• Infolinka: +420 241 406 375

Kategorie produktů

Oznámení OPPO Digital o ukončení výroby

oppo_logo.png

 

Dne 3.4. 2018 OPPO Digital informovalo o ukončení výroby.


Uběhlo již 14 let od založení OPPO Digital v USA a za podpory našich zákazníků, partnerů, filmových a hudebních studií jsme vyrobili mnoho oceňovaných Hi-Fi produktů a univerzálních přehrávačů 3 generací, od DVD, Blu-ray až po 4K UHD. Protože naše nejnovější přehrávače 4K UHD svým výkonem dosahují absolutního vrcholu, je na čase se rozloučit.


Jsme hrdí na to, že jsme udělali tak skvělé výrobky, které sloužili a stále slouží komunitě nadšenců Hi-Fi. Bez podpory našich zákazníků bychom těchto úspěchů nedosáhli.


Ačkoli společnost OPPO Digital postupně zastaví výrobu produktů, stávající produkty budou i nadále podporovány, budou stále platné záruky a budou i nadále k dispozici záruční i pozáruční opravy. Firmware bude i nadále aktualizován. Zákazníci si mohou být jisti, že budou stále k dispozici nejkvalitnější služby a technická podpora, kterou od OPPO Digital očekávají.


Oficiální ukončení společnosti OPPO Digital plánujeme v létě 2018. Nyní máme již velmi omezené zásoby a další nejsou plánovány.
Můžeme být velice hrdí na naše úspěchy v posledních letech, spolu se špičkovými produkty jsme poskytli první zákaznický servis a podporu z našich kanceláří zde v Norwichu.

Jsem velmi pyšný na naše zaměstnance a je velmi smutné, že navždy zavíráme brány OPPO Digital. Rád bych využil této příležitosti, abych vám poděkoval za vaše úsilí a podporu.

 

Poslední kusy produktů OPPO Digital k dispozici ZDE.

Kategorie produktů

Top