• Infolinka: +420 241 406 375

Kategorie produktů

OPPO sluchátka a sluchátkový zesilovač

oppo sluchatka zesilovacUž to není jen mlhavá budoucnost, ale blízká skutečnost. Představení letošní novinky očekávaných sluchátek a sluchátkového zesilovače značky OPPO je již na spadnutí. Sledujte náš web a nepropásnětu první den, kdy si můžete tato sluchátka a zesilovač objednat.

OPPO PM-1 magneto-planární sluchátka to je víc než jen poslech živé hudby, to je hudba v těch nejjemnějších detailech. Sluchátka OPPO PM-1 snoubí přirozený, detailní, dynamický a poutavý zvuk. Jsou výsledkem mnoholetého výzkumu a vývoje vedeného týmem akustických inženýrů, vědců a audiofilů. Nová magneto-planární technologie zahrnuje širokou škálu inovativních řešení a technologických objevů, jako je použití unikátní 7-vrstvé membrány, oboustranné spirálovité cívky a FEM optimalizovaného magnetického systému, díky kterým OPPO sluchátka poskytují zcela výjimečný výkon a zážitek.

oppo pm1 sluchatka

OPPO HA-1 je sluchátkový zesilovač postavený na úspěchu High-endových univerzálních Blu-ray přehrávačů BDP-95 a BDP-105. Sluchátkový zesilovač HA-1 je připraven plnit ty nejvyšší očekávání a představy. Je vybaven všemi digitálními vstupy koaxiálním, optickým a vyváženým AES/EBU, a asynchronní USB DAC převodník podporuje obojí PCM a DSD formáty. Stejný DAC převodník ESS 9018 Sabre32 a mechanika jako jsou v Blu-ray přehrávačích zajišťují mimořádně nízkou hlučnost a nízké zkreslení výkonu. Sluchátkový zesilovač HA-1 je velmi snadné připojit k počítači přes USB a užívat si poslech hudby z vašeho oblíbeného programu pro přehrávání. Poslech hudby si také můžete užívat i v dnešní době populárním způsobem z tabletu nebo chytrého telefonu.

oppo ha1 sluchatkovy zesilovac

Kategorie produktů

Top

Webové stránky AVHIFI.cz používají ke správnému fungování soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.