• Infolinka: +420 241 406 375

Emotiva BasX MC-700

Běžná cena s DPH: 27990 Kč
Vaše cena s DPH: 27990 Kč
Vaše cena bez DPH: 23132 Kč
Vaše cena s DPH: 27990 Kč
Zboží není skladem Kód zboží: BasX MC-700
Emotiva BasX MC-700 je 7-kanálový zvukový procesor. 6 x HDMI vstup (z toho 3x HDMI 2.0a a HDCP 2.2), 2 x HDMI výstup (1x HDMI 2.0a a HDCP 2.2), 32bit dvoukanálový DSP. Výrobce: Emotiva, model: BasX MC-700
Zpět na: AV procesory

BasX MC-700 je vysoce výkonný 7-kanálový zvukový procesor, který podporuje 4K UHD HDR videa a všechny aktuální 5.1 a 7.1 kanály zvukových formátů. MC-700 obsahuje šest 4K HDMI video vstupů, z nich 3 podporují 4K UHD HDR video – HDMI 2.0 a HDCP 2.2, stejně tak několik analogových a digitálních audio vstupů pro ostatní audio zařízení. MC-700 lze ovládat pomocí jednoduchých tlačítek na předním panelu nebo infračerveným dálkovým ovladačem, který je součástí balení. Intuitivní systém menu usnadňuje konfiguraci a ovládání pomocí velkého jasně modrého displeje VFD na předním panelu nebo jasného a stručného zobrazení na obrazovce.

Cílem sestavení vynikajícího audio systému je obohatit svůj život o vynikající zvuk. Je to všechno o hudbě a filmovém zážitku. Není to o utrácení spousty peněz nebo o dálkových ovladačích s drahokamy a také nepotřebujete nejrůznější komplikované funkce, které nikdy nepoužijete. Klíčem k vybudování skvělého domácího audio systému je použití dobře navržených komponent s vynikajícím technickým výkonem a skvělou kvalitou zvuku. Každý komponent Emotiva BasX je navržen tak, aby byla součástí vynikajícího domácího audio systému. Obsahují nejmodernější technologie a všechny funkce, které budete potřebovat, abyste získali nejlepší možný poslech.

emotiva_black_r_large.jpg

Emotiva BasX MC-700 zvukový procesor kombinuje jednoduchost provozu, vynikající video a audio výkon a neuvěřitelnou cenu.

 • Výjimečná kvalita obrazu - díky rychlému bezchybnému přepínání až šesti vstupů HDMI, z nichž tři podporují 4k UHD HDR video - s HDMI 2.0 a HDCP 2.2
 • Vynikající kvalita zvuku - je dodávána s 32bitovým dvoujádrovým DSP a vysoce optimalizovanými analogovými obvody.
 • Podpora všech populárních zvukových formátů – včetně DolbyDigital, Dolby TrueHD, Dolby Pro Logic IIx, DTS, DTS HD Master Audio, DTS Neo:6, S/PDIF a více-kanálové audio PCM.
 • Vysoce kvalitní sluchátkový zesilovač - pro soukromý poslech.
 • Detailní informace – Poskytované informačním displejem a jasným, snadno čitelným VFD na předním panelu.
 • Pohodlné možnosti ovládání - včetně plně funkčního infračerveného dálkového ovládání, navigačních tlačítek na předním panelu a ovladače hlasitosti na předním panelu.
 • Emo-Q™ Automatická korekce místnosti - nastaví reproduktory a zbytek vašeho systému tak, aby optimálně fungovaly pro nejlepší možný poslech
 • Last Video Memory – Umožňuje sledovat jeden zdroj videa při poslechu jiného zdroje zvuku.
 • Video v pohotovostním režimu – Který lze nakonfigurovat tak, aby posílal audio a video na displej, i když je přístroj MC-700 v pohotovostním režimu.
 • Výkonné ruční vyrovnávací ovládání – Jedenáct uživatelsky programovatelných plně parametrických ekvalizérů na jeden kanál poskytuje výjimečné ruční ovládání akustiky místnosti. MC-700 dokáže uložit tři zcela nezávislé sady EQ parametrů, z nichž každá může být přiřazena jakémukoliv zadanému vstupu.
 • Volitelný Bluetooth 3.0 port
 • Symetrické a nesymetrické výstupy subwooferu - poskytují maximální flexibilitu díky dlouhým kabelům pro jeden nebo více sobwooferů.
 • Napájecí zdroj – Vysoce výkonný, nízký šum, napájecí zdroj v MC-700 umožňuje pracovat s jakýmkoli standardním síťovým napětím a automaticky vybere správné nastavení pro vaši oblast


manual_logo-page-001.jpg


Video vstupy a výstupy:mc700_rear_web.png

6x HDMI video vstup (3x HDMI 2.0a / HDCP 2.2 / podpora HDR10).
2x HDMI video výstupy (1x HDMI 2.0a / HDCP 2.2 / podpora HDR10).

Audio vstupy:

2x stereo analogový vstup (nesymetrický)
1x S/PDIF koaxiální digitální audio vstup
1x Toslink (optický) digitální audio vstup
1x Bluetooth audio vstup (potřeba mít BTM-1 Emotiva bluetooth modul)

Audio výstupy:

1x 7-kanálový hlavní zvukový audio výstup (nesymetrický)
1x symetrický výstup na subwoofer

Další vstupy a výstupy:

1x vstup pro IR ovládání
1x výstup pro IR ovládání
1x vstup RS-232
1x programovatelný výstup trigger 
2x vstupy USB data (rezervované pro updaty firmwaru)

Napájení

115 nebo 230 V střídavého napětí @ 50 / 60 Hz (automaticky detekováno)

Rozměry

43,2 cm šířka x 33 cm délka x 6,67 cm výška (bez konektorů nožiček).
43,2 cm šířka x 33 cm délka  x 8,26 cm výška (s nožičkami).

Hmotnost

4.0 kg (rozbalené)
6.5 kg (zabalené)


BasX: Základ vynikajícího zvukového systémumc700_front_web.png

Cílem sestavení vynikajícího audio systému je obohatit svůj život o vynikající zvuk. Je to všechno o hudbě a filmovém zážitku. Není to o utrácení spousty peněz nebo o dálkových ovladačích s drahokamy a také nepotřebujete nejrůznější komplikované funkce, které nikdy nepoužijete. Klíčem k vybudování skvělého domácího audio systému je použití dobře navržených komponent s vynikajícím technickým výkonem a vynikající kvalitou zvuku. Každý komponent Emotiva BasX je navržen tak, aby byla součástí vynikajícího domácího audio systému. Obsahují nejmodernější technologie a všechny funkce, které budete potřebovat, abyste získali nejlepší možný poslech.

Proč je BasX tak speciální?

Jako přední výrobce domácího audio zařízení jsme si všimli, že mnoho lidí stále nemá ve svém životě kvalitní zvuk. Někteří lidé nemají rozpočet na nákup komplexního vybavení, zatímco jiní nemají čas trávit snahou zjistit, jak je používat - a to je přesně důvod, proč jsme vyvinuli naše nové produkty Emotiva BasX. Naše komponenty BasX spojují vynikající kvalitu zvuku, pečlivě vybranou sadu skutečně užitečných a snadno použitelných funkcí, skvělý výkon a jednoduchý, ale elegantní design.

Výsledné komponenty nabízejí kombinaci, kterou nemůžete najít nikde jinde - skvělý zvuk, snadné použití a skvělou cenu. Všechny komponenty nové řady BasX jsou cenově dostupné v dosahu každého milovníka hudby. Nemusíte být bohatí, abyste si je mohli dovolit, a nemusíte být ani inženýrem, abyste zjistili, jak je používat. Jsou pečlivě vytvořeny, aby vám poskytly mnoho let spolehlivého a bezproblémového servisu a budou vypadat skvěle ve vašem obývacím pokoji nebo ve vašem zařízení.

Kompletní hudební systém nebo systém domácího kina, který vám poskytne skutečný zážitek z poslechu a filmu, můžete vybudovat z našich BasX komponentů. Zkuste přidat jeden nebo dva BasX komponenty do vašeho současného systému. Cesta ke skvělému zvuku nemusí být drahá nebo komplikovaná.

BasX vlastnosti a jednoduchost

BasX MC-700 je vysoce výkonný zvukový procesor, který podporuje 4K UHD HDR videa a všechny aktuální 5.1 a 7.1 kanály zvukových formátů. MC-700 obsahuje šest 4K HDMI video vstupů, z nich 3 podporují 4K UHD HDR video – s HDMI 2.0 a HDCP 2.2, stejně tak několik analogových a digitálních audio vstupů pro ostatní audio zařízení. MC-700 lze ovládat pomocí jednoduchých tlačítek na předním panelu nebo infračerveným dálkovým ovladačem, který je součástí balení. Intuitivní systém menu usnadňuje konfiguraci a ovládání pomocí velkého jasně modrého displeje VFD na předním panelu nebo jasného a stručného zobrazení na obrazovce.

BasX Bluetooth připojení

Spolu s 4k HDMI HDR videem, BasX MC-700 je standardně dodáván s různými možnostmi analogového a digitálního audio vstupu. Navíc, jestli chcete přehrávat hudbu ze svého chytrého telefonu nebo jiného bezdrátového zařízení podporující bluetooth technologii skrze MC-700, nabízíme také přijímač bluetooth. Tento modul zapojíte přímo do zadní části MC-700. Podporuje nejnovější verzi Bluetooth 3.0.


Počet jednotek v balení:6
 • accell_logo
 • atlona_logo
 • beale_xpress
 • blustream_logo
 • cyp_logo
 • dvdo_logo
 • dynaudio_logo
 • eagle-cable-squarelogo-1450272575331
 • emotiva_email_sig
 • isotek-logo
 • logo-small
 • krautwire_logo
 • metz_connect
 • oppo_logo.png3
 • spearsmunsil_logo
 • supra_logo
 • dp_5631ddb24ccc530fdf6f556b
Top

Webové stránky AVHIFI.cz používají ke správnému fungování soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.