• Infolinka: +420 241 406 375

Emotiva BasX A-700 Rozbalený kus

Běžná cena s DPH: 23989 Kč
Vaše cena s DPH: 19192 Kč
Vaše cena bez DPH: 15861 Kč
Vaše cena s DPH: 19192 Kč
23989 Kč
(Sleva: -20.00%)
produkt na skladě Kód zboží: BasX-A-700-rozbaleny
Emotiva BasX A-700 je 7-kanálový koncový zesilovač. 2 x 110W RMS/8ohm, 7 x 80W RMS/8ohm, THD <0,1% do 8Ohmů, toroidní transformátor. Výrobce: Emotiva, model: BasX A-700
Zpět na: Zesilovač koncový

Emotiva BasX A-700

Rozbalený kus

BasX A-700 je 7-kanálový koncový zesilovač. BasX A-700 kombinuje klasickou architekturu audiofilního zesilovače – založenou na lineárním napájecím zdroji s vysokým výkonem a pečlivě navrženým krátkým signálem, výstupem třídy A / B, s pokročilým mikroprocesorem, k dosažení vynikající kvality zvuku za opravdu rozumnou cenu.

BasX: Základ vynikajícího zvukového systému

Cílem sestavení vynikajícího audio systému je obohatit svůj život o vynikající zvuk. Je to všechno o hudbě a filmovém zážitku. Není to o utrácení spousty peněz nebo o dálkových ovladačích s drahokamy a také nepotřebujete nejrůznější komplikované funkce, které nikdy nepoužijete. Klíčem k vybudování skvělého domácího audio systému je použití dobře navržených komponent s vynikajícím technickým výkonem a vynikající kvalitou zvuku. Každý komponent Emotiva BasX je navržen tak, aby byla součástí vynikajícího domácího audio systému. Obsahují nejmodernější technologie a všechny funkce, které budete potřebovat, abyste získali nejlepší možný poslech.

emotiva_black_r_large.jpg

 

 • Vynikající zvukový výstup třídy A/B - zajišťuje hladký a detailní zvuk
 • Lineární napájecí zdroj s vysokým výkonem - s nadměrným toroidním výkonným transformátorem a dostatečným výkonem pro ovládání i náročných reproduktorů.
 • Nejkvalitnější součásti a konstrukce -  roky spolehlivého servisu.
 • Oboustranné obvodové desky FR4 s průchozími otvory - umožňují použít krátké, optimalizované dráhy signálů a minimalizovat potřebu kabeláž
 • Těsnicí sloupky pro 5-cestný reproduktor s vysokým výkonem
 • Vstup a výstup dálkového spouštění - umožňují zapnutí zařízení BasX A-700 pomocí zařízení s aktivovaným spouštěčem a aktivace dalšího zařízení s aktivovaným spouštěčem.
 • Ochrana proti poruchám - při normálních podmínkách je zcela transparentní, ale chrání zesilovač a ostatní zařízení před všemi běžnými poruchami.
 • Univerzální provoz střídavého napětí - BasX A-700 je navržen tak, aby pracoval buď na napětí 115 VAC nebo 230 VAC při 50/60 Hz a automaticky rozpoznával a konfiguroval sám sebe pro provoz s místním síťovým napětím
 • Standardní přívod energie IEC - je vhodný pro všechny standardní a audiofilní napájecí kabely IECa700_top.jpg


manual_logo-page-001.jpg


Výkon vstupůa700_rear.jpg

110 watts RMS na jeden kanál; 20 Hz - 20 kHz; THD < 0.1%; v 8 Ohms
210 watts RMS na jeden kanál; 1 kHz; THD < 1%; v 4 Ohms

Výkon výstupů

80 watts RMS per channel; 20 Hz - 20 kHz; THD < 0.1%; v 8 Ohms

Šířka pásma (při jmenovitém výkonu; 8 Ohm zátěž)

20 Hz až 20 kHz (+ / - 0.07 dB).

Širokopásmová frekvenční odezva

5 Hz až 80 kHz (+ / - 1.8 dB).

THD + šum

< 0.02% (A-weighted); při jmenovitém výkonu; 1 kHz; 8 Ohms

Poměr signálu k šumu (8 Ohm zátěž)

> 120 dB; ref jmenovitý výkon. 
> 100 dB; ref 1 watt. 

Minimální doporučená zátěžová impedance

4 Ohms; Což se rovná jednomu zatížení 4 Ohm nebo dvěma paralelním 8 Ohm .

Faktor tlumení (8 Ohm zátěž)

> 500. 

Napájení

Lineární napájecí zdroj s toroidním transformátorem s vysokým výkonem.

Vstupní citlivost (pro jmenovitý výkon; 8Ohm zátěž)

1.2 V.

Zisk

29 dB.

Vstupní připojení

Nesymetrické (RCA); jeden na každý kanál.

Vstupní impedance

27 kOhms (nesymetrické).

Spouštěče

Spouštěcí vstup: 5 - 12 V (AC nebo DC); Spouštěcí výstup: 12 VDC; zvládne jakékoli zatížení až do 120 mA.

Požadavky na napájení

115 VAC nebo 230 VAC @ 50 / 60 Hz (automaticky zjištěno).

Ovládání předního panelu

Pohotovostní režim; tlačítkový spínač (indikuje pohotovostní režim nebo zapnuto).
Kontrolka LED, jedna na každý kanál, modrá
Kontrolka LED, která se změní na červenou, pokud indikuje poruchový stav.

Ovládání zadního panelu

Napájecí spínač; kolébkový spínač (Přepíná hlavní napájení střídavého proudu).
LED spínač; Vypne LED diody na čelním panelu.

Ochrana

BasX A-700 je chráněn proti nadměrné provozní teplotě, zkratům připojených reproduktorů, a dalším běžným poruchám.

Rozměry

17” šířka x 4” výška x 15.5” hloubka (nejsou zahrnuty konektory)
21-1/2” šířka x 8” výška x 21” hloubka (v krabici).

Hmotnost

29.4 lbs
35.8 lbs (v krabici)


BasX: Základ vynikajícího zvukového systému

Cílem sestavení vynikajícího audio systému je obohatit svůj život o vynikající zvuk. Je to všechno o hudbě a filmovém zážitku. Není to o utrácení spousty peněz nebo o dálkových ovladačích s drahokamy a také nepotřebujete nejrůznější komplikované funkce, které nikdy nepoužijete. Klíčem k vybudování skvělého domácího audio systému je použití dobře navržených komponent s vynikajícím technickým výkonem a vynikající kvalitou zvuku. Každý komponent Emotiva BasX je navržen tak, aby byla součástí vynikajícího domácího audio systému. Obsahují nejmodernější technologie a všechny funkce, které budete potřebovat, abyste získali nejlepší možný poslech.

Proč je BasX tak speciální?

Jako přední výrobce domácího audio zařízení jsme si všimli, že mnoho lidí stále nemá ve svém životě kvalitní zvuk. Někteří lidé nemají rozpočet na nákup komplexního vybavení, zatímco jiní nemají čas trávit snahou zjistit, jak je používat - a to je přesně důvod, proč jsme vyvinuli naše nové produkty Emotiva BasX. Naše komponenty BasX spojují vynikající kvalitu zvuku, pečlivě vybranou sadu skutečně užitečných a snadno použitelných funkcí, skvělý výkon a jednoduchý, ale elegantní design.

Výsledné komponenty nabízejí kombinaci, kterou nemůžete najít nikde jinde - skvělý zvuk, snadné použití a skvělou cenu. Všechny komponenty nové řady BasX jsou cenově dostupné v dosahu každého milovníka hudby. Nemusíte být bohatí, abyste si je mohli dovolit, a nemusíte být inženýrem, abyste zjistili, jak je používat. Jsou pečlivě vytvořeny, aby vám poskytly mnoho let spolehlivého a bezproblémového servisu a budou vypadat skvěle ve vašem obývacím pokoji nebo ve vašem zařízení.

Kompletní hudební systém nebo systém domácího kina, který vám poskytne skutečný zážitek z poslechu a filmu, můžete vybudovat z našich  BasX komponentů. Zkuste přidat jeden nebo dva BasX komponenty do vašeho současného systému. Cesta ke skvělému zvuku nemusí být drahá nebo komplikovaná.

BasX Vlastnosti

Obvody v BasX A-700 jsou vybaveny výkonným lineárním napájením, špičkovými zesilovači třídy A/B s krátkým signálem, spouštěcí vstupy a výstupy a standardními nevyváženými zvukovými vstupy. Obsahuje také ochranu proti poruchám, která je při běžném provozu zcela transparentní, avšak chrání zařízení A-700 a ostatní zařízení před běžnými poruchami.

BasX Výkon

BasX A-700 přináší skutečně skvělou kvalitu zvuku - a máme specifikace, která ji podporují: 110 Watts RMS na kanál při méně než 0,1% THD do 8 ohmů (dva kanály jsou poháněny); THD + N menší než 0,02%; A poměr signálu k šumu 120 dB vztažený k plnému výkonu.

BasX Jednoduchost

Zatímco BasX A-700 nabízí spoustu výkonu, nepotřebujete být Ph.D., abyste věděli jak ho nainstalovat a používat. Stačí připojit BasX A-700 do libovolné standardní linky 115 VAC nebo 230 VAC. On si zjistí správné napájecí napětí. Vysoce výkonný kabel je součástí balení, a pokud chcete experimentovat s napájecími kabely, BasX A-700 také přijímá jakýkoliv průmyslový standardní napájecí kabel IEC. Výstupy reproduktorů jsou 5-cestné izolované vázací sloupky s vysokým výkonem.


 • accell_logo
 • atlona_logo
 • beale_xpress
 • blustream_logo
 • cyp_logo
 • dvdo_logo
 • dynaudio_logo
 • eagle-cable-squarelogo-1450272575331
 • emotiva_email_sig
 • isotek-logo
 • logo-small
 • krautwire_logo
 • metz_connect
 • oppo_logo.png3
 • spearsmunsil_logo
 • supra_logo
 • dp_5631ddb24ccc530fdf6f556b
Top

Webové stránky AVHIFI.cz používají ke správnému fungování soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.