Informace o nejnovějších verzích firmware pro přehrávače Zidoo a také přímo soubory ke stažení můžete najít ZDE.

Ujistěte se, že daný firmware je určený právě pro váš typ přehrávače.

Pro verzi s podporou Google Play Store je nutné stažení firmware, jehož název končí _G.

Srovnávací tabulka multimediálních přehrávačů Zidoo:

V této tabulce jsou pro srovnání uvedeny důležité parametry aktuálních multimediálních přehrávačů Zidoo. Toto porovnání Vám může pomoci s výběrem vhodného modelu.

Aktivování Google Play Store

Zkontrolujte si, že firmware nainstalovaný ve vašem zařízení podporuje Google Play. Firmware, který podporuje Google Play má v názvu běžně písmeno G.

Dále zařízení zapněte a připojte se k internetu.

Co je to eARC? 

eARC je vylepšená verze ARC, což je běžný audio zpětný kanál.

Před ARC, jsme museli používat analogové nebo optické kabely pro přenos digitálního zvuku z televize do AV přijímače nebo soundbaru. HDMI ARC zjednodušuje správu kabelů, jelikož poskytuje funkci zpětného audio signálu v kabelu HDMI.

ZDMC optimalizovaná verze kodi pro přehrávače Zidoo

Exkluzivní optimalizovaná verze kodi - ZDMC pro Zidoo pro maximální využití kvality obrazu a zvuku multimediálních přehrávačů Zidoo.

Do multimediálních přehrávačů Zidoo doporučujeme nahrát tuto optimalizovanou verzi kodi.

Pustili byste si rádi nějaký film nebo video ze svého notebooku na televizi nebo velký monitor a nevíte jak na to?
Moderní notebooky, nebo jiná mobilní zařízení jsou dnes již často vybaveny rozhraním USB-C. Vaše televize ale pravděpodobně tímto rozhraním nedisponuje. Přesto je ale možné docela snadno tuto situaci řešit. Jak tedy na to?

Aplikace Zidoo controller - Android / iOS

Zidoo controller je ovládácí software speciálně navržen pro Zidoo přehrávače. Může být nainstalovan do mobilních telefonů iPhone, Android a také tabletů. Aplikace ovládá Zidoo přehrávač, dokáže prohlížet hudební a filmové soubory, které jsou uloženy na serveru NAS nebo na pevném disku. Dále také podporuje bezztrátové ovládání přehrávače přes LAN.

Pojem USB-C je dnes v kontextu elektroniky téměř všudypřítomný.

Někteří výrobci už ani jiný typ USB do svých zařízení neimplementují. 

Široký rozsah využití a někdy matoucí označení vytvořily mezi uživately nejistotu. Co to tedy USB-C je? A jak ho lze používat? 

Návod jak upgradovat firmware u Zidoo přehrávačů přes USB

Následující návod je prováděn u přehrávače Zidoo Z9X. U ostatních modelů je postup upgradování firmwaru stejný, pouze se bude lišit stažený firmware soubor, který musí být přesně pro daný typ přehrávače. 

Letošní žhavou novinkou v oblasti vysokorychlostních kabelů je bezesporu Bravo od Kordzu, které jako jediný kabel na světě vyhovuje přísným specifikacím navrženým tak, aby zajistil podporu všech funkcí HDMI 2.1, včetně nekomprimovaného 8K/60 a 4K/120.

Zde jsme Vám sepsali nejčastěji kladené otázky a odpovědi, tak aby bylo zřejmé proč je certifikace HDMI 2.1 tolik významná pro vaše instalační řešení.

Strana 1 z 2