• Infolinka: +420 241 406 375

SICK Sensor Intelligence

Audio video distribuce Atlona s řídícím systémem Velocity v Pražské pobočce SICK Sensor Intelligence

SICK spol. s r.o. je společnost, která se zabývá vývojem, výrobou a prodejem senzorů, systémů a poskytováním služeb pro průmyslovou automatizační techniku.

sick-av.jpg

Zadání

Cílem zadání bylo zajistit distribuci audio video signálu z několika různých zdrojů do zobrazovačů v místnosti určené pro trénink a školení v prvním patře budovy. Dále potom přepínání a ovládání audio signálu v prezentační místnosti v osmém patře.

Požadavkem bylo obě místa propojit a pomocí řídícího systému snadno ovládat z jednoho místa pomocí přenosného zařízení tabletu nebo telefonu.

V tréningové místnosti v prvním patře je k dispozici 5 zdrojů audio video obsahu, který je distribuován do projektoru dále do tří velkých LED obrazovek a na čtyři pracoviště vždy se dvěma PC a monitory s možností přepínání signálu mezi počítačem a AV obsahem.

Číst dál: SICK Sensor Intelligence

Whiskey Restaurant, Bar & Museum - Old Town Prague

Whiskey Restaurant, Bar & Museum - Old Town Prague

Whiskey Restaurant, Bar & Museum je unikátním prostorem v historickém centru Prahy se skvělou atmosférou. Je dobrým příkladem toho, jak je možné stylové podzemní prostory kombinovat s použitím moderních technologií.

 DSC0354

Požadavkem bylo distribuuovat AV signál ze tří přípojných míst ke třem zobrazovačům. Jako ideální řešení se nabízela varianta distribuce pomocí maticového přepínače. 

Číst dál: Whiskey Restaurant, Bar & Museum - Old Town Prague

Top

Webové stránky AVHIFI.cz používají ke správnému fungování soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.