Eversolo umožnila náhled na nový zesilovač AMP-F2

Společnost Eversolo jejichž produktů jsme distributorem umožnila účastníků výstavy Shanghai International Smart Home Exhibition náhled na nový zesilovač, který vyvíjela.

"Téměř šokující pak je ale to, jakou kvalitu s tímto novým konceptem značky dokázal dosáhnout. DAC-Z6 i DAC-Z8 od EverSolo jsou výjimečně kvalitně zpracované a v daných cenových úrovních jen stěží najdete něco podobného.  DAC-Z6 je pak dobrý a nic v obdobné ceně nemá šanci (výbavou, provedením ani zvukem), DAC-Z8 je ale natolik dobrý, že pokud to váš rozpočet jen trochu dovoluje, stojí to za příplatek. Všeobecně představuje EverSolo DAC-Z8 to nejlepší v ceně do 20 tisíc, možná spíš i do 30 tisíc a možná, že spoustě D/A převodníků i v ještě vyšších sférách zatopí. Co se nás týká, EverSolo DAC-Z8 nahradil v redakční výbavě o víc než polovinu dražší RME ADI-2 DAC FS. Vřelé, maximální doporučení!"

Celou recenzi EverSolo DAC-Z8 a DAC-Z6 si můžete přečíst ZDE.

 

"Jde o pozoruhodný komponent, řekněme o přehrávač pro opravdu náročné, který na trhu vlastně nemá moc obdob. Funguje rychle a uživatelský komfort obecně je víc než dobrý, výbavu má vskutku všestrannou a hlavně nabízí obraz i zvuk jako víno."

Celou recenzi Zidoo NEO Alpha si můžete přečíst ZDE.

Eversolo Audio Technology Co.,Ltd (Eversolo Audio) je firma registrovaná pod výrobcem Zidoo Technology Co.,Ltd.

Hlavní členové zakládajícího týmu se již mnoho let zabývají vývojem v odvětví HiFi. Tým profesionálů pracuje na dekódování zvuku, akustickém ladění, systémové integraci, zesilovačích, atd.

Hlavním cílem je dodávat špičkové zařízení pro přehrávání zvuku, HiFi DAC, zesilovače atd.

V portfoliu značky můžete najít skvělé DAC převodníky DAC-Z8 a DAC-Z6 a dále také kompaktní DAC a sluchátkový zesilovač H1 a H2 (dostupný již brzy).

 

Přehrávač Zidoo NEO S získal ocenění EISA jako nejlepší produkt v kategorii multimediální přehrávače pro rok 2022-2023.

 

Strana 1 z 5