Provozovatel internetového obchodu www.avhifi.cz

WDQ s.r.o.
společnost je zapsaná v obchodním rejstříku vedeném u Městského soudu v Praze pod sp. zn. C 270709,
IČ: 26829312, DIČ: CZ26829312
telefon: +420 241 406 375
e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Bankovní účty pro platby v CZK

Komerční Banka; č.ú. 35-7817960227/0100

FIO banka a.s.; č.ú. 2000154586/2010

Bankovní účty pro platby v EUR

FIO banka a.s. (Česká republika); č.ú. 2000154586/2010; IBAN: CZ7920100000002100154591; BIC kód/SWIFT: FIOBCZPPXXX 

 

Objednávky

Jakákoli objednávka podaná prostřednictvím internetového obchodu www.avhifi.cz a námi potvrzená je závazná. Po dokončení objednávky Vám na e-mail přijde potvrzující zpráva o přijetí Vaši objednávky.

Dodací podmínky

Lhůta pro odesílání zboží, které je vedené skladem, je jeden pracovní den. V případě, že odeslání zboží si vyžádá delší časové období, budeme Vás o této skutečnosti bez zbytečných odkladů informovat e-mailem nebo telefonicky.

Dopravné a balné

Při nákupu nad 3 000 Kč včetně DPH je doprava ZDARMA. Balné je pro všechny zásilky ZDARMA. Nabídka doručovatelů a ceny viz „Způsoby dopravy“. O přesném datu odeslání Vaši objednávky nebo možnosti osobního odběru Vás budeme informovat e-mailem.

Platební podmínky

Všechny ceny v internetovém obchodě jsou uváděny s DPH, které je pro rok 2022 stanoveno na 21%. Viz „Platební možnosti“. 

V ceně elektrozařízení je zahrnut recyklační poplatek REMA systému (www.remasystem.cz).

Storno objednávky ze strany kupujícího

V souladu s novým občanským zákoníkem platným od 1.1.2014 máte jako zákazník právo odstoupit od smlouvy do 14 dnů od převzetí zboží. Rozhodnete-li se pro odstoupení v této lhůtě, prosíme Vás o dodržení níže uvedených podmínek. Při jejichž splnění Vám bude vrácena kupní cena:

  • Zboží doručte na adresu WDQ s.r.o., Šperlova 2280/28, 149 00  Praha 11 - Chodov, zodpovědná osoba Světlana Pilousová
  • Zboží, které budete odesílat v rámci této záruky zpět na naši adresu, musí být v původním nepoškozeném obalu, nesmí být použité, musí být nepoškozené, kompletní (včetně příslušenství, záručního listu, návodu atd.) a s kopií dokladu o koupi. Neposílejte zboží na dobírku, doporučujeme Vám zboží pojistit.
  • Při splnění všech výše uvedených podmínek pro vrácení zboží Vám peníze za zboží zašleme složenkou nebo převodem na Váš účet a to nejpozději do 10 pracovních dnů po fyzickém obdržení zboží.
  • V případě nesplnění některé z výše uvedených podmínek nebudeme moci bohužel akceptovat odstoupení od spotřebitelské smlouvy a zboží bude vráceno na náklady odesílajícího zpět.

Storno objednávky ze strany prodávajícího

Prodávající si vyhrazuje právo zrušit objednávku nebo její část v případě, že zboží se již:

  • nevyrábí
  • nedodává
  • anebo se výrazným způsobem změnila cena dodavatele

V případě, že tato situace nastane, prodávající bude neprodleně kontaktovat kupujícího za účelem dohody o dalším postupu.

Záruční lhůta

Záruční lhůta počíná dnem prodeje a pro jednotlivé skupiny výrobků je zákonná lhůta 2 roky. V případě závady na zakoupeném výrobku navštivte kterýkoliv z autorizovaných servisních center. Kontakt a adresu naleznete uvnitř záručního listu dodaného spolu s výrobkem. Záruční lhůta se nevztahuje na vady vzniklé neodborným či nešetrným zacházením a na škody způsobené vnějšími událostmi.

Ochrana osobních dat

Provozovatel internetového obchodu www.avhifi.cz společnost WDQ s.r.o. poskytuje své služby plně v souladu se zákonem č.101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Prohlašujeme a zavazujeme se k tomu, že osobní údaje, které nám poskytnete, budou použity pouze k účelům, které souvisejí se službami obchodu www.avhifi.cz a že je neposkytneme žádné třetí osobě, pokud to bezprostředně nesouvisí s vyřízením Vaší objednávky.

Nakupující využíváním služeb našeho obchodu dává souhlas ke shromažďování osobních údajů. Nakupující má právo zažádat o vymazání osobních údajů z databáze (zrušení registrace).

Ověřeno zákazníky

„Vaši spokojenost s nákupem zjišťujeme prostřednictvím e-mailových dotazníků v rámci programu Ověřeno zákazníky, do něhož je náš e-shop zapojen. Ty vám zasíláme pokaždé, když u nás nakoupíte, pokud ve smyslu § 7 odst. 3 zákona č. 480/2004 Sb. o některých službách informační společnosti jejich zasílání neodmítnete. Zpracování osobních údajů pro účely zaslání dotazníků v rámci programu Ověřeno zákazníky provádíme na základě našeho oprávněného zájmu, který spočívá ve zjišťování vaší spokojenosti s nákupem u nás. Pro zasílání dotazníků, vyhodnocování vaší zpětné vazby a analýz našeho tržního postavení využíváme zpracovatele, kterým je provozovatel portálu Heureka.cz; tomu pro tyto účely můžeme předávat informace o zakoupeném zboží a vaši e-mailovou adresu. Vaše osobní údaje nejsou při zasílání e-mailových dotazníků předány žádné třetí straně pro její vlastní účely. Proti zasílání e-mailových dotazníků v rámci programu Ověřeno zákazníky můžete kdykoli vyjádřit námitku odmítnutím dalších dotazníků pomocí odkazu v e-mailu s dotazníkem. V případě vaší námitky vám dotazník nebudeme dále zasílat.“