• Infolinka: +420 241 406 375

OPPO BDP-105D (EU)

Běžná cena s DPH: 46490 Kč
Vaše cena s DPH: 46490 Kč
Vaše cena bez DPH: 38422 Kč
Vaše cena s DPH: 46490 Kč
Zboží není skladem Kód zboží: BDP-105D-EU
PRODEJ UKONČEN - OPPO BDP-105D (EU) je univerzální High-Endový 3D Blu-ray přehrávač, Darbee edice, DVD multiregion, Upscaling do 4K / převod z 2D do 3D / možnost využití jako DA převodník. XLR výstupy, sluchátkový výstup. Přehrává SACD, CD a DVD-audio, flac, mp3, dsd, mkv, avi. Barva černá. Výrobce: OPPO, model: BDP-105D-EU
Zpět na: Ukončené modely

UNIVERZÁLNÍ 3D BLU-RAY PŘEHRÁVAČ, 4K, Darbee edice, výrobce: Oppo, model: BDP-105D (EU), barva: černá

Prodej ukončen.

Přehrávač, který uspokojí i toho nejnáročnějšího nadšence a patří mezi nejlepší přehrávače ve své kategorii.

OPPO přináší nový rozměr možností mezi High-End přehrávači. OPPO představuje nový model BDP-105D s technologií Darbee Visual presence. Darbee edice je v základu ten stejný několikráte oceněný za jeho vynikající audiofilskou zvukovou přesnost model BDP-105EU. Edice Darbee navíc přináší realističtější a pronikavější vizuální zážitek, čímž jen podtrhuje kvalitu přehrávače. Model BDP-105D poskytuje vynikající zvuk i obraz, a proto je ideálním základem domácího kina nebo poslechové místnosti. Model BDP-105D podporuje DSD audio ve standardním pásmu (DSD64) nebo dvojitém (DSD128 nebo DSD 2x) přes USB DAC vstup.

darbee logo HD kvalita obrazu i zvuku ze všech zdrojů a ještě vylepšenější obraz díky technologii Darbee Visual Presence. BDP-105D je další významný posun vpřed v řadě OPPO přehrávačů. Edice Darbee posouvá hranice možnosti domácího kina ještě dál a přináší ještě větší zážitek z reálnějšího obrazu.
DSD logo Model BDP-105D podporuje DSD audio ve standardním pásmu (DSD64) nebo dvojitém (DSD128 nebo DSD 2x) přes USB DAC vstup. Pokud tento formát váš počítač přehrává, přehrávač BDP-105D jej umí převést na analog.
4K Upscaling Upscaling videa až do rozlišení 4K
darbee logo icon Darbee Visual Presence™
2D 3D Conversion Převod obrazu z režimu 2D do režimu 3D
Dual HDMI-MHL Dva HDMI vstupy a podpora standardu MHL

Ukázka obrazu s a bez technologie Darbee Visual Presence

bdp 103 darbee 1

Vlastnosti

Model BDP-105D je navržen tak, aby uspokojil ty nejnáročnější požadavky na kvalitu analogových audio výstupů. BDP-105D obsahuje zcela nové audio komponenty poháněné dvojicí DAC převodníků ESS Sabre32 Reference, symetrické XLR výstupy, nesymetrické cinch RCA výstupy včetně samostatného stereo výstupu, toroidní napájecí zdroj, nebo také asynchronní USB DAC vstup. Tyto vysoce kvalitní komponenty jsou umístěny v perfektně navrženém kovovém šasi. Všechny tyto vlastnosti dohromady vytváří unikátní přístroj poskytující mimořádně přesný a kvalitní zvuk společně s referenční kvalitou obrazu.
 • Upscaling videa až do rozlišení 4K a převod obrazu z režimu 2D do režimu 3D
 • DVD Up-konverze
 • Full HD 1080p výstup
 • 24p™ Video
 • Dva HDMI vstupy a podpora standardu MHL
 • Digitální koaxiální a digitální optický audio vstup
 • Asynchronní USB DAC vstup
 • Sluchátkový zesilovač připojený přímo k jednomu ze dvou DAC převodníků ESS Sabre32 Reference
 • Nový dvoujádrový SoC (System on Chip) procesor zajišťující rychlý start přístroje a rychlé načítání disků
 • Vylepšená podpora streamování videa ze sítě včetně vylepšeného grafického rozhraní
 • OPPO BDP-105D je univerzální přehrávač poskytující referenční kvalitu obrazu a unikátní zvukový zážitek s třemi možnostmi analogových výstupů

Tento blu-ray přehrávač je také možno namontovat do rackového držáku.

Ještě lepší kvalita obrazu

darbee logo

Darbee Visual Presence "Je jako zvedání závoje." Darbee Visual Presence™ technologie přináší zásadní průlom v zobrazování obrazu. Poskytuje větší jas a zvyšuje celkové vnímání hloubky obrazu, což přináší mnohem dynamičtější a realističtější zážitek. Úroveň zpracování obrazu pomocí technologie Darbee je uživatelsky nastavitelná, což umožňuje přizpůsobit si dokonale výsledný obraz podle toho, jak se vám líbí.

 • 4K Upscaling – Ještě větší zážitek než u Full HD nabízí čtyřnásobně vyšší rozlišení 4K (3840×2160px) do kterého může být přepočítán obraz z libovolného zdroje přehrávače OPPO BDP-105D (EU).
 • DVD Upscaling – Technologicky pokročilý převod obrazu ze standardního DVD rozlišení do vysokého rozlišení vašeho televizoru.
 • Full HD 1080p výstup – BDP-105D (EU) umožňuje uživateli vybrat rozlišení HDMI výstupu, včetně režimu 480i, 480p, 720p, 1080i a 1080p.
 • True 24p™ video – Mnoho Blu-Ray disků je zaznamenáno rychlostí 24 snímků za sekundu, což je stejná rychlost jakou má originální záznam kinofilmů. BDP-153D (EU) dokáže takový záznam věrně reprodukovat použitím výstupu 1080p 24Hz (vyžadována je kompatibilní televize), což přináší plynulejší pohyb a zážitek jako v kině. Přehrávač také dovoluje obnovit původní rychlost 24 snímků za sekundu u takto zaznamenaných DVD disků v NTSC formátu.
 • Režim Source Direct – Pro uživatele, kteří chtějí využít externí video procesor nabízí BDP-105D (EU) režim výstupu „Source Direct“. V tomto režimu není audio ani video obsah nijak upravován a vylepšován a je poslán přímo na výstup přehrávače.
 • Poměr stran a zoom – BDP-105D (EU) nabízí mnoho možností nastavení poměru stran obrazu a zvětšení obrazu. Uživatelé tak mohou sledovat film v původním poměru stran, zvětšit si obraz na celou obrazovku, nebo si zvětšit obraz tak, aby na obrazovce nebyly černé pruhy u některých širokoúhlých titulů.
 • Režim Vertical Stretch – Pro uživatelé se zobrazovacím systémem 2.35:1 CIH (Constant Image Height) nabízí přehrávač speciální režim Vertical Stretch pro práci s anamorfním objektivem projektoru a zobrazovači 2.35: CIH. Umožňuje také unikátní posun titulků nahoru i dolů, takže je v tomto režimu možné vidět všechny titulky.
 • Rozšířené možnosti nastavení obrazu – Uživatelé nyní mohou velmi detailně nastavovat jas, kontrast, saturaci, barvy, ostrost obrazu, stejně tak jako úroveň redukce šumu, nastavení vylepšení barev a kontrastu. Přehrávač si pamatuje až tři vlastní nastavení obrazu, což umožní zvolit vhodné nastavení pro různé typy obrazu.

Vlastnosti

 • Blu-Ray – High Definition Blu-Ray Disc™ poskytuje perfektní video a audio kvalitu pro vaši domácí zábavu.
 • Blu-Ray 3D – Zažijte nový rozměr High Definition obrazu. OPPO BDP-105D podporuje specifikaci Blu-Ray 3D a je plně kompatibilní s Blu-Ray 3D disky.
 • Konverze do 3D režimu – Vezměte svoje standardní DVD, Blu-Ray disky a další video obsah a převeďte jej stisknutím jediného tlačítka do 3D režimu. BDP-105D také umožňuje nastavit hloubku 3D efektu, stejně tak jako konvergenci obrazu pro větší osobní pohodlí diváka.
 • SACD – Model BDP-105D přehrává Super Audio CD (SACD) a podporuje stereo i multi-kanálové audio nahrávky. Uživatel si také může vybrat nativní výstup v režimu DSD (Direct Stream Digital), nebo konverzi do režimu PCM.
 • DVD-Audio – OPPO BDP-105D přehrává DVD-Audio disky a podporuje stereo i multi-kanálové audio nahrávky. Uživatelé si mohou zvolit zda se bude přehrávat DVD-Audio, nebo DVD-Video část disku.
 • Služba Netflix – S touto službou můžete v jediném okamžiku sledovat oblíbené televizní pořady a filmy streamované pomocí služby Netflix. Součástí tarifního programu „Netflix unlimited streaming membership“ je i speciální část „Just For Kids“ také vybere televizní pořady a filmy vhodné pro děti a mladší diváky. Při výběru sledovaného pořadu je možné zvolit rozlišení videa až 1080p, 5.1 audio, titulky a další jazykové audio stopy. (Tato služba zatím není dostupná v ČR.)
 • Komplexní podpora streamování – Kromě oblíbené služby Netflix dovoluje OPPO BDP-105D přístup k dalším oblíbeným internetovým službám jako například YouTube Leanback a Picasa. Další služby budou v budoucnu postupně přidávány.
 • BD-Live & BonusVIEW – OPPO BDP-105D podporuje BD-Live™ (Profile 2.0) a splňuje pro tuto funkci veškeré hardwarové požadavky – audio/vide


Unikátně vylepšený:

 • 4K Upscaling – Ještě větší zážitek než u Full HD nabízí čtyřnásobně vyšší rozlišení 4K (3840×2160px) do kterého může být přepočítán obraz z libovolného zdroje přehrávače OPPO BDP-105D.
 • Konverze do 3D režimu – Vezměte svoje standardní DVD, Blu-Ray disky a další video obsah a převeďte jej stisknutím jediného tlačítka do 3D režimu. BDP-105D také umožňuje nastavit hloubku 3D efektu, stejně tak jako konvergenci obrazu pro větší osobní pohodlí diváka.
 • Dva HDMI vstupy – Připojením externích zařízení jako například set-top boxů, síťových streamovacích zařízení a dalších je možné využít vynikající zpracování obrazu a zvuku přístroje BDP-105D. Pro více možností zapojení je jeden HDMI vstup na zadní straně přístroje a jeden HDMI vstup na čelním panelu.
 • Asynchronní USB DAC vstup – Vynechte tradiční počítačové zvukové karty známé svou špatnou kvalitou a malou věrností zvuku a pomocí asynchronního DAC USB vstupu přístroje OPPO BDP-105D přeměňte jakýkoliv počítač ve vysoce výkonný a kvalitní zdroj zvuku prostřednictvím DAC převodníku ESS Sabre32 Reference. Váš počítač může přehrávat data a BDP-105D vše převede do špičkového analogového zvuku. Nově model BDP-105D podporuje DSD audio ve standartním pásmu (DSD64) nebo dvojitém (DSD128 nebo DSD 2x) přes USB DAC vstup.
 • Digitální koaxiální a optický vstup – Pro ještě větší flexibilitu a využitelnost nabízí nyní OPPO BDP-105D možnost převádět digitální audio signál z kabelového nebo satelitního přijímače, televize, herní konzole a dalších zdrojů digitálního zvuku s digitálním koaxiálním a digitálním optickým výstupem do analogového zvuku v kvalitě jakou nabídne jedině BDP-105D.
 • DMP & DMR – Digital Media Player (DMP) a Digital Media Renderer (DMR) funkce umožňuje přehrávání audio, video a obrazových souborů uložených na DLNA kompatibilních úložištích jako jsou počítače, nebo síťová úložiště (NAS). Připojení je možné pomocí bezdrátového i kabelového připojení.
 • SMB/CIFS přístup – BDP-105D přichází s experimentální funkcí, která dovoluje přistupovat k audio, video i obrazovým souborům na sdílených počítačích v domácí síti přes Server Message Block (SMB), nebo Common Internet File System (CIFS) protokol.
 • Sluchátkový zesilovač – Pro osobní zážitek z poslechu, můžete nyní připojit sluchátka přímo k BDP-105D. Ten obsahuje sluchátkový zesilovač připojený přímo k DAC převodníku ESS Sabre32 Reference a nabízí tak unikátní výhodu samostatných sluchátkových zesilovačů.
 • Robustní konstrukce – Šasi z pevné oceli, hliníkový čelní panel a mechanika pro Blu-Ray disky uprostřed přístroje, to vše je u BDP-105D navrženo tak, aby celkový zážitek z přístroje byl stejně silný jako zážitek ze zvuku a obrazu, který produkuje.
 • Žádné aktivní chlazení – Model BDP-105D je chlazen pasivně, což dovoluje naprosto tichý a ničím nerušený provoz a ještě větší zážitek z poslechu i té nejtišší hudby.
Jedinečná kvalita zvuku:
 • DAC převodníky ESS Sabre32 Reference – DAC převodník je jedna z nejdůležitějších částí pro poslech digitální hudby. Model Sabre32 Reference ES9018 společnosti ESS Technology je jeden z nejvýkonnějších a nejlepších 32-bitových audio DAC převodníků na světě. Toto řešení nachází využití výhradně v Hi-End audio aplikacích a profesionálním studiovém vybavení. S patentovanými technologiemi jako například 32-bit Hyperstream™ DAC architecture a Time Domain Jutter Eliminator přináší Sabre32 Reference jedinečný dynamický rozsah (DNR) až 135dB a celkové harmonické zkreslení plus šum až -120dB (THD+N). Toto řešení dnes nabízí nejvyšší možnou úroveň kvality zvuku, která uspokojí i toho nejnáročnějšího posluchače. BDP-105D používá dva ES9018 DAC převodníky. Jeden je použit pro analogový výstup 7.1, druhý pro samostatný analogový stereo výstup.
 • Toroidní napájecí zdroj – Napájecí toroidní transformátor nabízí vynikající účinnost a nižší vnější magnetické pole než tradiční konstrukce jádrových transformátorů. Lineární toroidní zdroj v BDP-105D poskytuje velmi čistý a robustní zdroj energie pro všechny kritické audio komponenty přístroje.
 • Samostatné stereo výstupy se symetrickými XLR konektory – BDP-105D disponuje samostatnými stereo audio výstupy speciálně upravenými pro použití s DAC převodníkem ES9018. Stereo výstup je k dispozici ve formě symetrických XLR konektorů, nebo asymetrických cinch RCA konektorů. Symetrický XLR výstup nabízí skutečně oddělené signálové cesty z DAC převodníku až do tři pinového XLR konektoru. Přenos oddělených signálů zajistí mnohem vyšší kvalitu zvuku a ještě nižší úroveň šumu.
 • Analogový audio výstup 7.1 – Oddělené analogové výstupy pro režim 7.1 jsou ideální pro připojení k reproduktorovému systému v režimu 7.1, nebo 5.1. BDP-105D přináší neuvěřitelné&


Parametry

Podporované disky BD-Video, Blu-ray 3D, DVD-Video, DVD-Audio, AVCHD, SACD, CD, HDCD, Kodak Picture CD, CD-R/RW, DVD±R/RW, DVD±R DL, BD-R/RE
BD Profile BD-ROM Version 2.5 Profile 5 (všechny kompatibilní s Profile 1 Version 1.0 a 1.1)
Vnitřní paměť 1GB (Skutečné místo dostupné pro trvalé úložiště se liší vzhledem k systémovému použití)
Výstup Analog Audio: 7.1ch, 5.1ch, stereo. Koaxiální/Optický Audio: až do 2ch/192kHz PCM, Dolby Digital, DTS.HDMI Audio: až do 7.1ch/192kHz PCM, up to 5.1ch DSD, Dolby Digital, Dolby Digital Plus, Dolby TrueHD, DTS, DTS-HD High Resolution a DTS-HD Master Audio.HDMI Video: 480i/480p/576i/576p/720p/1080i/1080p/1080p24/4Kx2K, 3D frame-packing 720p/1080p24.
Vstup

HDMI Audio: až do 5.1ch/192kHz nebo 7.1ch/96kHz PCM, Dolby Digital, Dolby Digital Plus, DTS and AAC.HDMI Video: 480i/480p/576i/576p/720p/1080i/1080p/1080p24/1080p25/1080p30, 3D frame-packing 720p/1080p24.MHL Audio: až do 5.1ch/192kHz PCM, Dolby Digital, Dolby Digital Plus, DTS.MHL Video: 480i/480p/576i/576p/720p/1080i/1080p24/1080p25/1080p30, 3D frame-packing 720p/1080p24. USB Audio: až do 2ch/192kHz PCM nebo až do 2ch/2.8224MHz/5.6448MHz DSD

Parametry zvuku Frekvenční rozsah:20Hz – 20kHz (±0.05dB), 20Hz – 96kHz (-4.5dB ~ +0.05dB) Odstup signál šum:>115dB THD+N: < 0.006% (1kHz na 0dBFS, 20kHz LPF)
Obecná specifikace Napájení: ~ 100V - 240V, 50/60Hz AC Spotřeba energie: 55W (Pohotovostní režim: 0.5W) Rozměry: š/h/v 430mm x 311mm x 123mm Hmotnost: 7.9kg
Provozní teplota 5°C - 35°C
Provozní vlhkost 15% - 75% bez kondenzace


logo stereovideo
whathifi
logo hifivoice


 • accell_logo
 • atlona_logo
 • beale_xpress
 • blustream_logo
 • cyp_logo
 • dvdo_logo
 • dynaudio_logo
 • eagle-cable-squarelogo-1450272575331
 • emotiva_email_sig
 • isotek-logo
 • logo-small
 • krautwire_logo
 • metz_connect
 • oppo_logo.png3
 • spearsmunsil_logo
 • supra_logo
Top

Webové stránky AVHIFI.cz používají ke správnému fungování soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.