• Infolinka: +420 241 406 375

Kategorie produktů

Distributor značky Emotiva

Emotiva email sig

S radostí oznamujeme, že se naše společnost WDQ s.r.o. stala distributorem americké značky Emotiva pro Českou republiku a Slovensko. Více se o jejich produktech dozvíte na stránkách výrobce www.emotiva.com a postupně i na našich stránkách.

Jako první produkty si u nás můžete poslechnout Emotiva předzesilovač XSP-1 a koncový 2-kanálový zesilovač XPA Gen3.

 XSP1G2 FRONT 1

xpa g3 7chfront 0 0

Rádi Vám vše u nás předvedeme osobně.

Tým WDQ s.r.o.

Místo konání výstavy

Letos na stejném místě!

Již příští týden se koná další ročník výstavy Audio video show v Praze. Ve dnech 31.3. a 1.4. nás najdete na stejném místě jako minulý rok. Budeme se na vás těšit v hotelu Don Giovanni Praha ve třetím poschodí, místnost č. 380, začátek v 10:00 oba dva dny.

Nezapomeňte se za námi přijít podívat!

 vystava

Audio Video Show Praha 2017? Přijďte nás navštívit!

Pomalu ale jistě se blíží další ročník výstavy Audio Video Show v Praze! Letos výstava proběhne ve dnech 31.3. a 1.4. 2017, kdy se můžete přijít podívat na naše nejlepší produkty ale i žhavé novinky. Budeme se na vás těšit!

pozvnka 2017

Produkt roku 2016

Anketa magazínu Hi-fi Voice o Produkt roku je po roce opět tady! 


Určitě už od listopadu netrpělivě čekáte na spuštění hlasování o Produkt roku 2016 a ten moment konečně nastal! Hlasování odstartovalo až 3. ledna letošního roku kvůli novinkám představeným v prosinci, o které by rozhodně byla škoda v anketě přijít. 

Jako partneři ankety bychom rádi vyzdvihli dlouho očekávánou žhavou novinku 4K Ultra HD Blu-ray přehrávač OPPO UDP-203 a přenosný zesilovač OPPO HA-2SE. Pokud i vy považujete tyto produkty za zajímavé, budeme rádi, když jim dáte svůj hlas.

K účasti v anketě stačí jen vyplnit a odeslat formulář na stránkách www-hifi-voice.com do 20.3.2017, čímž se zařadíte do slosování o zajímavé věcné ceny. 

Kategorie produktů

Top