Atlona Technologies představuje nový HDMI (1.3) audio De-Embedder a 2x1 HDMI přepínač v jednom, model: AT-HD577.
Atlona Technologies, přední společnost v oblasti AV příslušenství, oficiálně představuje svůj nejnovější vysoce kvalitní HDMI 1.3 audio De-Embedder, který umožňuje uživateli izolovat vysoce kvalitní digitální audio signál z několika HDMI zdrojů. AT-HD577 je zdokonalená verze původního profesionálního AT-HD570. AT-HD577 nabízí několik možností pro převod audio signálu včetně standardního stereo (cinch) audia, digitálního koaxiálního a optického audia.
Tento nový, zdokonalený audio De-embedder nabízí možnost jak oddělit audio z vašeho HDMI zdroje a pak jej přenést do jiného sekundárního audio výstupního zařízení. Výjimečnou vlastností tohoto zařízení je to, že umožňuje přepínání 2x1 HDMI pro aplikace vyžadující snadný přístup k více HDMI zdrojům jako jsou HDMI systémy domácího kina a PC HDMI/DVI zařízení.
AT-HD577 nabízí vysokou přenosovou rychlost dat HDMI 1.3, která může převádět barevnou hloubku na úroveň kompatibilní pro HDMI 1.2 a DVI 1.1, a tím snížit omezení pro přenos na dlouhou vzdálenost a zlepšit kompatibilitu s displejem bez znatelné video degradace. Oproti AT-HD570 má AT-HD577 3.5mm konektory nahrazené cinch konektory a to speciálně pro účinnější a snáší připojení audia k vašemu domácímu kinu nebo alternativnímu zdroji zvuku. Do jednotky je integrován vysoce kvalitní 7.1kanálový analogový audio výstup a stereo S/PDIF, jak pro Toslink, tak pro cinch konektory, které umožní rozšířit spektrum HDMI audio výstupu. 
Díky zabudované 3D podpoře, je AT-HD577 od Atlony perfektním produktem pro aplikace domácího kina s prostorovým zvukem nebo pro digitální signage aplikace, z nichž je audio z HD displeje přenášeno na multi-kanálové audio zařízení. Díky nejlepší možné kompatibilitě s HDMI 1.3, HD577 efektivně a nenákladně obohatí vaše zážitky z plného digitálního obrazu a zvuku.








