Detail zboží

29 880 Kč
27 990 Kč
Ušetříte:
1 890 Kč
Základní cena s DPH: 29 880 Kč
Prodejní cena s DPH: 27 990 Kč
Sleva: -1 890 Kč
Skladem: 1 ks
Kód zboží: BasX TA-100 + GR1 Sluchátka
Sestava stereo sluchátka a stereo receiver Emotiva BasX TA-100 + GR1, Emotiva BasX TA-100 kombinuje funkce a schopnosti audiofilního stereo předzesilovače, vysoce výkonného FM tuneru, DAC převodníku a kvalitního zesilovače 2 x 50 W RMS / 8 ohm, 2 x 90 W / 4 ohm – to vše v jednom zařízení. Emotiva Airmotiv GR1 sluchátka využívající nejmodernější technologii grafenu, s fantastickým zvukem včetně silných basů, čistých výšek a realistického podání středů mají vynikající konstrukci s koženkovými náušníky, součástí balení je také skořepinový obal a 2 m kabel. Výrobce: Emotiva, model: BasX TA-100 + Airmotiv GR1

Sestava stereo sluchátka a stereo receiver Emotiva BasX TA-100 + Airmotiv GR1,
Emotiva BasX TA-100 kombinuje funkce a schopnosti audiofilního stereo předzesilovače, vysoce výkonného FM tuneru, DAC převodníku a kvalitního zesilovače 2 x 90 W / 4ohm – to vše v jednom zařízení.
Emotiva Airmotiv GR1 sluchátka využívající nejmodernější technologii grafenu, s fantastickým zvukem včetně silných basů, čistých výšek a realistického podání středů mají vynikající konstrukci s koženkovými náušníky, součástí balení je také skořepinový obal a 2 m kabel. Výrobce: Emotiva, model: BasX TA-100 + Airmotiv GR1
 
Časově omezená akční cena.

Emotiva BasX TA-100

STEREO PŘEDZESILOVAČ/DAC/TUNER S INTEGROVANÝM ZESILOVAČEM 2 x 50 W RMS / 8ohm, 2 x 90 W RMS / 4ohm

Recenze na HIFI VOICE

BasX TA-100 kombinuje funkce a schopnosti audiofilního stereo předzesilovače, vysoce výkonného FM tuneru a kvalitního zesilovače – to vše v jednom zařízení. Sekce předzesilovače zahrnuje linkové analogové vstupy pro CD přehrávač nebo linkový zdroj, vestavěný USB DAC s velkým množstvím digitálních vstupů pro váš počítač a další digitální stereo zdroje, kvalitní phono předzesilovač. Tuner nabízí plné digitální ovládání a 50 předvoleb stanic. Plně komplementární, zesilovač třídy A/B dodává spoustu čistého výkonu do páru kvalitních stereo reproduktorů pro větší zážitek z poslechu. Také má linkové výstupy pro subwoofer nebo pro připojení externího zesilovače. TA-100 lze ovládat pomocí tlačítek na předním panelu nebo pomocí přiloženého dálkového ovládání. Intuitivní nabídka menu dělá TA-100 jednoduše nakonfigurovatelnou a ovladatelnou. TA-100 má také velký a lehce čitelný VFD displej na předním panelu.

BasX TA-100 nabízí typ výkonu, který můžete očekávat u drahých zařízení, které stojí mnohonásobně více. Na rozdíl od mnoha dalších cenově dostupných audio komponentů nabízí TA-100 vynikající zvuk a kvalitu, kterou očekáváte od skutečné špičkové techniky. Má také zanedbatelně nízký šum a zkreslení.

BasX: Základ vynikajícího zvukového systému

Cílem sestavení vynikajícího audio systému je obohatit svůj život o vynikající zvuk. Je to všechno o hudbě a filmovém zážitku. Není to o utrácení spousty peněz nebo o dálkových ovladačích s drahokamy a také nepotřebujete nejrůznější komplikované funkce, které nikdy nepoužijete. Klíčem k vybudování skvělého domácího audio systému je použití dobře navržených komponent s vynikajícím technickým výkonem a vynikající kvalitou zvuku. Každý komponent Emotiva BasX je navržen tak, aby byla součástí vynikajícího domácího audio systému. Obsahují nejmodernější technologie a všechny funkce, které budete potřebovat, abyste získali nejlepší možný poslech.                                                                                                                                             

Proč je BasX tak speciální?

Jako přední výrobce domácího audio zařízení jsme si všimli, že mnoho lidí stále nemá ve svém životě kvalitní zvuk. Někteří lidé nemají rozpočet na nákup komplexního vybavení, zatímco jiní nemají čas trávit snahou zjistit, jak je používat - a to je přesně důvod, proč jsme vyvinuli naše nové produkty Emotiva BasX. Naše komponenty BasX spojují vynikající kvalitu zvuku, pečlivě vybranou sadu skutečně užitečných a snadno použitelných funkcí, skvělý výkon a jednoduchý, ale elegantní design.

Výsledné komponenty nabízejí kombinaci, kterou nemůžete najít nikde jinde - skvělý zvuk, snadné použití a skvělou cenu. Všechny komponenty nové řady BasX jsou cenově dostupné v dosahu každého milovníka hudby. Nemusíte být bohatí, abyste si je mohli dovolit, a nemusíte být inženýrem, abyste zjistili, jak je používat. Jsou pečlivě vytvořeny, aby vám poskytly mnoho let spolehlivého a bezproblémového servisu a budou vypadat skvěle ve vašem obývacím pokoji nebo ve vašem zařízení.

Kompletní hudební systém nebo systém domácího kina, který vám poskytne skutečný zážitek z poslechu a filmu, můžete vybudovat z našich  BasX komponentů. Zkuste přidat jeden nebo dva BasX komponenty do vašeho současného systému. Cesta ke skvělému zvuku nemusí být drahá nebo komplikovaná.

Emotiva Airmotiv GR1 sluchátka využívající nejmodernější technologii grafenu, s fantastickým zvukem včetně silných basů, čistých výšek a realistického podání středů mají vynikající konstrukci s koženkovými náušníky, součástí balení je také skořepinový obal a 2 m kabel. Výrobce: Emotiva, model: Airmotiv GR1

Airmotiv GR1 sluchátka využívají technologii grafenové infuze, pro poskytnutí výjimečného hudebního zážitku z poslechu. Sluchátka nabízí 50 mm polykarbonátové měniče vyztužené grafenem s nízkou hmotností, křišťálově vysoké výšky a velice realistický středový rozsah. Basy jsou silné a kontrolované. Zvuková scéna je otevřená a velmi přirozená. Sluchátka jsou také dostatečně pohodlná tak, aby se daly nosit po celý den, a díky robustní konstrukci si je budete moct užívat po mnoho let.

Kvalita zvuku na prvním místě

Ve společnosti Emotiva věříme, že kvalita zvuku je vždy na prvním místě. Platí to pro sluchátka i veškerou naší výbavu. Zatímco naše sluchátka GR1 využívají špičkovou technologii a vynikající konstrukci, jejich nejdůležitější vlastností je definitivně jejich fantastický zvuk. Čistý, jasný, detailní, hladký a nikdy ne skřípavý. Jejich semi-aperiodické mřížky do uší nabízí hybridní model mezi otevřeným i uzavřeným designem sluchátek. Částečně izolují posluchače od vnějšího světa a poskytují neuvěřitelně plynulé, přirozené a otevřené zvukové pole.

Design kvality

Sluchátka jsou vyměnitelná z perforované veganské kůže, jsou připevněna pevným kroužkem, který je zacvakne, aby pevně držela na svém místě, ale snadno se vyjme pokud by byla nutná výměna. Prémiové ergonomicky tvarované vložky z paměťové pěny dělají z poslechu radost. Čelenka je celokovová se správným množstvím pružiny a kovové západky s kovovými kuličkovými ložisky zajišťují, že čelenka zůstane na svém místě, když ji nastavujete nejen dnes, ale i po dalších několik let. Součástí balení je krásný 2 metrový flexibilní, nehlučný kabel pro sluchátka potažený textilem. Vnitřní konstrukce využívá čistou vícevláknovou OFC měď a připevňuje se standarními 2,5 mm zvukovými konektory na sluchátka, což usnadňuje pozdější výměnu kabelu za symetrický nebo upgrade i od jiných výrobců. Všechny elektrické kontaktní povrchy jsou pozlaceny a konektory jsou vyrobeny z obráběného kovu. 

Co potřebujete vědět o grafenu

Grafen je high-tech uhlík s jedinečnou atomovou strukturou, která může zvýšit pevnost a zlepšit dynamické vlastnosti materiálů v konkrétních aplikacích. Naše sluchátka Airmotiv GR1 využívají nově vyvinutou membránu skládající se z velmi tenké polykarbonátové membrány se speciálně nanesenou vstvou grafenové mřížky, která je spojena s oběmi stranami. Výsledkem je ideální kombinace tlumení, kontrolované tuhosti a nízké hmotnosti. Tato membrána spolu s Emotiva motorem a nízkou pohyblivou hmotou operuje v pečlivě navrženém magnetickém systému, který poskytuje vyjímečný jas, linearitu a nízké zkreslení.  

 

emotiva.jpg

BasX TA-100

Analogové vstupy

 • 2 páry; stereo analog line level vstup(CD, Aux).
 • 1 pár; stereo phono vstup (přepínatelné; pohyblivý magnet nebo pohyblivá cívka).
 • 1 tuner; FM (se vstupem na externí anténu; 50 předvoleb stanic).

Digitální vstupy

 • 1; digital coax (S/PDIF); 24/192k.
 • 1; digital optical (Toslink); 24/192k.
 • 1; digital USB (DAC input); 24/96k; nejsou vyžadovány ovladače.
 • 1; Bluetooth přijímač (vyžaduje volitelný adaptér AptX Bluetooth).

Výstupy

 • 1 pár; hlavní line level výstup; stereo, nesymetrické.
 • 1 pár; repro výstupy; stereo, 5-way binding post.
 • 2; sečtené výstupy plného rozsahu (pro připojení jednoho nebo dvou subwooferů), nesymetrické.
 • 1; stereofonní sluchátkový výstup (přední panel).

Analogový výkon (line level)

 • Maximální výstupní úroveň: 4 VRMS.
 • Frekvenční odezva: 5 Hz to 50 kHz +/- 0.04 dB.
 • THD+noise: < 0.0015% (A-weighted).
 • IMD: < 0.004% (SMPTE).
 • S/N ratio: > 115 dB.
 • Crosstalk: < 90 dB.

Analogový výkon (repro výstupy; oba kanály řízeny)

 • Výstupní výkon:
  50 W RMS na kanál (20 Hz – 20 kHz; THD < 0.02%; na 8 Ohmů).
  90 W RMS na kanál (1 kHz; THD < 1%; na 4 Ohmů).
 • Šířka pásma napájení: 
  20 Hz to 20 kHz + 0 dB / – 0.25 dB (při jmenovitém výstupu; na 8 Ohmů).
 • Širokopásmová frekvenční odezva: 20 Hz to 80 kHz + 0 dB / – 3 dB.
 • THD+noise: < 0.05% (A-weighted).
 • S/N ratio: 
  > 100 dB (A-weighted; ref plný výkon).
  > 85 dB (A-weighted; ref 1 W).

Analogový výkon(phono)

 • Frekvenční odezva (MM a MC): 
  20 Hz to 20 kHz; ref standardní RIAA křivka.
 • THD+šum: 
  < 0.015% (MM; A-weighted).
  < 0.06% (MC; A-weighted).
 • S/N ratio: 
  > 90 dB (MM).
  > 68 dB (MC).

Analogový výkon (sluchátka)

 • Výstupní výkon:
  8 Ohms: 23 mW / kánál.
  33 Ohms: 90 mW / kánál.
  47 Ohms: 127 mW / kánál.
  150 Ohms: 145 mW / kánál.
  300 Ohms: 114 mW / kánál.
  600 Ohms: 75 mW / kánál.

Digitální výkon

 • Frekvenční odezva: 
  5 Hz až 20 kHz +/- 0.15 dB (44k sample rate).
  5 Hz až 80 kHz +/- 0.25 dB (192k sample rate).
 • THD+šum: 
  < 0.003% (A-weighted; všechny vzorkovací frekvence).
 • IMD: 
  < 0.007% (SMPTE).
 • S/N ratio: 
  > 110 dB ref rated output.

Trigger

 • 12 VDC trigger výstup.

Požadavky na napájení

 • 115 VAC nebo 230 VAC @ 50 / 60 Hz (automaticky detekované).

Ovládací prvky a indikátory

 • Napájení: kolébkový spínač; zadní panel.
 • Pohotovostní režim: jedno tlačítko na předním panelu; halo ring mění barvu podle stavu.
 • Dvě tlačítka na předním panelu: Výběr vstupu; ovládání nabídky.
 • Jedno přední tlačítko: Hlasitost; Ladění; ovládání nabídky.
 • Displej: vysoce viditelný modrý alfanumerický displej VFD (stmívatelný).
 • Dálkové ovládání: kompaktní plně funkční IR dálkové ovládání.
 • Menu a ovládací systém; zjednodušené,vysoce intuitivní ovládací menu
  (včetně možností nastavení, basů, výšek a vyvážení).

Mechanické

 • Rozměry:
  zařízení bez konektorů:
  šířka: 43,18 cm
  výška: 6,7 cm
  hloubka: 31,8 cm

  zařízení v krabici:
  šířka: 53,3 cm
  výška: 17,8 cm
  hloubka: 44,5 cm

 • Hmotnost:
  zařízení: 6,8 kg
  v krabici: 8,8 kg

Sluchátka GR1

Výkon
Frekvenční odezva: 23 Hz do 24.5 kHz.
Efektivita: 106 dB
THD: <0.05% (obvykle)
Elektrické
Impendace: 32 Ohmů (nominální)
Připojení: Každé sluchátko má samostatný vysoce kvalitní vstupní konektor 2,5mm. Airmotiv GR1 lze použávat se symetrickými i asymetrickými kabely a součástí balení je kvalitní asymetrický kabel s 1/8'' stereofonním konektorem pro sluchátka. K dispozici budou také volitelné symetrické kabely.
Kompatibilita zesilovače: Airmotiv GR1 se vyznačuje vysokou účinností a relativně jednoduchou impendaci. Budou dobře fungovat s jakýmkoliv kvalitním sluchátkovým zesilovačem stejně jako sluchátkovými výstupy prakticky na všech domácích nebo přenosných zvukových zařízeních.

Audio technologie
Typ snímače: Dynamický budič s měděnou hliníkovou kmitací cívkou.
Membrána: extrémně nízká hmotnost membrány, skládající se z polykarbonátového substrátu vyztuženého technologií infuzí grafenu.
Loading: Aperiodické (polo-otevřené)

Mechanické
Tělo náušníku: Přírodní jasanové dřevo
Mřížka do náušníků: Hliníkový vnější gril opracovaný vodním paprskem.
Typ sluchátek: Circumaurální (kolem ucha)
Vyměnitelné náušníky: Ano
Rozměry sluchátek: vnější průměr: 9,5 cm
vnitřní průměr: 5,7 cm
Ergonomická hloubka kontury se pohybuje mezi 1,9 cm a 3,2 cm
Materiál sluchátek: Prodyšné náušníky z koženky, odvětrávání přes mikroprocesor a vnitřek z paměťové pěny
Čelenka: Celokovová čelenka s prodyšnou měkkou podložkou z koženky a kovovým kuličkovým ložiskem se zarážkami.
Celková hmotnost sluchátek: 400 g
Dodávaný kabel
Délka: 2 metry
Typ: Asymetrický
Vyměnitelný: Ano
Kabel: Měděný bezkyslíkatý kabel (OFC) s pozlacenými elektrickými kontakty, opracované kovové konektory a odlehčení tahu, měkká pružná izolace a atraktivní látkový potah. 
Konektor: Vysoce kvalitní standardní 3,5 mm stereofonní konektor pro sluchátka.

BasX TA-100

manual.jpg

Sluchátka GR1

manual.jpg

 

BasX: Základ vynikajícího zvukového systému

Cílem sestavení vynikajícího audio systému je obohatit svůj život o vynikající zvuk. Je to všechno o hudbě a filmovém zážitku. Není to o utrácení spousty peněz nebo o dálkových ovladačích s drahokamy a také nepotřebujete nejrůznější komplikované funkce, které nikdy nepoužijete. Klíčem k vybudování skvělého domácího audio systému je použití dobře navržených komponent s vynikajícím technickým výkonem a vynikající kvalitou zvuku. Každý komponent Emotiva BasX je navržen tak, aby byla součástí vynikajícího domácího audio systému. Obsahují nejmodernější technologie a všechny funkce, které budete potřebovat, abyste získali nejlepší možný poslech.

Proč je BasX tak speciální?

Jako přední výrobce domácího audio zařízení jsme si všimli, že mnoho lidí stále nemá ve svém životě kvalitní zvuk. Někteří lidé nemají rozpočet na nákup komplexního vybavení, zatímco jiní nemají čas trávit snahou zjistit, jak je používat - a to je přesně důvod, proč jsme vyvinuli naše nové produkty Emotiva BasX. Naše komponenty BasX spojují vynikající kvalitu zvuku, pečlivě vybranou sadu skutečně užitečných a snadno použitelných funkcí, skvělý výkon a jednoduchý, ale elegantní design.

Výsledné komponenty nabízejí kombinaci, kterou nemůžete najít nikde jinde - skvělý zvuk, snadné použití a skvělou cenu. Všechny komponenty nové řady BasX jsou cenově dostupné v dosahu každého milovníka hudby. Nemusíte být bohatí, abyste si je mohli dovolit, a nemusíte být inženýrem, abyste zjistili, jak je používat. Jsou pečlivě vytvořeny, aby vám poskytly mnoho let spolehlivého a bezproblémového servisu a budou vypadat skvěle ve vašem obývacím pokoji nebo ve vašem zařízení.

Kompletní hudební systém nebo systém domácího kina, který vám poskytne skutečný zážitek z poslechu a filmu, můžete vybudovat z našich  BasX komponentů. Zkuste přidat jeden nebo dva BasX komponenty do vašeho současného systému. Cesta ke skvělému zvuku nemusí být drahá nebo komplikovaná.

Kvalita zvuku na prvním místě

 • Vysoce optimalizované rozložení obvodů zajišťuje nejlepší možnou kvalitu zvuku s nízkým zkreslením, širokou šířkou pásma a prakticky bezhlučným patrem.
 • Audiofilní kvalita, všechny diskrétní zesilovače třídy A / B s dostatkem síly pro řízení dvojice vysoce kvalitních stereofonních reproduktorů na příjemnou úroveň poslechu.
 • Precizní digitální konverze všech digitálních vstupů je poskytnuta legendárním analogovým převodníkem AD1955 24/192
 • Citlivý FM tuner, který obsahuje 50 předvoleb stanic a Mono mód, díky kterým lze poslouchat i slabší stanice.

Flexibilní možnosti vstupu a výstupu

 • Plná řada analogových vstupů, včetně dvou line level vstupů a vysoce kvalitního phono vstupu, který podporuje cívkové I magnetové kazety.
 • Plná řada digitálních vstupů, včetně jednoho 24/96k USB vstupu, 24/192 coax, optických S/PDIF vstupů a volitelného Bluetooth přijímače.
 • Nezávislý, vysokoproudový, přímo propojený sluchátkový zesilovač poskytuje vysoce kvalitní signál pro osobní poslech.
 • Hlavní stereo line level výstupy umožňují používat TA-100 jako tuner/předzesilovač se samostatným stereofonním výkonovým zesilovačem.
 • Kromě hlavních stereofonních výstupů je k dispozici samostatný pár sečtených výstupů pro připojení subwooferů.

Inteligentní zobrazovač a volby řízení

 • Ovládání basů a výšek poskytuje jednoduchý způsob, jak přizpůsobit váš systém tak, aby zněl dle vašich představ.
 • VFD zobrazovač poskytuje jednoduchý a snadno čitelný displej se 3 stmívatelnými úrovněmi.
 • Naše unikátní ovládání vyvážení současně upravuje úrovně obou kanálů, tak aby celková úroveň zvuku zůstala konstantní po celou dobu poslechu.
 • Inteligentní ovládání ztlumení vám umožňuje ztlumit zvukový výstup v systému, a poté se vrátit na předchozí úroveň poslechu.
 • Naše inteligentní ovládání úrovně sluchátek si automaticky pamatuje úroveň hlasitosti, kterou jste nastavili pro vaše hlavní výstupy.
 • Dodáváme plně funkční dálkové ovládání, které vám umožní ovládat všechny ovládací prvky TA-100 na dálku.

Provoz na univerzální síťové napětí

 • BasX TA-100 je navržen tak, aby fungoval na 115 VAC nebo 230 VAC při 50/60 Hz a automaticky se detekoval a konfiguroval, pro místní síťové napětí.

Skvělý zvuk po léta

 • Plná tříletá záruka zajišťuje, že si svůj zesilovač budete moct užívat po léta.