• Infolinka: +420 241 406 375

OPPO HA-2SE

Běžná cena s DPH: 9990 Kč
Vaše cena s DPH: 9990 Kč
Vaše cena bez DPH: 8256 Kč
Vaše cena s DPH: 9990 Kč
Zboží není skladem Kód zboží: HA-2SE
OPPO HA-2SE je přenosný zesilovač / USB DAC, class AB, ESS Sabre32 Reference ES9028-Q2M DAC chip, až 384 kHz / 32-bit PCM, OPPO VOOC rychlé nabíjení, celohliníková konstrukce, výrobce: OPPO, model: HA-2SE
Zpět na: Ukončené modely

OPPO HA-2SE je přenosný zesilovač / USB DAC, class AB, ESS Sabre32 Reference ES9028-Q2M DAC chip, až 384 kHz / 32-bit PCM, OPPO VOOC rychlé nabíjení, celohliníková konstrukce, výrobce: OPPO, model: HA-2SE

OPPO HA-2SE je elegantní a přesto sofistikovaný přenosný sluchátkový zesilovač se zabudovanou dobíjecí baterií. Jeho cílem je zlepšit kvalitu hudby přehrávané z mobilů nebo jiných přenosných zařízení. Ani z estetického hlediska není HA-2SE zrovna typickým představitelem elektronického zařízení tohoto druhu. Zabalený do pouzdra z pravé kůže s kontrastním prošíváním a zaoblenými hliníkovými hranami je prostě nepřehlédnutelný a zcela nezaměnitelný s jiným zařízením. Při jeho používání se nemůžete ubránit pocitu hrdosti.

OPPO HA-2SE je sluchátkový zesilovač hybrid Class AB a USB DAC, který podporuje 384 kHz PCM a DSD256, díky čemuž je vysoce výkonným převodníkem digitálního signálu na analogový pro zařízení Apple, Android, PC a Mac počítače. HA-2SE můžete použít pro dobíjení mobilních zařízení na cestách, samotný zesilovač se pak dobije do 30 minut. Je vhodný pro všechny druhy sluchátek, jak pro citlivé In-ear sluchátka monitor, tak pro uzavřená sluchátka s vysokou spotřebou energie.

   Ultra tenký designHA 2 ultra tenky

   I když na HA-2SE položíte nějaký chytrý telefon, i tak je tato dvojice zařízení častokrát tenčí než jiné přenosné sluchátkové zesilovače.

 

HA 2 ess sabre2   ESS Sabre32 Reference DAC

   Díky ES9028-Q2M DAC chip nabízí high-resolution výkon s extrémně nízkým šumem a zkreslením.

 

HA 2 high resolution audio   High resolution audio

   Podporuje PCM audio až 384 kHz/32-bit, DSD audio až 12 MHz (DSD256 nebo DSD4x). Pro přehrávání v high resolution z iOS zařízení není vyžadován Camera Connection Kit. (Pozn. Při přehrávání high-resolution audia z iOS a Androidu mohou být vyžadovány další aplikace pro přehrávání).

 

HA 2 multiple devices support   Podporuje různá zařízení

   Podporuje různá zařízení pro převod digitálního signálu na analogový přes USB: iPod/iPhone/iPad, chytré telefony s USB OTG, PC a Mac počítače.

 

HA 2 rapid charging   Rychlé nabíjení

   Vnitřní baterie může být dobita do 30 minut pomocí přiložené nabíječky.

 

HA 2 mobile power bank   Možnost nabíjení i jiných mobilních zařízení

   HA-2SE může fungovat jako externí baterie pro vaše mobilní zařízení.

 

Vlastnosti:

 • Ultra tenký zesilovač s hliníkovou konstrukcí obalený v kůži
 • Převod digitálního signálu na analogový pomocí ESS Sabre32 Reference ES9028-Q2M DAC chip
 • Podporuje PCM audio až 384 kHz / 32-bit, DSD audio až do 12 MHz
 • Podporuje více typů zařízení pro konverzi digitálního signálu na analogový přes USB:
  • iPad/iPhone/iPod
  • Android s USB OTG
  • PC a Mac počítače
 • Sluchátkový stereo výstup a linkový výstup
 • Dvě nastavení pro optimální sluchátkové zesílení
 • Zvýraznění basů
 • 3000 mAh lithium polymerová dobíjecí baterie
 • OPPO VOOC rychlé nabíjení pro dobití 70 % baterie za 30 minut
 • Možnost nabíjení i jiných mobilních zařízení

Vhodný pro iPod, iPhone a iPad – HA-2SE splňuje certifikaci Applu „MFi“ a je kompatibilní s posledními modely iPodu, iPhonu a iPadu jako jejich vhodný doplněk. Stačí přímo poklepat na displeji na digitální audio signál a převést zvuk na analogový pomocí vysoce výkonného SABRE32 Reference DAC – výsledná hudba je jednoduše ta nejlepší. HA-2SE také nevyžaduje použití Camera Connection Kitu (CCK). A jako kabel pro přenos dat můžete použít, jak ty dodávané Applem, tak ty přiložené k HA-2SE.

Kompatibilní s Androidem – Micro USB vstup HA-2SE funguje se zařízeními Android, která podporují USB OTG (USB On-The-Go) a USB Audio Class. Speciální USB OTG kabel je dodáván spolu s HA-2SE. Při použití s kompatibilním zařízením Android zesilovač HA-2 podporuje jeho hudební aplikace, tóny a upozornění. Hudební aplikace mohou také použít HA-2SE jako externí DAC pro přehrávání bezztrátového PMC a DSD zvukových souborů.

Audio vstup a linkový výstup – HA-2SE nabízí jack 3,5 mm audio vstup pro podporu přenosných hudebních přehrávačů, které nemají kompatibilní USB digitální výstup. Když je u HA-2SE používán jeden z jeho USB digitálních vstupních portů, pak 3,5 mm jack funguje jako linkový výstup pro USB DAC.

ESS Sabre32 Reference DAC – DAC je jedním z nejdůležitějších komponentů pro přehrávání digitálního audia. ES9028-Q2M DAC chip použitý v HA-2SE je mobilní verzí ES9018S, která byla použita u oceněného HA-1 stolního sluchátkového zesilovače. Díky ESS patentované 32-bit Hyperstream ™ DAC architektuře a Timu Domainovi, eliminátoru jitteru, poskytuje Sabre32 Reference DAC bezprecedentní výkon pro mobilní aplikace.

Asynchronní USB DAC – Díky bypassování zabudovaného DAC v chytrém telefonu a obvodu pro zesílení sluchátek, které jsou často omezené kvůli ceně, je HA-2SE schopný změnit chytrý telefon na vysoce výkonný přehrávač digitálního audia. Asynchronní USB DAC vstup je možné použít také pro spolupráci s PC a Mac počítači a nahradit tak zabudovanou zvukovou kartu a umožnit tak přehrávání high-resolution audia s PCM až 384 kHz 24-bit a DSD až 12 MHz (DSD256).

„Čistá“ trasa signálu – HA-2SE nemá DSP (procesor digitálního signálu). Ovládání hlasitosti se provádí kombinací vnitřního ovládání hlasitosti DAC chipu a analogového potenciometru (známým jako knoflík Volume). Ke zvýraznění basů dochází jen díky analogovým audio obvodům. HA-2SE tím chce zabránit opětovné digitalizaci zvukového signálu způsobené úpravou hlasitosti nebo zvýrazněním basů.

Zvýraznění basů – Pro ty, kteří si rádi okoření poslech hudby, nabízí HA-2SE funkci zvýraznění basů. Při vypnutí funkce zvýraznění basů HA-2SE dodává plochou frekvenčníodezvu, se zapnutou funkcí zvýraznění basů HA-2SE přidá sílu a dopad k sub-basům bez zkalení důležitých středových a vysokofrekvenčních pásem.

Dvě nastavení pro optimální sluchátkové zesílení – HA-2SE nabízí dvě možné úrovně nastavení pro optimální sluchátkové zesílení. Režim High (H) je schopný umožnit chod energeticky náročným sluchátkům s možností až 300 mW na 16 Ohm sluchátek. Režim Low (L) je zamýšlen pro citlivá sluchátka typu In-Ear monitors.

Rychlé nabíjení – HA-2SE je vybaven patentovanou technologií rychlého napájení VOOC od společnosti OPPO. Při použití přibalené nabíječky je možné zařízení rychle a bezpečně nabít na 75 % za 30 minut. Zcela nabít zařízení trvá zhruba 90 minut. Díky tomuto rychlému nabíjení můžete HA-2SE používat hodiny.

Možnost nabíjení i jiných mobilních zařízení – HA-2SE je možné použít i jako externí baterii pro nabíjení mobilních zařízení. Užitečnost a komfort jsou těmi hlavními vlastnostmi, které HA-2SE vystihují, takže se klidně zbavte balíčku náhradních baterií a vyrazte jen s HA-2SE a vašim telefonem.

Kvalitní zpracování – HA-2SE je zasazen do hliníkového šasi a zabalen do pravé kůže. Zaoblené hrany a kontrastní prošívaní na kůži jsou velmi poutavé. HA-2SE se dobře zabydlí v kapse městského člověka nebo i na stole obchodního manažera.


Vstupní porty: 3,5 mm stereo audio
  USB A
  USB micro B
Výstupní porty: jack 3,5 mm stereo sluchátka
  jack 3,5 mm stereo linkový
Úroveň audio vstupu: 1 Vrms
Úroveň link. výstupu: 1 Vrms
Frekvenční odezva: 20 Hz - 200 kHz
PCM vzorkovací frekvence: 44.1 kHz - 384 kHz, 16/24/32-bit
DSD vzorkovací frekvence:

2.8224 MHz (DSD64), 5.6448 MHz (DSD128)

11.2896 MHz (DSD256, pouze v nativním režimu)

PCM vzorkovací frekvence: 44,1 kHz - 384 kHz, 16/24/32-bit
DAC Chip: ESS Sabre 32 Reference ES9028-Q2M
Vstupní formáty: Stereo PCM, Stereo DSD (DoP v1.1 nebo nativní)
   
Maximální sluchátkový výkon:

300 mW (16 Ohm)

220 mW (32 Ohm)

30 mW (300 Ohm)

Doporučená sluchátková impedance: 16 Ohm - 300 Ohm
Profil: USB 2.0, USB Audio 2.0
Rozměry (mm): 68 (š) x 12 (h) x 137 (v)
Hmotnost zařízení: 175g
Zabudovaná baterie: 3000 mAh lithium polymerová nabíjecí baterie
Výdrž baterie:

Zhruba 13 hodin s analogovým zdrojem přes vstup audio

Zhruba 7 hodin s digitálním zdrojem přes USB

Doba nabíjení baterie: 1 hodina 30 minut


   manual1 list


 • accell_logo
 • atlona_logo
 • beale_xpress
 • blustream_logo
 • cyp_logo
 • dvdo_logo
 • dynaudio_logo
 • eagle-cable-squarelogo-1450272575331
 • emotiva_email_sig
 • isotek-logo
 • logo-small
 • krautwire_logo
 • metz_connect
 • oppo_logo.png3
 • spearsmunsil_logo
 • supra_logo
Top

Webové stránky AVHIFI.cz používají ke správnému fungování soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.