• Infolinka: +420 241 406 375

OPPO PM-3 black

Běžná cena s DPH: 13990 Kč
Vaše cena s DPH: 13990 Kč
Vaše cena bez DPH: 11562 Kč
Vaše cena s DPH: 13990 Kč
Zboží není skladem Kód zboží: PM-3 black
OPPO PM-3, klasická magneto-planární sluchátka, uzavřená, nízká hmotnost, kabel s mikrofonem a ovládáním, barva: černá, výrobce: OPPO, model: PM-3
Zpět na: Ukončené modely

OPPO PM-3, klasická magneto-planární sluchátka, uzavřená, nízká hmotnost, kabel s mikrofonem a ovládáním, barva: černá, výrobce: OPPO, model: PM-3

Prodej ukončen.

produkt roku 2015 logo

Sluchátka PM-3 jsou založená na magneto-planární technologii, nabízí živý a přirozený zvukový projev, vysokou citlivost a dynamiku.

OPPO PM-3 v sobě snoubí to nejlepší pro pravý audiofilský požitek z hudby - elegantní styl, zvukovou izolaci, lehkost a přenositelnost magneto-planárních sluchátek. Díky sluchátkům PM-3 uživatel zažije podobný zážitek z poslouchání hudby, jako kdyby použil špičková sluchátka a zesilovač v poslechové místnosti. S těmito sluchátky však není omezen na jednu místnost. Sluchátka PM-3 váží pouhých 320g a patří tak k těm nejlehčím uzavřeným magneto-planárním sluchátkům na světě. To z nich dělá naprosto ideální volbu pro člověka, který je stále na cestách. Kvůli jejich elegantnímu stylu a vynikajícímu zpracování je doslova potěšením je nosit na veřejnosti a to i klidně celé hodiny, vzhledem k jejich lehkosti a výjimečnému komfortu. Sluchátka PM-3 jsou uzavřená, což perfektně izoluje hluk zvenčí a také zabraňuje úniku zvuku ze sluchátek.

Jedinečný magneto-planární zvuk – Díky použití magneto-planárních měničů, založených na měničích oceněných sluchátkek PM-1, poskytnou svým posluchačům sluchátka PM-3 hluboké basy, příjemný středový tón a čisté výšky. Zvuk těchto sluchátek lze popsat jako velmi přirozený a symetrický se spoustou emocí a dojmů.

Vlastnosti:

 • Jedinečný magneto-planární měnič s FEM optimalizovaným neodymiovým magnetickým systémem
 • 7-vrstvá ultratenká membrána oboustranné spirálovité cívky
 • Vynikající kvalita zvuku
 • Vysoká citlivost a dynamika
 • Nízká hmotnost vzhledem k dobré přenosnosti
 • Pohodlné a vhodné pro dlouhodobý poslech hudby
 • Uzavřená sluchátka – kvůli izolaci hluku
 • Pouzdro na sluchátka
 • Odnímatelný vysoce kvalitní kabel
 • Volitelný sluchátkový kabel se zabudovaným mikrofonem a dálkovým ovládáním

Jedinečný magneto-planární zvuk – Díky použití magneto-planárních měničů, založených na měničích oceněných sluchátkek PM-1, poskytnou svým posluchačům sluchátka PM-3 hluboké basy, příjemný středový tón a čisté výšky. Zvuk těchto sluchátek lze popsat jako velmi přirozený a symetrický se spoustou emocí a dojmů.

7 vrstvá membrána – Membrána magneto-planárního měniče obsahuje 7 vrstev tenkého materiálu, díky čemuž tato sluchátka poskytují vynikající výkon, spolehlivost a dlouhou životnost. Právě tato konstrukce membrány zajistí její stabilitu během tepelného namáhaní a vibrací.

Oboustranné spirálovité cívky – Membrána využívá spirálovitý vzor plochých hliníkových vodičů na každé straně měniče. Tento oboustranný design umožňuje umístit dvakrát více vodičů do magnetického pole, což vede k vyšší citlivosti, lepšímu tlumení a výkonu.

FEM optimalizovaný magnetický systém – FEM optimalizovaný magnetický systém s vysoce výkonnými neodymiovými magnety pro maximální citlivost a jednotnost síly aplikované na měnič.

Vhodné pro mobilní používání – Citlivost většiny magneto-planárních sluchátek je nižší než 100 dB a také vyžadují výkonné zesilovače. Citlivost sluchátek OPPO PM-3 je 102 dB, díky čemuž je můžete jednoduše použít s mobilními zařízeními. Vzhledem k této nízké impedanci dobře funguje s chytrými telefony.

Lehké a vskutku přenosné - Sluchátka PM-3 váží pouhých 320g a jsou tedy prvními nejlehčími přenosnými uzavřenými magneto-planárními sluchátky na světě. Sluchátka se dají otočit pro snadnější skladování a jsou dodávána s pouzdrem. Jakmile jsou složená a chráněná pouzdrem, zabírají jen velmi málo místa v kufříku nebo batohu.

Nesrovnatelný komfort při nošení – Mnoho magneto-planárních sluchátek váží více než 500g a často přestávají být pohodlné při dlouhodobém nošení. Díky nízké váze, plyšovému polstrování a pečlivé kalibraci tlaku sevření můžete s PM-3 poslouchat hudbu hodiny.

In-line mikrofon a ovládání – PM-3 jsou dodávané s 3 m hlavním kabelem a 1,2 m dlouhým přenosným kabelem. Je jen na uživateli, který kabel mu bude více vyhovovat pro jeho mobilní zařízení. Tento 1,2 m dlouhý kabel může být s mikrofonem a tlačítky pro ovládání zařízení Apple, nebo s mikrofonem a tlačítky pro telefony Android a Windows a nebo bez mikrofonu.

Elegantní styl – Hi-Fi produkty nemají být ošklivé a ani znít průměrně. Zvuk sluchátek PM-3 je vynikající, skvěle vypadají a jsou doma jak v džungli velkoměsta, tak v teple poslechové místnosti.

Kvalitní zpracování – Konstrukce PM-3 je robustní ze silného kovu a s plyšovými výplněmi. Sluchátka byla testována, aby dosáhla vysokých standardů a aby odolala mechanickému namáhání a vlivu prostředí a tím garantovala výjimečný výkon po celou dobu životnosti.

Stabilita, Soulad, Spolehlivost – U mnoha magneto-planárních sluchátek bývají docela velké odchylky mezi levým a pravým kanálem a přitom přesná reprodukce sterea je závislá na blízké shodě mezi levým a pravým kanálem. Během výrobního procesu jsou měniče tak blízko přiblíženy?, aby se zajistily optimální stereo a zvuk.

Lemované pouzdro na sluchátka – Lemované pouzdro z džínoviny je vyrobeno pomocí vintage člunků na tkalcovských stavech, které poskytují značkové oblečení pro butiky v Evropě a Japonsku. Materiál je stylový, použita je high-end tkanina velmi ceněná pro její odolnost vůči počasí. Díky možnosti složit sluchátka do pouzdra je velmi snadno uložíte do batohu nebo kufříku.


Specifikace sluchátek
Typ sluchátek: uzavřená
Impedance: 26 Ohm
Citlivost: 102 dB na 1 mW
Tlak sevření: 5 N
Kabely: 3 m odnímatelný kabel (3,5 mm & 6,35 mm)
  1,2 m odnímatelný kabel (3,5 mm)
Konektory: Výstup: 3,5 mm stereo jack
  Vstup: 6,35 mm stereo jack, 3,5 mm stereo jack
Hmotnost: 320g (bez kabelu)
Specifikace měniče
Typ měniče: magneticko-planární
Velikost měniče (ovál) 55 mm
Magnetický systém: symetrický push-pull neodymium
Frekvenční rozsah ve volném pásmu: 10 - 50 000 Hz
Dlouhodobý maximální příkon: 500 mW podle IEC 60268-7
Nárazový maximální příkon: 2 W


manual1  


 • accell_logo
 • atlona_logo
 • beale_xpress
 • blustream_logo
 • cyp_logo
 • dvdo_logo
 • dynaudio_logo
 • eagle-cable-squarelogo-1450272575331
 • emotiva_email_sig
 • isotek-logo
 • logo-small
 • krautwire_logo
 • metz_connect
 • oppo_logo.png3
 • spearsmunsil_logo
 • supra_logo
Top

Webové stránky AVHIFI.cz používají ke správnému fungování soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.