Nová recenze na sluchátka Emotiva GR1 je k přečtení na Hifi-voice magazínu. V Emotivě skutečně neztrácejí čas a vyvíjejí nové technologie a zařízení každým dnem, čehož jsou tato sluchátka důkazem. Výborné zpracování, silné basy a nebo i komplexní měření frekvenční charakteristiky, to vše se dočtete v nové recenzi.

Vážení zákazníci, náš e-shop www.avhifi.cz stále funguje a jsme tu pro Vás. Zasílání objednaného zboží přepravní službou funguje bez omezení.
Vzhledem k nařízení vlády ČR dochází od 1. března 2021 k omezení pohybu osob a stále platí omezení maloobchodního prodeje. Proto je možné osobní vyzvednutí zboží pouze u objednávek vytvořených přes e-shop www.avhifi.cz a to až po obdržení informace, že je zboží připraveno k vyzvednutí. Zboží je možné si osobně vyzvednout v sídle společnosti na adrese: Šperlova 2280/28, 149 00 Praha 11 Chodov. 
 
Velkoobchodní prodej funguje bez omezení, při dodržování hygienických opatření.
 
V případě dotazů volejte v pracovní dny od 8:00 do 16:30 na tel. +420 241 406 375 nebo napište na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..
Rádi Vám poradíme s výberem zboží případně o způsobu dodání zboží.

Nová recenze na Emotiva XPA HC-1 je k přečtení na Hifi-voice magazínu. Emotiva a její zesilovače jedou skutečně na plné obrátky a v recenzi se mimojiné můžete dočíst o kvalitách jak zvuku, tak zpracování a také porovnání s dalšími zesilovači.

Třetí generace XPA zesilovačů Emotiva získala ocenění EISA za rok 2020/21 v kategorii nejlepší zesilovač pro domácí kina.

V naší poslechové místnosti v Praze se můžete přesvědčit o kvalitě zvuku a videa na vlastní oči (a uši). V příjemném prostředí našeho showroomu máte možnost prokonzultovat nákup a výběr se specialistou v oboru. Pokud si nevíte rady s výběrem svého nového zesilovače, zvukové sestavy nebo extenderu nabízíme vám tímto bezplatně návštěvu, kde si můžete porovnat různé alternativy a navíc vám uvaříme i výbornou kávu.