Detail zboží

27 991 Kč
Prodejní cena s DPH: 27 991 Kč
Prodejní cena bez DPH: 23 133 Kč
Celkem bez daně: 23 133 Kč
Sleva:
Skladem: 1 ks
Kód zboží: BasX-MC-700
Emotiva BasX MC-700 je 7-kanálový zvukový procesor. 6x HDMI vstup (z toho 3x HDMI 2.0a a HDCP 2.2), 2x HDMI výstup (1x HDMI 2.0a a HDCP 2.2), 32bit dvoukanálový DSP. Výrobce: Emotiva, model: BasX MC-700

BasX MC-700 

BasX MC-700 je vysoce výkonný 7-kanálový zvukový procesor, který podporuje 4K UHD HDR videa a všechny aktuální 5.1 a 7.1 kanály zvukových formátů. MC-700 obsahuje šest 4K HDMI video vstupů, z nich 3 podporují 4K UHD HDR video – HDMI 2.0 a HDCP 2.2, stejně tak několik analogových a digitálních audio vstupů pro ostatní audio zařízení. MC-700 lze ovládat pomocí jednoduchých tlačítek na předním panelu nebo infračerveným dálkovým ovladačem, který je součástí balení. Intuitivní systém menu usnadňuje konfiguraci a ovládání pomocí velkého jasně modrého displeje VFD na předním panelu nebo jasného a stručného zobrazení na obrazovce.

Cílem sestavení vynikajícího audio systému je obohatit svůj život o vynikající zvuk. Je to všechno o hudbě a filmovém zážitku. Není to o utrácení spousty peněz nebo o dálkových ovladačích s drahokamy a také nepotřebujete nejrůznější komplikované funkce, které nikdy nepoužijete. Klíčem k vybudování skvělého domácího audio systému je použití dobře navržených komponent s vynikajícím technickým výkonem a skvělou kvalitou zvuku. Každý komponent Emotiva BasX je navržen tak, aby byla součástí vynikajícího domácího audio systému. Obsahují nejmodernější technologie a všechny funkce, které budete potřebovat, abyste získali nejlepší možný poslech.

 

                                                                                                        emotiva.jpg

Video vstupy a výstupy:

6x HDMI video vstup (3x HDMI 2.0a / HDCP 2.2 / podpora HDR10).
2x HDMI video výstupy (1x HDMI 2.0a / HDCP 2.2 / podpora HDR10).

Audio vstupy:

2x stereo analogový vstup (nesymetrický)
1x S/PDIF koaxiální digitální audio vstup
1x Toslink (optický) digitální audio vstup
1x Bluetooth audio vstup (potřeba mít BTM-1 Emotiva bluetooth modul)

Audio výstupy:

1x 7-kanálový hlavní zvukový audio výstup (nesymetrický)
1x symetrický výstup na subwoofer

Další vstupy a výstupy:

1x vstup pro IR ovládání
1x výstup pro IR ovládání
1x vstup RS-232
1x programovatelný výstup trigger 
2x vstupy USB data (rezervované pro updaty firmwaru)

Napájení

115 nebo 230 V střídavého napětí @ 50 / 60 Hz (automaticky detekováno)

Rozměry

43,2 cm šířka x 33 cm délka x 6,67 cm výška (bez konektorů nožiček).
43,2 cm šířka x 33 cm délka  x 8,26 cm výška (s nožičkami).

Hmotnost

4.0 kg (rozbalené)
6.5 kg (v krabici)

manual.jpg

 

BasX: Základ vynikajícího zvukového systému

Cílem sestavení vynikajícího audio systému je obohatit svůj život o vynikající zvuk. Je to všechno o hudbě a filmovém zážitku. Není to o utrácení spousty peněz nebo o dálkových ovladačích s drahokamy a také nepotřebujete nejrůznější komplikované funkce, které nikdy nepoužijete. Klíčem k vybudování skvělého domácího audio systému je použití dobře navržených komponent s vynikajícím technickým výkonem a vynikající kvalitou zvuku. Každý komponent Emotiva BasX je navržen tak, aby byla součástí vynikajícího domácího audio systému. Obsahují nejmodernější technologie a všechny funkce, které budete potřebovat, abyste získali nejlepší možný poslech.

Proč je BasX tak speciální?

Jako přední výrobce domácího audio zařízení jsme si všimli, že mnoho lidí stále nemá ve svém životě kvalitní zvuk. Někteří lidé nemají rozpočet na nákup komplexního vybavení, zatímco jiní nemají čas trávit snahou zjistit, jak je používat - a to je přesně důvod, proč jsme vyvinuli naše nové produkty Emotiva BasX. Naše komponenty BasX spojují vynikající kvalitu zvuku, pečlivě vybranou sadu skutečně užitečných a snadno použitelných funkcí, skvělý výkon a jednoduchý, ale elegantní design.

Výsledné komponenty nabízejí kombinaci, kterou nemůžete najít nikde jinde - skvělý zvuk, snadné použití a skvělou cenu. Všechny komponenty nové řady BasX jsou cenově dostupné v dosahu každého milovníka hudby. Nemusíte být bohatí, abyste si je mohli dovolit, a nemusíte být inženýrem, abyste zjistili, jak je používat. Jsou pečlivě vytvořeny, aby vám poskytly mnoho let spolehlivého a bezproblémového servisu a budou vypadat skvěle ve vašem obývacím pokoji nebo ve vašem zařízení.

Kompletní hudební systém nebo systém domácího kina, který vám poskytne skutečný zážitek z poslechu a filmu, můžete vybudovat z našich  BasX komponentů. Zkuste přidat jeden nebo dva BasX komponenty do vašeho současného systému. Cesta ke skvělému zvuku nemusí být drahá nebo komplikovaná.

BasX Vlastnosti

Obvody v BasX A-500 jsou vybaveny výkonným lineárním napájením, špičkovými zesilovači třídy A/B, spouštěcí vstupy a výstupy a standardními nesymetrickými zvukovými vstupy. Obsahuje také ochranu proti poruchám, která je při běžném provozu zcela transparentní, avšak chrání zařízení A-500 a ostatní zařízení před běžnými poruchami.

BasX Jednoduchost

Zatímco BasX A-500 nabízí spoustu výkonu, nepotřebujete být Ph.D., abyste věděli jak ho nainstalovat a používat. Stačí připojit BasX A-500 do libovolné standardní linky 115 VAC nebo 230 VAC. On si zjistí správné napájecí napětí. Napájecí kabel je součástí balení, a pokud chcete experimentovat s napájecími kabely, BasX A-500 také přijímá jakýkoliv průmyslový standardní napájecí kabel IEC. Výstupy reproduktorů jsou 5-cestné izolované vázací sloupky s vysokým výkonem.

Emotiva BasX MC-700 zvukový procesor kombinuje jednoduchost provozu, vynikající video a audio výkon a neuvěřitelnou cenu.

 • Výjimečná kvalita obrazu - díky rychlému bezchybnému přepínání až šesti vstupů HDMI, z nichž tři podporují 4k UHD HDR video - s HDMI 2.0 a HDCP 2.2
 • Vynikající kvalita zvuku - je dodávána s 32bitovým dvoujádrovým DSP a vysoce optimalizovanými analogovými obvody.
 • Podpora všech populárních zvukových formátů – včetně DolbyDigital, Dolby TrueHD, Dolby Pro Logic IIx, DTS, DTS HD Master Audio, DTS Neo:6, S/PDIF a více-kanálové audio PCM.
 • Vysoce kvalitní sluchátkový zesilovač - pro soukromý poslech.
 • Detailní informace – Poskytované informačním displejem a jasným, snadno čitelným VFD na předním panelu.
 • Pohodlné možnosti ovládání - včetně plně funkčního infračerveného dálkového ovládání, navigačních tlačítek na předním panelu a ovladače hlasitosti na předním panelu.
 • Emo-Q™ Automatická korekce místnosti - nastaví reproduktory a zbytek vašeho systému tak, aby optimálně fungovaly pro nejlepší možný poslech
 • Last Video Memory – Umožňuje sledovat jeden zdroj videa při poslechu jiného zdroje zvuku.
 • Video v pohotovostním režimu – Který lze nakonfigurovat tak, aby posílal audio a video na displej, i když je přístroj MC-700 v pohotovostním režimu.
 • Výkonné ruční vyrovnávací ovládání – Jedenáct uživatelsky programovatelných plně parametrických ekvalizérů na jeden kanál poskytuje výjimečné ruční ovládání akustiky místnosti. MC-700 dokáže uložit tři zcela nezávislé sady EQ parametrů, z nichž každá může být přiřazena jakémukoliv zadanému vstupu.
 • Volitelný Bluetooth 3.0 port
 • Symetrické a nesymetrické výstupy subwooferu - poskytují maximální flexibilitu díky dlouhým kabelům pro jeden nebo více sobwooferů.
 • Napájecí zdroj – Vysoce výkonný, nízký šum, napájecí zdroj v MC-700 umožňuje pracovat s jakýmkoli standardním síťovým napětím a automaticky vybere správné nastavení pro vaši oblast