"Mladá značka Zidoo ze země nebeského draka udělal za poslední pětiletku notný kus dopředu – z bezejmenného OEM dodavatele všemožných komponentů mobilních zařízení se vyhoupla do popředí pelotonu výrobců prémiových multimediálních zařízení, s posledním přírůstkem do katalogu, komponentem s názvem NEO X, dokonce chce překročit hranice světa opravdového hi-fi."

Celou recenzi Zidoo NEO X si můžete přečíct ZDE.

 

Vzrůstajícím trendem, který adaptují jak firmy tak vzdělávací organizace je takzvaný BYOD (bring your own device).

Dnes má každý své osobní zařízení a tak si zaměstnanci a žáci nosí své vlastní mobily, tablety i notebooky s sebou.

Tento trend vede k tomu, že lidé hledají snadný způsob jak na televizi, projektoru, či jiném zobrazovači sdílet a prezentovat obsah ve více lidech.

Novinka od značky Atlona AT-WAVE-101 umožňuje sdílet na jedné obrazovce obsah až čtyř prezentujících současně a to bez nutnosti připojení kabelů ani dodatečného softwaru.

 

Zidoo Z9X přehrávač obdržel certifikaci Roon Ready

Zidoo slavnostně oznámilo získání certifikace Roon Ready pro přehrávač Z9X od firmy Roon Labs, což umožní uživateli skvělý způsob procházení a poslech hudebních sbírek.

Z10 Pro a Z1000 Pro získají certifikaci brzo také. Stále pracujeme s firmou Roon na potvrzení a ověření DAC modelů UHD3000 a NEO X.

Roon je k dispozici pro Mac, Windows, Linux PC a další zařízení, které mají Roon Core.

Znamená to tedy, že Zidoo dokáže transparentně vyhledávat a připojit se k Roon bez jakékoli nutné konfigurace zařízení a perfektní zvuk je dodáván z Roon do Zidoo.

 

S radostí Vám oznamujeme, že se naše firma WDQ s.r.o. stala od 1. srpna 2021 výhradním distributorem značky StormAudio pro Českou republiku. 

StormAudio je výrobce, který se zabývá vývojem a výrobou AV procesorůvýkonových zesilovačů.

Jeho cílem je pohlcující zvuk vytvářející prostředí, které lidi vtáhne do hlubokého a emotivního sledování filmů nebo hudebního zážitku.

Firma StormAudio byla založena profesionály s vizí přinést žážitek z kina do vašeho domova. Když bylo Immersive Audio poprvé odhaleno v roce 2011 firmou Dolby a Auro Technologies, přineslo to revoluci samotného zážitku o kterém nikdo ani nesnil.

 

Partnerství Zidoo a MQA. Společnost Zidoo Tech se sídlem v Shenzhenu, založená v roce 2014, se může pochlubit týmem vice než 60ti výzkumníků specializujících se na vývoj media přehrávačů, síťových streamerů a DAC převodníků.

Filozofií společnosti je vyrábět cenově dostupné produkty s konstantním zdokonalováním, což umožnilo společnosti Zidoo si vybudovat dobrou pověst a vytvořit komplexní prodejní síť s vice než 30ti zeměmi po celém světě.

Rok 2021 znamená začátek partnerství mezi Zidoo a MQA.

Prvním produktem s MQA je přehrávač UHD3000.

Strana 1 z 2