• Infolinka: +420 241 406 375

OPPO UDP-203 + Sonica DAC

Běžná cena s DPH: 51980 Kč
Vaše cena s DPH: 49990 Kč
Vaše cena bez DPH: 42959 Kč
Vaše cena s DPH: 49990 Kč
51980 Kč
(Sleva: 4.63%)
Zboží není skladem Kód zboží: UDP-203+SonicaDAC
Exkluzivní set 4K Ultra HD Blu-ray přehrávače OPPO UDP-203 a bezdrátového síťového přehrávače hudby ve vysokém rozlišení, DA převodník OPPO Sonica DAC. výrobce: OPPO, model: UDP-203 a Sonica DAC
Zpět na: Blu-ray přehrávač

Exkluzivní set 4K Ultra HD Blu-ray přehrávače OPPO UDP-203 a bezdrátového síťového přehrávače hudby ve vysokém rozlišení, DA převodník OPPO Sonica DAC.

 

Více informací o 4K Ultra HD Blu-ray přehrávači UDP-203 naleznete ZDE.

Více informací o DA převodníku Sonica DAC naleznete ZDE.

EISA-Award-Logo-OPPO-UDP-203-300x162.pngvyrobekroku.png

Vlastnosti UDP-203:

4K Ultra HD video – UDP-203 podporuje přehrávání 4K Ultra HD Blu-ray disků. Ještě větší zážitek než u Full HD, nabízí čtyřnásobně vyšší rozlišení 4K (3840×2160px). UDP-203 podporuje přehrávání nových 4K UHD Blu-ray disků, 4K médií i uživatelsky generovaného obsahu.  Podporuje dekódování HEVC, H.264, VP9, 4K a Hi10P video kodeků pro co nejlepší kompatibilitu s médii uživatele.

HDR (High Dynamic Range) – UDP-203 podporuje HDR (High Dynamic Range) a WCG (Wide Color Gamut) – rafinovaný kontrast, vyšší jas, video s větší barevnou škálou, jedinečnou jasností a detaily. Kromě podpory formátu HDR10, také nabízí konverzi HDR na SDR pro starší zobrazovače nebo konverzi mezi různými barevnými prostory jako např. BT.2020, BT.709 a BT.601.

Upgrade na Dolby Vision – Na začátku roku 2017 bude dostupný firmware s podporou Dolby Vision. Díky Dolby Vision je sledování televize ještě větší zážitek, zdůrazní obraz, dodá zářivost barvám a dodá hloubkám jiný rozměr.

Referenční kvalita videa – UDP-203 v sobě spojuje několikaleté zkušenosti společnosti OPPO s novými technologiemi – výsledkem je vysoce kvalitní audio a video. Na míru dělaný čtyřjádrový video dekodér/procesor umožní kvalitní dekódování a zpracování.

Precizní mechanika načítání disků – Vysoce přesný, vyvážený optický laser zajistí plynulé a spolehlivé přehrávání všech typů disků. Zajistí rychlé přehrávání, detekci chyb a jejich opravu.

Výjimečně kvalitní zpracování – Šasi z pevného kovu, hliníkový čelní panel, pozlacené konektory navazují na tradici excelentního zpracování u předchozích modelů OPPO Blu-ray přehrávačů. Toto kvalitní zpracování je nejen elegantní ale také zajistí spolehlivý provoz a kvalitní připojení.

Podpora různých formátů disků – Při tvorbě UDP-203 byl brán zřetel na kvalitu přehrávaní a univerzálnost přehrávače. Podporuje UHD Blu-ray, Blu-ray, Blu-ray 3D, DVD, DVD-Audio, SACD  a audio CD.

Přehrávání souborů – UDP-203 nabízí dva USB 3.0 porty na zadním panelu a další USB port na předním panelu. Uživatelé tak mohou přehrávat video a hudbu nebo prohlížet fotky z USB harddisku či flashky.

Přístup k domácí síti – Díky zabudovanému 802.11ac Wi-Fi nebo gigabitovému Ethernet připojení lze UDP-203 připojit k domácí síti a snadno přehrát média uložená na počítači a domácí síti.

Bezztrátové dekódování audia – Díky podpoře bezztrátového High resolution audia je UDP-203 ještě výkonnější a univerzálnější. Podporuje dekódování takových audio formátů jako jsou např. AIFF, WAV, ALAC, APE a FLAC. Přímo přehrává DSD (Direct Stream Digital) audio soubory jako stereo DSD64/128 nebo multikanálové  DSD64.

Audio formáty – UDP-203 podporuje Dolby TrueHD, DTS-HD Master Audio spolu s bitstream Dolby Atmos a DTS:X, které zajistí skvělý zvuk filmových soundtracků a hudby.

Výkonný DAC – UDP-203 nabízí 7.1 kan. audio výstupy pro připojení 7.1 kan. nebo 5.1 kan. zvukového systému. Výstupy jsou opatřeny prémiovými 32-bit DA převodníky „Velvet Sound“ od japonské firmy AKM, které zprostředkují neuvěřitelný zvuk a působivý prostorový zážitek.

Dva HDMI výstupy – Přehrávač nabízí dva HDMI porty – HDMI 2.0 port pro připojení nejnovějších UHD TV, projektorů A/V receiveru a HDMI 1.4 audio port pro připojení starších A/V receiverů. Zákazníci s novějšími 4K a HDR A/V receivery využijí HDMI 2.0, u starších A/V receiverů lze využít rozdělení A/V.

Vstup HDMI 2.0 – Vstupní port HDMI 2.0 podporuje UHD rozlišení, což uživateli umožní připojení externího streamovacího zařízení. Díky tomu je uživateli dostupná široká škála streamovacích zdrojů i v budoucnosti.

Snadná integrace – Díky možnosti ovládaní pomocí RS-232, zadnímu panelu s IR senzorem a IP ovládáním je UDP-203 skvělou volbou pro systém vašeho domácího kina. A koaxiální a digitální audio výstupy zajistí zpětnou kompatibilitu se staršími audio komponenty.


logo hifivoice

 

logo stereovideo


 • accell_logo
 • atlona_logo
 • beale_xpress
 • blustream_logo
 • cyp_logo
 • dvdo_logo
 • dynaudio_logo
 • eagle-cable-squarelogo-1450272575331
 • emotiva_email_sig
 • isotek-logo
 • logo-small
 • krautwire_logo
 • metz_connect
 • oppo_logo.png3
 • spearsmunsil_logo
 • supra_logo
Top

Webové stránky AVHIFI.cz používají ke správnému fungování soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.