Vážení zákazníci, náš e-shop www.avhifi.cz stále funguje a jsme tu pro Vás. Zasílání objednaného zboží přepravní službou funguje bez omezení.
Vzhledem k nařízení vlády ČR dochází od 22. 10. 2020 k omezení maloobchodního prodeje zboží. Proto je možné osobní vyzvednutí zboží pouze u objednávek vytvořených přes e-shop www.avhifi.cz a to až po obdržení informace, že je zboží připraveno k vyzvednutí.
 
Velkoobchodní prodej funguje bez omezení, při dodržování hygienických opatření.
 
V případě dotazů volejte v pracovní dny od 8:00 do 16:30 na tel. +420 241 406 375 nebo napište na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..
Rádi Vám poradíme s výberem zboží případně o způsobu dodání zboží.

Třetí generace XPA zesilovačů Emotiva získala ocenění EISA za rok 2020/21 v kategorii nejlepší zesilovač pro domácí kina.

V naší poslechové místnosti v Praze se můžete přesvědčit o kvalitě zvuku a videa na vlastní oči (a uši). V příjemném prostředí našeho showroomu máte možnost prokonzultovat nákup a výběr se specialistou v oboru. Pokud si nevíte rady s výběrem svého nového zesilovače, zvukové sestavy nebo extenderu nabízíme vám tímto bezplatně návštěvu, kde si můžete porovnat různé alternativy a navíc vám uvaříme i výbornou kávu.   

Nová recenze na Emotiva XPA HC-1 je k přečtení na Hifi-voice magazínu. Emotiva a její zesilovače jedou skutečně na plné obrátky a v recenzi se mimojiné můžete dočíst o kvalitách jak zvuku, tak zpracování a také porovnání s dalšími zesilovači.

Při nákupu nad 3 000,- Kč s DPH dostanete k objednávce ZDARMA drátová sluchátka Aligator AE01. 
 
Při nákupu nad 7 000,- Kč s DPH dostanete k objednávce ZDARMA bezdrátová sluchátka QCY T1C.
 
Do poznámky v objednávce napište kód: "SLUCHATKA_ZDARMA"
Nabídka je platná pro objednávky uskutečněné od 12. 10. 2020 do 30. 10. 2020 nebo do vyprodání zásob.