Eversolo Audio Technology Co.,Ltd (Eversolo Audio) je firma registrovaná pod výrobcem Zidoo Technology Co.,Ltd.

Hlavní členové zakládajícího týmu se již mnoho let zabývají vývojem v odvětví HiFi. Tým profesionálů pracuje na dekódování zvuku, akustickém ladění, systémové integraci, zesilovačích, atd.

Hlavním cílem je dodávat špičkové zařízení pro přehrávání zvuku, HiFi DAC, zesilovače atd.

V portfoliu značky můžete najít skvělé DAC převodníky DAC-Z8 a DAC-Z6 a dále také kompaktní DAC a sluchátkový zesilovač H1 a H2 (dostupný již brzy).

 

Přehrávač Zidoo NEO S získal ocenění EISA jako nejlepší produkt v kategorii multimediální přehrávače pro rok 2022-2023.

 

 
Zveme vás na další ročník výstavy Audio Video Show Praha 2022, která se bude konat v O2 Areně a hotelu Stages v pátek 3. a sobotu 4. 6. 2022.
 
Najdete nás v hotelu STAGES, v 6. patře v pokoji číslo 622, kde budeme prezentovat značky a výrobky: Atlona, Blustream, Devialet, Emotiva, HDFury, Kordz, PureLink, Storm Audio a Zidoo.
 
Těšíme se na vaši návštěvu!

 

"Zidoo NEO S je všestranný přístroj, který výtečně poslouží jako zdroj signálu s jen mírným akcentem na video – rozhodně to není přehrávač filmů, který jako doplněk umí přehrát i nějaké ty zvukové soubory. Ba naopak, je to plnohodnotný hi-fi komponent, který snese srovnání se zařízeními dvacetitisícové třídy a přidává k tomu komfort skutečné multimediálnosti – co a odkud si budete přát, to Zidoo překouše a přehraje."

Celou recenzi Zidoo NEO S si můžete přečíct ZDE.

 

Společnost WDQ s.r.o. se stala distributory německé značky PureLink.

Jedná se o veterány mezi AV výrobci a jednu z prominentních značek Německého a Švýcarského trhu. Tato značka nás především zaujala svým rozsahem kvalitních USB a HDMI kabelů na nízké i vysoké vzdálenosti, po kterých je na trhu rostoucí poptávka.

PureLink zároveň distribuuje již několik značek a vytvořil tak široké portfolio ve kterém lze najít ideální produkt pro téměř každé AV řešení.

Strana 1 z 4