• Infolinka: +420 241 406 375

Kategorie produktů

Vlastnosti OPPO BDP-103EU

Vlastnosti:

 • Blu-Ray – High Definition Blu-Ray Disc™ poskytuje perfektní video a audio kvalitu pro vaši domácí zábavu.
 • Blu-Ray 3D – Zažijte nový rozměr High Definition obrazu. OPPO BDP-103EU podporuje specifikaci Blu-Ray 3D a je plně kompatibilní s Blu-Ray 3D disky.
 • Konverze do 3D režimu – Vezměte svoje standardní DVD, Blu-Ray disky a další video obsah a převeďte jej stisknutím jediného tlačítka do 3D režimu. BDP-103EU také umožňuje nastavit hloubku 3D efektu, stejně tak jako konvergenci obrazu pro větší osobní pohodlí diváka.
 • SACD – Model BDP-103EU přehrává Super Audio CD (SACD) a podporuje stereo i multi-kanálové audio nahrávky. Uživatel si také může vybrat nativní výstup v režimu DSD (Direct Stream Digital), nebo konverzi do režimu PCM.
 • DVD-Audio – OPPO BDP-103EU přehrává DVD-Audio disky a podporuje stereo i multi-kanálové audio nahrávky. Uživatelé si mohou zvolit zda se bude přehrávat DVD-Audio, nebo DVD-Video část disku.
 • Služba Netflix – S touto službou můžete v jediném okamžiku sledovat oblíbené televizní pořady a filmy streamované pomocí služby Netflix. Součástí tarifního programu „Netflix unlimited streaming membership“ je i speciální část „Just For Kids“ také vybere televizní pořady a filmy vhodné pro děti a mladší diváky. Při výběru sledovaného pořadu je možné zvolit rozlišení videa až 1080p, 5.1 audio, titulky a další jazykové audio stopy. (Tato služba zatím není dostupná v ČR.)
 • Komplexní podpora streamování – Kromě oblíbené služby Netflix dovoluje OPPO BDP-103EU přístup k dalším oblíbeným internetovým službám jako například YouTube Leanback a Picasa. Další služby budou v budoucnu postupně přidávány.
 • BD-Live & BonusVIEW – OPPO BDP-103EU podporuje BD-Live™ (Profile 2.0) a splňuje pro tuto funkci veškeré hardwarové požadavky – audio/video dekodér, Ethernetové a bezdrátové připojení k síti a 1GB interní paměti. Také podporuje BonusVIEW (Profile 1.1) umožňující využít funkce jako například obraz v obraze, audio komentáře režiséra, nebo herců a to vše během přehrávání hlavního filmu.
 • Další podporované formáty – Model BDP-103EU podporuje téměř všechny moderní audio a video formáty včetně DVD, audio CD, HDCD, Kodak Picture CD, AVCHD, MP4, AVI, MKV a další audio/video/obrazové soubory uložené na CD/DVD/BD discích, USB discích. BDP-103EU také plně podporuje bezztrátové hudební soubory WAV a FLAC ve vysokém rozlišení.

Nekompromisní kvalita obrazu:

 • Technologie Qdeo od Marvellu – Model BDP-103EU obsahuje video procesor Marvell Kyoto-G2H s nejnovější generací technologie Qdeo™. Technologie Qdeo vytváří naprosto přirozený obraz bez šumu a artefaktů a přináší tak naprosto pohlcující zážitek ze sledování filmů či jiného video obsahu. Kvalitní Blu-Ray disky reprodukuje BDP-103EU přirozeně a tak, jak si představoval režisér filmu, obraz DVD disků je konvertován tak, aby maximálně překlenul vizuální rozdíl mezi DVD a Blu-Ray disky. Pro data streamovaná ze sítě a video obsah v mnoha formátech nabízí OPPO rozšířené možnosti úpravy obrazu včetně redukce šumu, kompenzace obrazových artefaktů, nastavení barev, kontrastu, detailů a ostrosti. (Více informací je možné nalézt v materiálech Qdeo Extenderd Technology Brief na Internetu.)
 • 4K Upscaling – Ještě větší zážitek než u Full HD nabízí čtyřnásobně vyšší rozlišení 4K (3840×2160px) do kterého může být přepočítán obraz z libovolného zdroje přehrávače OPPO BDP-103EU.
 • DVD Upscaling – Technologicky pokročilý převod obrazu ze standardního DVD rozlišení do vysokého rozlišení vašeho televizoru umožňuje technologie „Per-pixel motion-adaptive de-interlacing“. Další možnosti technologie Qdeo zajistí jasnější, hladší a věrnější obraz bez šumu a obrazových artefaktů.
 • Full HD 1080p výstup – BDP-103EU umožňuje uživateli vybrat rozlišení HDMI výstupu, včetně režimu 480i, 480p, 720p, 1080i a 1080p.
 • True 24p™ video – Mnoho Blu-Ray disků je zaznamenáno rychlostí 24 snímků za sekundu, což je stejná rychlost jakou má originální záznam kinofilmů. BDP-103EU dokáže takový záznam věrně reprodukovat použitím výstupu 1080p 24Hz (vyžadována je kompatibilní televize), což přináší plynulejší pohyb a zážitek jako v kině. Přehrávač také dovoluje obnovit původní rychlost 24 snímků za sekundu u takto zaznamenaných DVD disků v NTSC formátu.
 • Režim Source Direct – Pro uživatele, kteří chtějí využít externí video procesor nabízí BDP-103EU režim výstupu „Source Direct“. V tomto režimu není audio ani video obsah nijak upravován a vylepšován a je poslán přímo na výstup přehrávače.
 • Poměr stran a zoom – BDP-103EU nabízí mnoho možností nastavení poměru stran obrazu a zvětšení obrazu. Uživatelé tak mohou sledovat film v původním poměru stran, zvětšit si obraz na celou obrazovku, nebo si zvětšit obraz tak, aby na obrazovce nebyly černé pruhy u některých širokoúhlých titulů.
 • Režim Vertical Stretch – Pro zákazníky se zobrazovacím systémem 2.35:1 CIH (Constant Image Height) nabízí přehrávač speciální režim Vertical Stretch pro práci s anamorfním objektivem projektoru a zobrazovači 2.35: CIH. Umožňuje také unikátní posun titulků nahoru i dolů, takže je v tomto režimu možné vidět všechny titulky.
 • Rozšířené možnosti nastavení obrazu – Uživatelé nyní mohou velmi detailně nastavovat jas, kontrast, saturaci, barvy, ostrost obrazu, stejně tak jako úroveň redukce šumu, nastavení vylepšení barev a kontrastu. Přehrávač si pamatuje až tři vlastní nastavení obrazu, což umožní zvolit vhodné nastavení pro různé typy obrazu.

Vynikající kvalita zvuku:

 • Dolby® TrueHD – Dolby TrueHD přináší bezztrátovou kompresi audio signálu srovnatelnou se studiovou master nahrávkou, určenou speciálně pro zábavu ve vysokém rozlišení. OPPO BDP-103EU podporuje pro tento formát režim bit-stream přes HDMI 1.4a výstup. Signál také může být dekódován do formátu LPCM a přenášen HDMI výstupem, nebo pomocí analogových výstupů až v režimu 7.1. Režimy Dolby Digital a Dolby Digital Plus jsou podporovány také.
 • DTS-HD Master Audio™ - DTS-HD Master Audio přináší poslechový zážitek odpovídající špičkové kvalitě High Definition obrazu s podporou režimu 7.1, které jsou do posledního detailu shodné se studiovou master nahrávkou. BDP-103EU podporuje pro tento formát režim bit-stream, ale umí jej také dekódovat a přenášet přes HDMI nebo analogový 7.1 výstup. Podporovány jsou také režimy DTS-HD High Resolution Audio a DTS Digital Surround.
 • Analogový audio výstup 7.1 – Oddělené analogové výstupy pro režim 7.1 jsou ideální pro připojení k reproduktorovému systému v režimu 7.1, nebo 5.1. BDP-103EU přináší neuvěřitelné zvukové podání a ještě dokonalejší prostorový zážitek. Pro posluchače stereo systémů umožňuje přístroj nastavit down-mix režim pro stereo poslech.
 • Digitální optický a digitální koaxiální výstup – Pro snadné připojení například k tradičnímu A/V receiveru nabízí BDP-103EU oba nejpoužívanější digitální výstupy – digitální optický a digitální koaxiální audio výstup.
 • Robustní konstrukce – Šasi z pevné oceli, hliníkový čelní panel a mechanika pro Blu-Ray disky uprostřed přístroje, to vše je u BDP-103EU navrženo tak, aby celkový zážitek z přístroje byl stejně silný jako zážitek ze zvuku a obrazu, který produkuje.

Maximální praktičnost:

 • Dva HDMI výstupy – Dva HDMI 1.4a výstupy nabízí široké možnosti zapojení s novou i starší technikou vybavenou HDMI konektory. Například není třeba měnit starý A/V receiver, který neumí 3D režim a přesto si tento režim užít naplno. Jeden HDMI výstup přehrávače BDP-103EU může být zapojen do 3D televize a druhý výstup může být použit pro zvuk se starším A/V receiverem s HDMI ve verzi 1.1-1.3. Uživatelé projektorů mohou také využít dvou HDMI a mít připojen svůj projektor, ale i televizi pro občasné použití. Pro multi-room instalace dovoluje OPPO BDP-103EU využít zapojení obou HDMI výstupů zároveň, a to pro 2D i 3D obsah.
 • Dva HDMI vstupy – Připojením externích zařízení jako například set-top boxů, síťových streamovacích zařízení a dalších je možné využít vynikající zpracování obrazu a zvuku přístroje BDP-103EU. Pro více možností zapojení je jeden HDMI vstup na zadní straně přístroje a jeden HDMI vstup na čelním panelu.
 • HDMI vstup s podpodou MHL – Připojení smartphonů, tabletů a dalších mobilních zařízení je nyní snadné pomocí standardu MHL (Mobile High-Definition Link). Vstupní HDMI port na BDP-103EU zobrazí ve vysokém rozlišení obrázky, přehraje 1080p video nebo vysoce kvalitní digitální hudbu a přitom současně nabíjí připojené mobilní zařízení. Přední HDMI vstup tak jsou ve skutečnosti dva porty najednou - HDMI a MHL.
 • Bezdrátové připojení a Ethernet – Pomocí přiloženého Wireless-N adaptéru nebo Ethernet portu RJ45 si mohou uživatelé prohlížet BD-Live obsah, sledovat streamovaná videa pomocí služeb jako Netflix, přehrávat obsah uložený na jejich domácích sítích a zajistit pro BDP-103EU vždy aktuální firmware, čímž bude zajištěna maximální kompatibilita s budoucími Blu-Ray disky i dalšími technologiemi.
 • Tři USB porty – Pro uživatele jsou na přístroji celkem tři USB 2.0 vysokorychlostní porty. Dva jsou na zadní straně a jeden na čelní straně. Uživatelé se tak mohou těšit na video ve vysokém rozlišení a hudbu přímo z jejich USB disků.
 • Konverze PAL/NTSC – BDP-103EU podporuje obrazovou normu PAL i NTSC a umí je přehrávat. Také umožňuje konverzi jedné obrazové normy do druhé a naopak. (Je nutné brát v potaz omezení DVD regionu a BD zóny.)
 • Podsvícený Dálkový ovladač – BDP-103EU je dodáván s plně podsvíceným dálkovým ovladačem pro snazší použití ve špatných světelných podmínkách, nebo zatemněných domácích kinech. Díky ergonomickému rozmístění tlačítek a jasnému označení je ovládání přehrávačů OPPO ještě snadnější než dříve.
 • Externí IR port – Pro lepší integraci do systémů domácího kina, nabízí BDP-103EU možnost připojení externího IR portu.
 • RS-232 ovládání – Pro možnosti instalací do řídících systémů nabízí BDP-103EU ovládací port RS-232 s bohatými možnostmi kontroly přístroje. Přehrávače OPPO je tak možné snadno začlenit do inteligentních řídících systémů.
 • Mobilní aplikace pro ovládání – Pro ještě větší uživatelské pohodlí může být BDP-103EU ovládán pomocí aplikace běžící na kompatibilním mobilním telefonu nebo tabletu. Aplikace pro ovládání OPPO přehrávačů je dostupná pro zařízení pracující pod operačním systémem Android a iOS.
 • Gracenote MusicID® a VideoID™ - Připojením přehrávače BDP-103EU k celosvětové databázi Gracenote přes Internet je možné obohatit zážitek z přehrávání hudby a videa zobrazením dodatečných informací o přehrávaném CD, DVD, či Blu-Ray disku, nebo široké škále multimediálních souborů. Zobrazeny mohou být informace jako je obal disku, název, interpret, typ hudby a další.
 • DMP & DMR – Digital Media Player (DMP) a Digital Media Renderer (DMR) funkce umožňuje přehrávání audio, video a obrazových souborů uložených na DLNA kompatibilních úložištích jako jsou počítače, nebo síťová úložiště (NAS). Připojení je možné pomocí bezdrátového i kabelového připojení.
 • SMB/CIFS přístup – BDP-103EU přichází s experimentální funkcí, která dovoluje přistupovat k audio, video i obrazovým souborům na sdílených počítačích v domácí síti přes Server Message Block (SMB), nebo Common Internet File System (CIFS) protokol.

 

Kategorie produktů

Top

Webové stránky AVHIFI.cz používají ke správnému fungování soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.