Partnerství Zidoo a MQA

Společnost Zidoo Tech se sídlem v Shenzhenu, založená v roce 2014, se může pochlubit týmem vice než 60ti výzkumníků specializujících se na vývoj media přehrávačů, síťových streamerů a DAC převodníků. Filozofií společnosti je vyrábět cenově dostupné produkty s konstantním zdokonalováním, což umožnilo společnosti Zidoo si vybudovat dobrou pověst a vytvořit komplexní prodejní síť s vice než 30ti zeměmi po celém světě. Rok 2021 znamená začátek partnerství mezi Zidoo a MQA. Prvním produktem s MQA je přehrávač UHD3000.

Nová recenze na sluchátka Emotiva GR1 je k přečtení na Hifi-voice magazínu. V Emotivě skutečně neztrácejí čas a vyvíjejí nové technologie a zařízení každým dnem, čehož jsou tato sluchátka důkazem. Výborné zpracování, silné basy a nebo i komplexní měření frekvenční charakteristiky, to vše se dočtete v nové recenzi.

Nová recenze na Emotiva XPA HC-1 je k přečtení na Hifi-voice magazínu. Emotiva a její zesilovače jedou skutečně na plné obrátky a v recenzi se mimojiné můžete dočíst o kvalitách jak zvuku, tak zpracování a také porovnání s dalšími zesilovači.

Třetí generace XPA zesilovačů Emotiva získala ocenění EISA za rok 2020/21 v kategorii nejlepší zesilovač pro domácí kina.

V naší poslechové místnosti v Praze se můžete přesvědčit o kvalitě zvuku a videa na vlastní oči (a uši). V příjemném prostředí našeho showroomu máte možnost prokonzultovat nákup a výběr se specialistou v oboru. Pokud si nevíte rady s výběrem svého nového zesilovače, zvukové sestavy nebo extenderu nabízíme vám tímto bezplatně návštěvu, kde si můžete porovnat různé alternativy a navíc vám uvaříme i výbornou kávu.