"Štíhlounký dobrý D/A převodník + slušný předzesilovač + vůbec ne špatný sluchátkový zesilovač Emotiva XDA-3 je praktické řešení za slušnou cenu, chcete-li to shrnout jednou větou. V druhých dvou zmíněných rolích je trochu limitující docela pomalu reagující systém regulace hlasitosti, kdy může náhlá potřeba velkého rozsahu úpravy být docela problém, ale jinak odvádí XDA-3 za svou cenu velmi důstojnou práci, zejména s přihlédnutím k plnému, barevnému, snadno plynoucímu zvuku, který z víceméně čehokoliv poslouchaného udělá příjemný poslechový zážitek v dobrém hi-fi standardu. Ostatně přesně podle základního přístupu Emotivy – dobrý zvuk za dobrou cenu."

Celou recenzi Emotiva XDA-3 si můžete přečíst ZDE.

"Koncový zesilovač EverSolo AMP-F2 (tedy skoro EverSolo, více Starke Sound) je solidní nabídka za dané peníze, o tom žádná – pěkně zpracovaná skříň, absolutně naddimenzovaný výkon pro běžné domácí prostředí, dobrá konektivita s možností praktického nastavení a ideální formát pro spolupráci s DMP-A6 (nebo DMP-A6 Master Edition). Za dané peníze ale obecně jen těžko můžete chtít víc – oproti mainstreamovým značkám tady je rozhodně vyšší standard (i když koncáků v dané ceně vlastně zase tolik není). I kdyby byl AMP-F2 v kategorii bližší 30 tisícům, pořád by představoval rozumnou volbu. Jenže situace se mění s přidáním druhého AMP-F2 a přepnutí do režimu monobloku – tam totiž dochází ne k mírnému zlepšení, jak to často bývá u přesunu od stereo k mono zapojení. Tady jde o výraznou proměnu, která stojí za každou korunu takové investice (i kdybyste měli začít s jedním kusem a časem provést upgrade). Právě v takovém použití si EverSolo AMP-F2 zaslouží vší chválu – pořád to není extrémně analytické zařízení, preferuje bohatost, muzikálnost a možná trochu jemnější styl, což je nakonec asi v souladu s charakteristikou DMP-A6."

Celou recenzi EverSolo AMP-F2 si můžete přečíst ZDE.

"EverSolo streamery řady DMP jsou skvělým exemplářem velmi dobrého a přitom zaplatitelného hi-fi, lhostejno, zda jde o základní DMP-A6 nebo podstatně dražší DMP-A8. Jemně doladěné provedení DMP-A6 Master Edition má pak všechny nadšení vzbuzující kvality levnějšího sourozence, ale všechno se zdá být o kousek lepší – pevnější bas, otevřenější středy, konkrétnější výšky, dynamika s větším nadhledem, detail snáze čitelný, prostor plastičtější a tok hudby jako celku jednoduše snazší a pohodovější"

Celou recenzi EverSolo DMP-A6 Master Edition si můžete přečíst ZDE.

"Za danou cenu dostanete neuvěřitelné množství možností, vstupů, funkcí a vůbec schopnost zapadnout dokonale do prakticky jakkoliv poskládané sestavy (ať už bude DMP-A8 „jen“ mediálním přehrávačem, bude D/A převodníkem, bude předzesilovačem či čímkoliv kombinovaným). Můžete si vyhrát s hlubokými nastaveními včetně DSP profilů, ale můžete prostě také nechat DMP-A8 „jen tak“ a dostanete v té chvíli výtečný streamer s velmi solidním D/A převodníkem (má svůj vřelejší charakter s dotekem sametu, ale nepostrádá ani rozlišení, ani dynamiku, ani čistotu – v tom se liší od svých souputníků asi nejvíc), získáte dobře fungující analogový předzesilovač a vlastně jen těžko v dnešní době chtít něco navíc."

Celou recenzi EverSolo DMP-A8 si můžete přečíst ZDE.

Strana 1 z 6