Detail zboží

6 900 Kč
Prodejní cena s DPH: 6 900 Kč
Prodejní cena bez DPH: 5 702 Kč
Celkem bez daně: 5 702 Kč
Sleva:
Není skladem: 0 ks
Kód zboží: Airmotiv GR1
Emotiva Airmotiv GR1 sluchátka využívající nejmodernější technologii grafenu, s fantastickým zvukem včetně silných basů, čistých výšek a realistického podání středů mají vynikající konstrukci s koženkovými náušníky, součástí balení je také skořepinový obal a 2 m kabel. Výrobce: Emotiva, model: Airmotiv GR1
na-dotaz.gif

Emotiva Airmotiv GR1 sluchátka využívající nejmodernější technologii grafenu, s fantastickým zvukem včetně silných basů, čistých výšek a realistického podání středů mají vynikající konstrukci s koženkovými náušníky, součástí balení je také skořepinový obal a 2 m kabel. Výrobce: Emotiva, model: Airmotiv GR1

Recenze na sluchátka na Hifi-Voice k přečtení zde.

Airmotiv GR1 sluchátka využívají technologii grafenové infuze, pro poskytnutí výjimečného hudebního zážitku z poslechu. Sluchátka nabízí 50 mm polykarbonátové měniče vyztužené grafenem s nízkou hmotností, křišťálově vysoké výšky a velice realistický středový rozsah. Basy jsou silné a kontrolované. Zvuková scéna je otevřená a velmi přirozená. Sluchátka jsou také dostatečně pohodlná tak, aby se daly nosit po celý den, a díky robustní konstrukci si je budete moct užívat po mnoho let.

Kvalita zvuku na prvním místě

Ve společnosti Emotiva věříme, že kvalita zvuku je vždy na prvním místě. Platí to pro sluchátka i veškerou naší výbavu. Zatímco naše sluchátka GR1 využívají špičkovou technologii a vynikající konstrukci, jejich nejdůležitější vlastností je definitivně jejich fantastický zvuk. Čistý, jasný, detailní, hladký a nikdy ne skřípavý. Jejich semi-aperiodické mřížky do uší nabízí hybridní model mezi otevřeným i uzavřeným designem sluchátek. Částečně izolují posluchače od vnějšího světa a poskytují neuvěřitelně plynulé, přirozené a otevřené zvukové pole.

Design kvality

Sluchátka jsou vyměnitelná z perforované veganské kůže, jsou připevněna pevným kroužkem, který je zacvakne, aby pevně držela na svém místě, ale snadno se vyjme pokud by byla nutná výměna. Prémiové ergonomicky tvarované vložky z paměťové pěny dělají z poslechu radost. Čelenka je celokovová se správným množstvím pružiny a kovové západky s kovovými kuličkovými ložisky zajišťují, že čelenka zůstane na svém místě, když ji nastavujete nejen dnes, ale i po dalších několik let. Součástí balení je krásný 2 metrový flexibilní, nehlučný kabel pro sluchátka potažený textilem. Vnitřní konstrukce využívá čistou vícevláknovou OFC měď a připevňuje se standarními 2,5 mm zvukovými konektory na sluchátka, což usnadňuje pozdější výměnu kabelu za symetrický nebo upgrade i od jiných výrobců. Všechny elektrické kontaktní povrchy jsou pozlaceny a konektory jsou vyrobeny z obráběného kovu. 

Co potřebujete vědět o grafenu

Grafen je high-tech uhlík s jedinečnou atomovou strukturou, která může zvýšit pevnost a zlepšit dynamické vlastnosti materiálů v konkrétních aplikacích. Naše sluchátka Airmotiv GR1 využívají nově vyvinutou membránu skládající se z velmi tenké polykarbonátové membrány se speciálně nanesenou vstvou grafenové mřížky, která je spojena s oběmi stranami. Výsledkem je ideální kombinace tlumení, kontrolované tuhosti a nízké hmotnosti. Tato membrána spolu s Emotiva motorem a nízkou pohyblivou hmotou operuje v pečlivě navrženém magnetickém systému, který poskytuje vyjímečný jas, linearitu a nízké zkreslení.  

 

manual.jpg

 

Výkon
Frekvenční odezva: 23 Hz do 24.5 kHz.
Efektivita: 106 dB
THD: <0.05% (obvykle)
Elektrické
Impendace: 32 Ohmů (nominální)
Připojení: Každé sluchátko má samostatný vysoce kvalitní vstupní konektor 2,5mm. Airmotiv GR1 lze použávat se symetrickými i asymetrickými kabely a součástí balení je kvalitní asymetrický kabel s 1/8'' stereofonním konektorem pro sluchátka. K dispozici budou také volitelné symetrické kabely.
Kompatibilita zesilovače: Airmotiv GR1 se vyznačuje vysokou účinností a relativně jednoduchou impendaci. Budou dobře fungovat s jakýmkoliv kvalitním sluchátkovým zesilovačem stejně jako sluchátkovými výstupy prakticky na všech domácích nebo přenosných zvukových zařízeních.

Audio technologie
Typ snímače: Dynamický budič s měděnou hliníkovou kmitací cívkou.
Membrána: extrémně nízká hmotnost membrány, skládající se z polykarbonátového substrátu vyztuženého technologií infuzí grafenu.
Loading: Aperiodické (polo-otevřené)

Mechanické
Tělo náušníku: Přírodní jasanové dřevo
Mřížka do náušníků: Hliníkový vnější gril opracovaný vodním paprskem.
Typ sluchátek: Circumaurální (kolem ucha)
Vyměnitelné náušníky: Ano
Rozměry sluchátek: vnější průměr: 9,5 cm
vnitřní průměr: 5,7 cm
Ergonomická hloubka kontury se pohybuje mezi 1,9 cm a 3,2 cm
Materiál sluchátek: Prodyšné náušníky z koženky, odvětrávání přes mikroprocesor a vnitřek z paměťové pěny
Čelenka: Celokovová čelenka s prodyšnou měkkou podložkou z koženky a kovovým kuličkovým ložiskem se zarážkami.
Celková hmotnost sluchátek: 400 g
Dodávaný kabel
Délka: 2 metry
Typ: Asymetrický
Vyměnitelný: Ano
Kabel: Měděný bezkyslíkatý kabel (OFC) s pozlacenými elektrickými kontakty, opracované kovové konektory a odlehčení tahu, měkká pružná izolace a atraktivní látkový potah. 
Konektor: Vysoce kvalitní standardní 3,5 mm stereofonní konektor pro sluchátka.