriety Data]
1x RJ45 [1x LAN Serving]
1x 9pin Dsub [1x RS-232 Data]
1x 3.5mm Stereo mini-jack [1x Infra Red Emitter]
PSU: 12V/3A
Rozměry 166mm x 213mm x 44mm
Hmotnost zařízení  1060g
Hmotnost s krabicí  1660g


manual1  


  • accell_logo
  • atlona_logo
  • beale_xpress
  • blustream_logo
  • cyp_logo
  • dvdo_logo
  • dynaudio_logo
  • eagle-cable-squarelogo-1450272575331
  • emotiva_email_sig
  • isotek-logo
  • logo-small
  • krautwire_logo
  • metz_connect
  • oppo_logo.png3
  • spearsmunsil_logo
  • supra_logo
Top

Webové stránky AVHIFI.cz používají ke správnému fungování soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.